Maketten ev sahibi olanlar dikkat!

truck

Maket evler kampanyalı satış olup konutunuzu uygun fiyatla topraktan girip almanız mümkündür. Üstelik maketten ev sahibi olmak oldukça yaygındır. Ev sahibi olmak isterken mağdur olmamak için haberimize göz atmanızı tavsiye ederiz...

Büyük inşaat firmalarının yapmayı düşündükleri sitelere ait projeleri hemen hemen herkes görmüştür.

Maket evde konut teslimi proje bittikten sonra yapılır. Maketten ev satışı ile eve topraktan girilerek kampanyalı satıştan yararlanırsınız mümkündür. Maketten satılan konutların çoğu kampanyalı satıştır.

Maketten dairenizi seçip ev almanız lehinizedir. Maketten alınan eviniz aldığınız fiyat üzerinden yapılana kadar ki geçen süreçte değerine değer katmaktadır. 

Fakat avantaj olarak görülen maketten ev almanın dezavantajları da göz ardı edilmemelidir. Size maketteki gibi bir ev vadedilen projenin tesliminde aslına uygun olmayan yapı ya da düşük metrekareli bir yapıyla karşılaşmanız olası bir durumdur.


Her ne kadar size projeyle ilgili tüm detaylar aktarılsa da hatta gelinen son aşama hakkında bilgilendirilseniz de şirketin projeyi değiştirme ve geliştirme hakkı bulunmaktadır.

Konutunuz size teslim edildiğinde vaadedilen; spor salonları, çocuk parkları, yüzme havuzu gibi konutunuza değer katan yapılar eksik kalmış olabilir. Bu  tür sorunlara maruz kalmamak için şirketin büyük, güvenilir, finansal olarak güçlü ve referanslı olması gerekir. 

Maketten konut satışı; broşür, dergi, gazete, radyo, televizyon ve internet sitesi üzerinden yapılabilir.  
Konutu maketten ya da örnek daire gezilerek almak günümüzde oldukça sık başvurulan yöntemlerdendir.

Maket evde yaşanan sorunlar örnek dairelerde de yaşanmaktadır. Örnek daireler en iyi işçilikle ve en şık mobilyalarla süslenerek karşınıza çıkarılıyor. Dolayısıyla size teslim edilen ev örnek dairenin aynısı değil benzeri oluyor.  

"Maketten ev sahibi olanlar dikkat!" Yorumlar

"Maketten ev sahibi olanlar dikkat!" Benzer Haberler


Maketten ev sahibi olanlar dikkat!

Maketten ev sahibi olanlar dikkat!

Maket evler kampanyalı satış olup konutunuzu uygun fiyatla topraktan girip almanız mümkündür. Üstelik maketten ev sahibi olmak oldukça yaygındır. Ev sahibi olmak isterken mağdur olmamak için haberimize göz atmanızı tavsiye ederiz.... Maketten ev sahibi olanlar dikkat!

Maketten Konut Satışlarına Yeni Düzenleme Geldi!

Maketten Konut Satışlarına Yeni Düzenleme Geldi!

Maketten konut satışlarında satıcı ve tüketici haklarını büyük bir oranda korumakta olan ve iki tarafında mağdur olmasının önüne geçilecek olan yeni düzenlemeler, bugün içerisinde yayımlanan Resmi Gazete'de bulunarak yürürlüğe girmiş durumda. Neler Değişti, İşte Konutta Yeni uygulamalar şu şekilde...

Maketten Ev Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Maketten Ev Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Maketten ev sahibi olanlar dikkat!. Gayrimenkul alanında gerçekleştirilen yatırımlar arasında en riskli seçenek olan ön ödemeli yani maket özerinden konut satışı konusunda yatırımcıların dikkat etmesi gereken pek çok önemli nokta bulunmaktadır. Bizde siz değerli ziyaretçilerimiz için Maketten Ev Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenleri haberimizde sıraladık…