Kumko Yapı yüzde 5 peşinat kampanyası ile ev sahibi olun!

Kumko Yapı yüzde 5 peşinat kampanyası ile ev sahibi olun!
Editör: Nezaket DURU Konut Projeleri 1 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Uzun zamandır yeni projeleri ile gündeme gelmeye devam eden Kumko Yapı, bu yılın en çok konuşulan projesini de hayata geçirmeye devam ediyor. Birbirinden farklı yeni projeleri ile en farklı girişimleri de ortaya çıkarmaya devam eden Kumko Yapı, ‘Varyant’ serisi için yüzde 5 peşinat projesini de açıklıyor.

 

Genel olarak İstanbul’un her bölgesinde bulunan ‘Varyant’ serisi bir zamanların en çok tutulan projeleri arasında yer almıştı. Yapı olarak genel anlamda herkesin beğenisini kazanan ‘Varyant’ın İstanbul’un bir çok bölgelerinde bir marka haline gelmesi ile birlikte yeni girişimler de açığa çıkmaya başladı. Bu anlamda genel olarak herkesin dikkatini çeken Varyant projeleri için Kumko Yapı, ev almak isteyenlere yüzde 5 peşinat projesini açıkladı.

 

Kumko Yapı Yüzde 5 Peşinat Projesi Nedir?

 

Her geçen gün ev alımının zorlaştığı İstanbul’da ev alımlarının zorlaşması inşaat firmalarını da farklı alanlara yönlendiriyor. Herkes rahat bir evde yaşamak isterken konu ile ilgili en farklı girşimi de sağlayan Kumko Yapı, ilk olarak yüzde 80 banka kredi ile ödeme imkanı sunuyor. Ardından da peşinat için bir yıl içerisinde kişinin ödemek istediği bir gün belirleyerek, o günde ödeme yapmasını sağlıyor. Bu proje ile birlikte ev alan kişiler zorlanmazken, kendilerini rahat hissettikleri bir dönemde de peşinat ödemesi yapabiliyorlar.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com