Konya Ilgın Kentsel Dönüşüm Ne Durumda?

truck

Konya Ilgın Belediye Meclisi 2017 yılının ilk toplantısını yaptı. Belediye meclis salonunda olan toplantıya meclis üyelerinin tümü katılım gerçekleştirdi.

Konya Ilgın Belediye Meclisi 2017 yılının ilk toplantısını yaptı. Belediye meclis salonunda olan toplantıya meclis üyelerinin tümü katılım gerçekleştirdi.

Vatandaşlar tarafından çok büyük ilgi gören toplantıda bir grup meclis üyesi toplantıya ayakta eşlik ederek vatandaşlara yerlerini verdiler. Belediye Başkanı Mehmet Karahan'da yaptığı konuşmada Kentsel Dönüşüm Projesini çok titiz bir şekilde yakından takip ettiğini dile getirdi. 

Vatandaşların rahat olmasını söyleyen Karahan, projenin tamamlanma noktasına geldiğini dairelerin neredeyse anahtar teslimlerinin hazır olduğunu belirtti. Müteahhit firmayla TOKİ arasında olan elektrik aboneliği ve trafo konusunda itilaflar bulunmaktadır. Görüşmeler devam etmekte. En kısa zaman içerisinde konu çözüme ulaşacağını ve hak sahiplerine dairelerin teslim edileceğini belirtti.

Konya Ilgın Kentsel Dönüşümünde Behlülbey Mahallesi içerisinde 863 konut, 20 dükkan ve 16 dersliği bulunan ilkokul inşası yapılacak. Konya Ilgın Kentsel Dönüşüm projesi çerçevesinde yapılan projenin toplam olarak yatırım değeri 95.000.000 TL.

Konya Ilgın TOKİ Evleri projesi 107.632 metrekare alan üzerine konumlandırıldı.

Konya Ilgın projesinde dairelerin 88-186 metrekare, dükkanların toplam alanları 40-55 metrekare arasında belirtildiç Konya Ilgın TOKİ Evleri projesi 95.000.000 TL proje bedeliyle hayata geçmiş durumda.

"Konya Ilgın Kentsel Dönüşüm Ne Durumda?" Yorumlar

"Konya Ilgın Kentsel Dönüşüm Ne Durumda?" Benzer Haberler


TOKİ Konya Hadim sözleşme tarihleri belli oldu mu?

TOKİ Konya Hadim sözleşme tarihleri belli oldu mu?

Bir çok kişinin merakla beklediği projelerden olan TOKİ Konya Hadim sözleşme tarihleri belli oldu mu?. Detaylar haberimizde.... Konya Ilgın Kentsel Dönüşüm Ne Durumda?

Konya Ilgın TOKİ Başvuru Tarihleri

Konya Ilgın TOKİ Başvuru Tarihleri

Konut üretimi alanında ülke genelinde faaliyet göstermekte olan Başbakanlık Toplu Konut İdaresi, Konya Ilgın’da hayata geçirdiği toplu konut projesi kapsamında yer alan 209 adet daireyi açık satışa sunuyor. Söz konusu olan konutlar için başvurular 27 Ocak – 30 Haziran 2017 tarihleri arasında Türkiye Halk Bankası’nın bütün şubelerine yapılabilecektir. Söz konusu olan konut projesine ve satış işlemlerine dair ayrıntılar haberimizde yer almaktadır.

Temaşehir Konya fiyat listesi!

Temaşehir Konya fiyat listesi!

Konya Ilgın Kentsel Dönüşüm Ne Durumda?. Merakla beklenen Temaşehir Konya projesinde satışlar bugün başladı. Projede fiyatlar 315 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişiyor.

Konya Meram Belediyesi'nden Satılık Gayrimenkul İlanı

Konya Meram Belediyesi'nden Satılık Gayrimenkul İlanı

Konya İli Meram Belediyesi, mülkiyeti kendisine ait olan taşınmazların satışı için önümüzdeki haftalarda ihaleye çıkıyor. Meram ilçesi Yaka Mahallesi'nde bulunan 4 adet gayrimenkul için belirlenen tahmin bedelinin 5 milyon TL artı KDV olduğu bildirildi. İmar planında Akaryakıt İstasyonu olarak geçtiği belirtilen taşınmazların satışıyla ilgili detaylar.... Konya Ilgın Kentsel Dönüşüm Ne Durumda?

Konya Hüyük TOKİ Başvuruları

Konya Hüyük TOKİ Başvuruları

Ülke genelinde konut üretimi alanında büyük bir başarı elde eden Başbakanlık Toplu Konut İdaresi bu kapsamda hayata geçirdiği Konya Hüyük toplu konut projesi dâhilindeki konutlar için açık satış duyurusunda bulundu. İlgili konut projesi kapsamında yer alan konutlara dair başvuru ile ilgili ayrıntılar haberimizde yer almaktadır.

Konya Meram TOKİ Sözleşme Tarihleri

Konya Meram TOKİ Sözleşme Tarihleri

Konut üretimi alanında ülke genelinde hayata geçirdiği konut projeleri ile kendini ispatlayan Başbakanlık Toplu Konut İdaresi, Konya Meram’da emekli vatandaşlara yönelik olarak hayata geçirdiği konut projesi kapsamında yer alan 509 adet daire için hak sahiplerini gayrimenkul satış sözleşmesi imzalamaya çağırıyor. Ayrıntılar haberimizde…. Konya Ilgın Kentsel Dönüşüm Ne Durumda?

Konya Cihanbeyli TOKİ Sözleşmeleri İmzalanıyor

Konya Cihanbeyli TOKİ Sözleşmeleri İmzalanıyor

Konut üretimi alanında ülke genelinde büyük bir başarı potansiyeli elde eden Başbakanlık Toplu Konut İdaresi, Konya Cihanbeyli’de hayata geçirdiği konut projesi kapsamındaki daireler için kura sonucu belirlenen hak sahipleri ile gayrimenkul satış sözleşmesi imzalamak için bir araya geliyor. Ayrıntılar haberimizde…

Temaşehir Konya Fiyat Listesi

Temaşehir Konya Fiyat Listesi

Konya'nın en güzel projelerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam eden Temaşehir, en güzel fiyatları ile şaşırtmaya devam ediyor. Bu yılın en çok konuşulan projelerinden olan Temaşehir, bu açıdan sizler için de fark yaratacak girişimlerde bulunuyor.