Kiptaş'tan İstanbul'a Piyasanın Altında Ucuz 2 Bin Konut Müjdesi!

truck

İstanbul'da yaşayan ve evi olmayan vatandaşlara piyasanın çok altında ucuza konut satışı için Kiptaş kolları sıvadığını duyurdu. Silivri'de uygun fiyata arsa satın aldıklarının haberini paylaşan Kiptaş Genel Müdürü İsmet Yıldırım, ilk etapta 2 bin konutluk projeleri ile vatandaşların karşısına çıkacaklarını belirtti.

Kiptaş Genel Müdürü İsmet Yıldırım’dan ev sahibi olmak isteyen dar gelirli vatandaşlara sevindiren haber geldi. Silivri’de bulunan 2 bin konutluk projelerini 1 ay içerisinde satışa çıkaracaklarının müjdesini veren Yıldırım, evi olmayan vatandaşları piyasanın çok altında rakamlarla ev sahibi yapacaklarını belirtti. Silivri’nin ardından Pendik içinde uygun konut satışı düşünülüyor. İşte merak edilen haberin detayları…

Ülkede yaşanan ekonomik daralmadan dolayı lüks konut satışlarında piyasa bir tıkanma sürecinden geçse de, İstanbul’da uygun fiyatla satılan konutlar her zaman alıcı bulabiliyor. Akşam gazetesinde yapılan bir habere göre bu durumun en açık örneği, İstanbul Büyükşehir Belediyesinin kuruluşu olan Kiptaş’ın uygun koşullarla sattığı evlere vatandaşların yoğun ilgisi olarak görülüyor.

Projelerinin her zaman yoğun ilgi gördüğü belirten Kiptaş Genel Müdürü İsmet Yıldırım’ın açıklamalarına göre, İstanbulluları kısa süre içinde çok ucuz fiyatlarla ev sahibi yapacak yeni proje için hazırlıklar tamamlanmak üzere. Hatta 1-1.5 ay içinde Silivri’de piyasanın çok altında rakamlarla 2 bin konutluk bir proje satışa çıkarılmaya hazırlanırken, Pendik’te de 350 konutu uygun fiyatlarla satışa sunulacağı bilgisi paylaşıldı. Sektörde yer alan kişilerin açıklamalarına piyasanın sıkışık olduğu söylense de TÜİK verilerine göre konut satışlarının arttığı belirtiliyor. Bu durum faizlerin yüksek olmasından kaynaklansa da uygun konut bulan vatandaş ise bu fırsatı kaçırmıyor.

"Kiptaş'tan İstanbul'a Piyasanın Altında Ucuz 2 Bin Konut Müjdesi!" Yorumlar

"Kiptaş'tan İstanbul'a Piyasanın Altında Ucuz 2 Bin Konut Müjdesi!" Benzer Haberler


KİPTAŞ'ın Silivri'deki Sosyal Konut Projesi Onaylandı!

KİPTAŞ'ın Silivri'deki Sosyal Konut Projesi Onaylandı!

Bugüne Kadar binlerce konut üreten, İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki KİPTAŞ’ın dar gelirli vatandaşlar için hayata geçirmeyi planladığı konut projesiyle ilgili beklenen karar verildi. Sosyal konut projesiyle ilgili değişiklik belediye meclisinde yapılan oylamadan geçerken, hangi karara ret oyu verildi? İşte merakla beklenen projenin detayları.... Kiptaş'tan İstanbul'a Piyasanın Altında Ucuz 2 Bin Konut Müjdesi!

KİPTAŞ, Pendik Malazlar Arazisine Konut Yapıyor!

KİPTAŞ, Pendik Malazlar Arazisine Konut Yapıyor!

Pendik'te TEM bağlantı yolu üzerinde bulunan Malazlar Kibrit Fabrikası arazisine konut yapım izni çıkmadı. Şirket yetkilileri ise kat karşılığında araziyi KİPTAŞ'a teslim edecek. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, KİPTAŞ'a 15 katlı konut için izin verdi.

Okmeydanı Kentsel Dönüşüm Projesi İçin KİPTAŞ ile Anlaşma Sağlandı!

Okmeydanı Kentsel Dönüşüm Projesi İçin KİPTAŞ ile Anlaşma Sağlandı!

Kiptaş'tan İstanbul'a Piyasanın Altında Ucuz 2 Bin Konut Müjdesi!. Okmeydanı Kentsel Dönüşüm Projesinde KİPTAŞ'la anlaşma yapıldığını, yakında bu konuyla ilgili bilgileri kamuoyuna aktaracaklarını ifade eden Belediye Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, 2017 yılı içerisinde Beyoğlun'da büyük bir kentsel dönüşüm yaşanacağını ifade etti.

Fikirtepe Kentsel Dönüşüm Projesi İçin Kiptaş Sahaya İniyor!

Fikirtepe Kentsel Dönüşüm Projesi İçin Kiptaş Sahaya İniyor!

Fikirtepe üzerinde sıkıntıya giren Vartaş ve Anka'nın projeleri için çözüm imzaları atılmış durumda. Finansma desteğini İller Bankası yapacak. İnşaatları Kiptaş tarafından yapılacak. Kitap 5 Şubat'ta Fikirtepe'ye giriyor. . Kiptaş'tan İstanbul'a Piyasanın Altında Ucuz 2 Bin Konut Müjdesi!

Kiptaş Çatalca Konutları Teslim Tarihi Ocak 2018

Kiptaş Çatalca Konutları Teslim Tarihi Ocak 2018

İstanbul üzerinde planlı yapılaşma ve şehir yakışır konutlar yapımı konularında yıllardır büyük hizmetler veren KİPTAŞ, konut edindirme hedefiyle gerçekleştirmiş olduğu projelere birini daha eklemişti ve Kiptaş Çatalca projesini ortaya koydu.

KİPTAŞ Çatalca Konutları Fiyatları

KİPTAŞ Çatalca Konutları Fiyatları

İstanbul’un Çatalca bölgesinde KİPTAŞ tarafından hayata geçirilen KİPTAŞ Çatalca Konutları projesi kapsamında 6 katlı olan 180 adet blok halinde tasarlanan 2+1 şeklindeki 2 bin 138 adet daire bulunmaktadır. KİPTAŞ Çatalca Konutları projesi kapsamında yer alan dairelerin fiyatları haberimizde yer almaktadır…. Kiptaş'tan İstanbul'a Piyasanın Altında Ucuz 2 Bin Konut Müjdesi!

Kiptaş Hadımköy Konutları 3. Etap Fiyat Listesi

Kiptaş Hadımköy Konutları 3. Etap Fiyat Listesi

Devlet iştirakinden biri olan KİPTAŞ güvencesi ile Hadımköy bölgesinde hayata geçirilen Kiptaş Hadımköy Konutları 3. Etap konut projesi kapsamında 3 ayrı etap bulunurken 3. Etap kapsamında 84 metrekarelik 2+1 daireler yer almaktadır. Kiptaş Hadımköy Konutları 3. Etap projesindeki daire fiyatları haberimizde yer almaktadır…

KİPTAŞ'tan İstanbullulara 200 bin TL'nin Altında 3 bin Konut Müjdesi!

KİPTAŞ'tan İstanbullulara 200 bin TL'nin Altında 3 bin Konut Müjdesi!

Bugüne kadar binlerce vatandaşı ev sahibi yapan KİPTAŞ, dar gelirli vatandaşları da unutmadı. 2018 yılında kentsel dönüşüm çalışmalarıyla İstanbul'u yenilemeye devam edecek olan Kiptaş, dar gelirli vatandaşlar ile memurlar için yeni konut projelerini de hayata geçirmeyi planlıyor. İşte konut devinin yeni çalışmalarıyla ilgili merak edilenler...