Kiptaş Fikirtepe'de Kendini Gösterdi!

truck

İller Bankası ve İBB firması olan KİPTAŞ ile Fikirtepe'de yeni projeler altına imza atan Vartaş ve Anka Yapı'nın projeleri için bir ortaklık meydana gelmişti. Kiptaş bu projeler için Fikirtepe'de sahaya indi ve bir satış ofisi inşa ederek kendini gösterdi.

İstanbul'da kentsel dönüşüm konusunda belki de en çok gündem konusu olarak ön plana çıkan Fikirtepe bölgesinde sorunlar artık tamamen bitiyor. Bakanlığa bağlı İller Bankası ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi firması olarak ön plana çıkan KİPTAŞ ile Vartaş ve Anka Yapı tarafından yapılacak projeler için iş ortaklığı meydana geldi.

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, İller Bankası A.Ş. ve KİPTAŞ arasında altına imza atılan 24 Ekim 2016 tarihli 6306 sayılı Afet Riski Altında Yer Alan Alanların Tekrardan İnşa Edilmesi Hakkındaki Kanun çerçevesinde meydana gelecek olan tüm uygulamalara yönelik işbirliği çerçeve protokolü ile ek protokoller çerçevesinde altına imza atılan sözleşmeler dahilinde Fikirtepe bölgesindeki Vartaş ve Anka firmalarının sözleşme adalarındaki kentsel dönüşüm işlemlerinin uygulaması Kiptaş imzasıyla birlikte yapılıyor.

Kiptaş tarafından yürütülecek ve meydana getirilecek olan projeler için Kadıköy Fikirtepe Dumlupınar Mahalle sınırlarında bir satış ofisi meydana getirildi. Projere yönelik detaylı bilgi almak için buradaki KİPTAŞ satış ofisine ulaşabilirsiniz.

Kiptaş, Aka ve Vartaş'ın projelerinin inşa çalışmalarını üstlenen KİPTAŞ, artık kendini Fikirtepe üzerinde de gösteriyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı ve İller Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Mücahit Demirtaş, tamama erdirilmeyen projelere destek verdiklerini vurgulayarak, kendilerinin finansmanı göze aldığını iletti. Projelere KİPTAŞ logosu asılıp, inşa çalışmalarına başlandığında kamuya olan güvenden dolayı inşa çalışmalarının hızlanabileceğine de dikkat çekti.

"Kiptaş Fikirtepe'de Kendini Gösterdi!" Yorumlar

"Kiptaş Fikirtepe'de Kendini Gösterdi!" Benzer Haberler


KİPTAŞ'ın Silivri'deki Sosyal Konut Projesi Onaylandı!

KİPTAŞ'ın Silivri'deki Sosyal Konut Projesi Onaylandı!

Bugüne Kadar binlerce konut üreten, İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki KİPTAŞ’ın dar gelirli vatandaşlar için hayata geçirmeyi planladığı konut projesiyle ilgili beklenen karar verildi. Sosyal konut projesiyle ilgili değişiklik belediye meclisinde yapılan oylamadan geçerken, hangi karara ret oyu verildi? İşte merakla beklenen projenin detayları.... Kiptaş Fikirtepe'de Kendini Gösterdi!

KİPTAŞ, Pendik Malazlar Arazisine Konut Yapıyor!

KİPTAŞ, Pendik Malazlar Arazisine Konut Yapıyor!

Pendik'te TEM bağlantı yolu üzerinde bulunan Malazlar Kibrit Fabrikası arazisine konut yapım izni çıkmadı. Şirket yetkilileri ise kat karşılığında araziyi KİPTAŞ'a teslim edecek. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, KİPTAŞ'a 15 katlı konut için izin verdi.

Okmeydanı Kentsel Dönüşüm Projesi İçin KİPTAŞ ile Anlaşma Sağlandı!

Okmeydanı Kentsel Dönüşüm Projesi İçin KİPTAŞ ile Anlaşma Sağlandı!

Kiptaş Fikirtepe'de Kendini Gösterdi!. Okmeydanı Kentsel Dönüşüm Projesinde KİPTAŞ'la anlaşma yapıldığını, yakında bu konuyla ilgili bilgileri kamuoyuna aktaracaklarını ifade eden Belediye Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, 2017 yılı içerisinde Beyoğlun'da büyük bir kentsel dönüşüm yaşanacağını ifade etti.

Fikirtepe Kentsel Dönüşüm Projesi İçin Kiptaş Sahaya İniyor!

Fikirtepe Kentsel Dönüşüm Projesi İçin Kiptaş Sahaya İniyor!

Fikirtepe üzerinde sıkıntıya giren Vartaş ve Anka'nın projeleri için çözüm imzaları atılmış durumda. Finansma desteğini İller Bankası yapacak. İnşaatları Kiptaş tarafından yapılacak. Kitap 5 Şubat'ta Fikirtepe'ye giriyor. . Kiptaş Fikirtepe'de Kendini Gösterdi!

Kiptaş Çatalca Konutları Teslim Tarihi Ocak 2018

Kiptaş Çatalca Konutları Teslim Tarihi Ocak 2018

İstanbul üzerinde planlı yapılaşma ve şehir yakışır konutlar yapımı konularında yıllardır büyük hizmetler veren KİPTAŞ, konut edindirme hedefiyle gerçekleştirmiş olduğu projelere birini daha eklemişti ve Kiptaş Çatalca projesini ortaya koydu.

KİPTAŞ Çatalca Konutları Fiyatları

KİPTAŞ Çatalca Konutları Fiyatları

İstanbul’un Çatalca bölgesinde KİPTAŞ tarafından hayata geçirilen KİPTAŞ Çatalca Konutları projesi kapsamında 6 katlı olan 180 adet blok halinde tasarlanan 2+1 şeklindeki 2 bin 138 adet daire bulunmaktadır. KİPTAŞ Çatalca Konutları projesi kapsamında yer alan dairelerin fiyatları haberimizde yer almaktadır…. Kiptaş Fikirtepe'de Kendini Gösterdi!

Kiptaş Hadımköy Konutları 3. Etap Fiyat Listesi

Kiptaş Hadımköy Konutları 3. Etap Fiyat Listesi

Devlet iştirakinden biri olan KİPTAŞ güvencesi ile Hadımköy bölgesinde hayata geçirilen Kiptaş Hadımköy Konutları 3. Etap konut projesi kapsamında 3 ayrı etap bulunurken 3. Etap kapsamında 84 metrekarelik 2+1 daireler yer almaktadır. Kiptaş Hadımköy Konutları 3. Etap projesindeki daire fiyatları haberimizde yer almaktadır…

KİPTAŞ'tan İstanbullulara 200 bin TL'nin Altında 3 bin Konut Müjdesi!

KİPTAŞ'tan İstanbullulara 200 bin TL'nin Altında 3 bin Konut Müjdesi!

Bugüne kadar binlerce vatandaşı ev sahibi yapan KİPTAŞ, dar gelirli vatandaşları da unutmadı. 2018 yılında kentsel dönüşüm çalışmalarıyla İstanbul'u yenilemeye devam edecek olan Kiptaş, dar gelirli vatandaşlar ile memurlar için yeni konut projelerini de hayata geçirmeyi planlıyor. İşte konut devinin yeni çalışmalarıyla ilgili merak edilenler...