Kartal’da Her Gelir Grubuna Uygun Konut Seçeneği Var!

Kartal’da Her Gelir Grubuna Uygun Konut Seçeneği Var!
Editör: Hasan Aker Gündem 10 Temmuz 2017
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Toplu taşıma araçlarının varlığı da Kartal’ı çok daha cazip hale getiren unsurlar arasında yer almaktadır. Kullanılabilir arsa stoğunun bulunması ve önemli gayrimenkul projelerinin gelişim içerisine girmesi tarzında avantajlara sahip olan Kartal, konut fiyatlarında da çok geniş bir yelpazede çeşitlilik sunması bağlamında yatırımcı için çok cazip bir şekilde kendini gösteriyor. Her kullanıcı profiline göre Kartal’da konut bulabilmek mümkün kılınıyor.

Aslandağ Group tarafından yapılan lüks konut projesi Kartallife Atalar projesi, adından da anlaşılacağı üzere Kartal’da inşa ediliyor. Ailelere özel bir şekilde tasarlanan bu projede en düşük alana sahip daire 2 oda 1 salon olarak ön plana çıkıyor. Bu dairelerin fiyatları ise 450.000 TL’den başlayarak, 630.000 TL’ye kadar, 3 oda 1 salon daireler 750.000 TL ila 975.000 TL aralığında, dubleks daireler ise 1.550.000 TL ila 1.720.000 TL aralığında kendini gösteriyor. Denize nazır olan konumu, Adalar manzarası, yeşil alanlarıyla oturum amacıyla daire arayanların tercihi olmuş durumda.

Özkartallar imzasıyla birlikte yine Kartal’da inşa edilen Bumerang Kartal projesindeki dairelerin alanları 64 metrekare, 112 metrekare, 123 metrekare ve 150 metrekare olarak belirlendi. Arıtma ve yağmur suyunun geri dnüşümlü bir şekilde kullanılması, güneş panellerinden meydana gelen enerjinin ortak kullanım alanlarda kullanılmasıyla Proje LEED sertifikası almaya hak kazandı. Aidatlar, projede çok makul seviyede ilerleyecek gibi duruyor. En düşük birim metrekare fiyatı 6.000 TL olurken, en yüksek metrekare fiyatı ise 12.500 TL olarak kendini gösteriyor.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com