Kartal'da Her Gelir Grubuna Uygun Konut Seçeneği Var!

truck

Kartal'da kentsel dönüşüm çok hızlı bir şekilde devam ediyor. İstanbul'un diğer ilçelerine ve diğer kentsel dönüşüm alanlarına kıyasla çok daha hızlı ilerleme kaydetmesinin sebepleri arasında tapu sorunlarının çok daha kolay çözülmesi, geniş arazilerin bir sahibinin bulunması ve hukuksal açıdan yaşanılacak problemlerin daha hızlı ilerleyebilmesi, arazi yapısının hafif bir eğimle birlikte Adalar Manzarasına kapı açması olarak belirtilebilir.

Toplu taşıma araçlarının varlığı da Kartal'ı çok daha cazip hale getiren unsurlar arasında yer almaktadır. Kullanılabilir arsa stoğunun bulunması ve önemli gayrimenkul projelerinin gelişim içerisine girmesi tarzında avantajlara sahip olan Kartal, konut fiyatlarında da çok geniş bir yelpazede çeşitlilik sunması bağlamında yatırımcı için çok cazip bir şekilde kendini gösteriyor. Her kullanıcı profiline göre Kartal'da konut bulabilmek mümkün kılınıyor.

Aslandağ Group tarafından yapılan lüks konut projesi Kartallife Atalar projesi, adından da anlaşılacağı üzere Kartal'da inşa ediliyor. Ailelere özel bir şekilde tasarlanan bu projede en düşük alana sahip daire 2 oda 1 salon olarak ön plana çıkıyor. Bu dairelerin fiyatları ise 450.000 TL'den başlayarak, 630.000 TL'ye kadar, 3 oda 1 salon daireler 750.000 TL ila 975.000 TL aralığında, dubleks daireler ise 1.550.000 TL ila 1.720.000 TL aralığında kendini gösteriyor. Denize nazır olan konumu, Adalar manzarası, yeşil alanlarıyla oturum amacıyla daire arayanların tercihi olmuş durumda.

Özkartallar imzasıyla birlikte yine Kartal'da inşa edilen Bumerang Kartal projesindeki dairelerin alanları 64 metrekare, 112 metrekare, 123 metrekare ve 150 metrekare olarak belirlendi. Arıtma ve yağmur suyunun geri dnüşümlü bir şekilde kullanılması, güneş panellerinden meydana gelen enerjinin ortak kullanım alanlarda kullanılmasıyla Proje LEED sertifikası almaya hak kazandı. Aidatlar, projede çok makul seviyede ilerleyecek gibi duruyor. En düşük birim metrekare fiyatı 6.000 TL olurken, en yüksek metrekare fiyatı ise 12.500 TL olarak kendini gösteriyor.

"Kartal'da Her Gelir Grubuna Uygun Konut Seçeneği Var!" Yorumlar

"Kartal'da Her Gelir Grubuna Uygun Konut Seçeneği Var!" Benzer Haberler


Özkartallar Bumerang Kartal Projesi Ocak'ta Satışa Çıkıyor

Özkartallar Bumerang Kartal Projesi Ocak'ta Satışa Çıkıyor

Özkartallar A.Ş. grubunun yatırımı ile inşa edilen ve Anadolu Adalet Sarayı'nın tam karşısında yer alan Bumerang Kartal projesi E-5 yolu üzerinde ve metro durağına yürüme mesafesinde konumlandırılıyor. Tasarımı AE Mimarlık tarafından yapılan Bumerang Kartal, eski İshakoğlu Boya Fabrikası'nın arsası üzerinde bir dönüşüm projesi olarak hayata geçiriliyor. Kartal'da Her Gelir Grubuna Uygun Konut Seçeneği Var!

Optimum IQ Kartal Temelleri Mart Ayında Atılacak!

Optimum IQ Kartal Temelleri Mart Ayında Atılacak!

E-5 Yakacık Yolu üzerinde bulunmakta olan Optimum IQ Kartal projesi, 21 katlı tek bloktan oluşuyor. Toplam olarak 110 daireyi bünyesinde bulunduran proje, 1+1'den 3+1'e kadar uzanan daire tiplemeleriyle alıcısının karşısına çıkmakta.

Helenium Serisinin En İyisi,

Helenium Serisinin En İyisi, "Helenium Sky Suite" Kartal'da Yükseliyor!

Kartal'da Her Gelir Grubuna Uygun Konut Seçeneği Var!. Sky Süite Kartal'da yükseliyor. İstanbul'un hızla değerlenmekte olduğu bölge Kartal'da konut sektöründe olan hareketlilik tüm hızıyla devam etmekte. Bölge yapılan yatırımlar neticesinde olağan değerine değer katıyor ve yeni yatırımlara doymuyor.

Kiler GYO Referans Kartal Panora

Kiler GYO Referans Kartal Panora

İstanbul'un en gözde semtleri arasında yerini almaya hazırlanan Referans Kartal Panora, lokasyon olarak göz doldurmaya devam ediyor.. Kartal'da Her Gelir Grubuna Uygun Konut Seçeneği Var!

Propa Vista Projesi Kartal - Pendik - Tavşantepe Metrosuyla Değerleniyor!

Propa Vista Projesi Kartal - Pendik - Tavşantepe Metrosuyla Değerleniyor!

Kartal - Tavşantepe metro hattı, bölge üzerinde yer almakta olan projelere ilgiyi artırmış durumda. Kartal - Tavşantepe metro hattında bulunmakta olan Yakacık metro durağına 10 metre mesafede konumlanan Propa Vista projesi de konumu itibariyle konut yatırımı yapacak olanlar için en cazip projelerin en başında bulunuyor.

Kartal Belediyesi Kentsel Dönüşüm Projesi Kapsamında En İddialı Belediye!

Kartal Belediyesi Kentsel Dönüşüm Projesi Kapsamında En İddialı Belediye!

Kartal Belediyesi, 2009 yılından günümüze kadar gerçekleştirmiş olduğu birçok belediyeye örnek olan deprem dönüşüm, yerinde dönüşüm ve kentsel dönüşüm çalışmalarına hızlarını hiç kesmeden devam ediyor.. Kartal'da Her Gelir Grubuna Uygun Konut Seçeneği Var!

APG İnşaat Kartal Rota Mavi

APG İnşaat Kartal Rota Mavi

İstanbul'un yükselen semti Kartal'a bir yeni proje daha gelmeye devam ediyor. Bu yılın göz kamaştıran yeni projesi Kartal Rota Mavi hayat kurtarıyor.

Kartal'a Propa Vista Geliyor Yaşam Değişiyor

Kartal'a Propa Vista Geliyor Yaşam Değişiyor

Propa Vista projesiyle Anadolu Yakası’na ilk kez “kullan - öde” sistemi geliyor. Markalı konut sektöründe "Limited Edition" konseptiyle projeler geliştiren Propa, Metro ve E-5’e doğrudan bağlantıya sahip Propa Vista projesinde, ön lansman 7 Ekim tarihinde başlıyor.