Karaman TOKİ Doğukışla Vadi kura çekilişleri başladı mı?

Karaman TOKİ Doğukışla Vadi kura çekilişleri başladı mı?
Editör: Tuğba Karakuş Toki Haberleri 2 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Pek çok kişinin en beğendiği projeler arasında yer alan TOKİ devlet desteği ile yürütülmeye devam ediyor. Pek çok kişinin kolay bir şekilde ev sahibi olması için elinden geleni yapmaya çalışan TOKİ, ödeme kolaylıkları da sunmaya devam ediyor. Birbirinden yeni fiyatları sayesinde bir çok emekli ve ev sahibi olmak isteyenlere de taksit imkanı sunan TOKİ her yıl bir çok il ve ilçe merkezine site inşa etmeye devam ediyor.

 

Pek çok konuta özel en yeni girişimleri de sağlayan TOKİ son projesi olan Karaman Doğukışla Vadi projesi için de çekilişlere başlamayı amaçlıyor. Birbirinden yeni evleri ve ev sistemleri ile herkesin de kolay bir şekilde ev sahibi olmasını isteyen TOKİ, Doğukışla Vadi için çekiliş sürecinin kısa bir zamanda başlayacağını ifade ediyor.

 

Karaman TOKİ Doğukışla Vadi kura çekilişleri başladı mı?

 

Başvuru ücretlerinin 2 bin lira olduğu TOKİ Doğukışla Vadi evlerinde ev fiyatları da bölgeye göre yüksek bir fiyat ile dikkatleri çekiyor. Genel anlamda 180 bin liradan başlayan ev ücretlerinin Doğukışla Vadi evleri 525 bin liraya varan fiyatlarla başvuranları ev sahibi yapıyor. Başvuruların ardından kısa süre içinde başlayacak olan çekilişlerle birlikte, Doğukışla Vadi Evleri yeni sahiplerini kısa süre içinde bulmuş olacak.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com