Kadınlara Özel AVM Açılıyor? Peki Nerede?

truck

Ülkemizde artık hemen her ilde hatta bazı büyük ilçelerde en az bir tane AVM yanı büyük alışveriş merkezleri yer alırken bu alışveriş merkezlerine alışılmışın biraz daha dışında yeni bir AVM daha ekleniyor. Kadınlara Özel AVM Açılıyor! Peki Nerede?

Ülkemizde ve dünya genelinde bir ilki gerçekleştirerek ilk kadın temalı alışveriş merkezi Zeruj Port tüm hazırlık aşamalarının sonuna gelerek kapılarını ziyaretçilere açmaya hazırlanıyor. Zeruj Port’un sahibi olan Zehra Özkaymaz, geçmiş dönem içerisinde Tekstil Port adı altında açılmaya çalışılan AVM binasını satın almıştı. Bir İnstagram ünlüsü olan Zehra Özkaymaz, kendi lakabı olan Zeruj adı altında meydana getirdiği yeni bir marka ile organize etmiş olduğu muhafazakâr moda festivalleri ile özellikle gençler arasında tanınmaktadır.

Tam olarak 126 adet mağazaya ev sahipliği yapmakta olan Zeruj Prt AVM içerisinde yalnızca kadın ve çocuk ürünlerinin yer alması ve bunun yanı sıra erkek modasına ve ihtiyaçlarına dair herhangi bir ürünün satılmaması bu AVM’yi tam bir kadın AVM’si haline getiriyor.

Bu özellikleri sayesinde Türkiye ve dünya genelinde bir ilk olma özelliği taşıyan Zeruj Port AVM ülkemizde yaşamını sürdüren kadınların daha rahat bir şekilde alışveriş yapmasını sağlamak adına meydana gelen bir proje olmaktayken bilhassa muhafazakâr bir hayat süren kadınların bu gibi bir AVM’ye ihtiyaçlarının olduğu şeklinde yorumlar gelmektedir.

5 Vakit Ezan Okunacak!

Kadınlara özel bir AVM konseptine sahip olan Zeruj Port AVM’nin içerisinde 5 vakit ezan okunacağı da belirtildiği gibi AVM binasının içerisinde pek çok tasarımcının da mağazasının yer alacağı gelen bilgiler arasında.

Sosyal medya üzerinden tüketicilerin sürekli olarak durumunu ölçümlediklerini beyan eden Zehra Özkaymaz, sosyal medya bizler için oldukça önemli bir avantaj sağladı. Tüketiciler İnstagram ve online internet siteleri aracılığı ile alışverişlerini gerçekleştirirken aldıkları ürünlerin somut olup dokunulabilir olması en temel ihtiyaç olarak karşımıza çıkıyor. İşte Zeruj Port AVM bu ihtiyaçtan doğan bir projedir. Bu türden bir yapılanmaya sahip AVM’yi dünya üzerinde başka bir noktada bulamazsınız. Yalnızca Malezya ülkesinde yalnızca kadınlar için tahsis edilmiş olan ürünlerin satışının gerçekleştiği bir çarşı meskeni bulunmaktadır. Ancak Zeruj Port AVM, kadınlara özel teması ile AVM olması sebebi ile bu gibi alışveriş alanlarından çok daha ayrıcalıklı oluyor şeklinde ifadeler kullandı.

Zeruj Port AVM Nerede?

Türkiye ve Dünyanın ilk kadın temalı alışveriş merkezi olan Zeruj Port AVM İstanbul Zeytinburnu’nda kapılarını ziyaretçilerine açmaya hazırlanıyor.

"Kadınlara Özel AVM Açılıyor? Peki Nerede?" Yorumlar

1 YORUM
  1. salfat 9 Mayıs 2018 12:02

    tAm olarak ne zaman

"Kadınlara Özel AVM Açılıyor? Peki Nerede?" Benzer Haberler


Çukurova Balkon'dan Sevgililere Özel Kampanya!

Çukurova Balkon'dan Sevgililere Özel Kampanya!

Çukurova Balkon'da 14 Şubat Sevgililer günü kampanyası başlamış durumda. Kampanya çerçevesinde 40 aya kadar vade imkanı sunuluyor.. Kadınlara Özel AVM Açılıyor? Peki Nerede?

Çukurova Balkon'dan Sevgililer Günü'ne Özel Kampanya!

Çukurova Balkon'dan Sevgililer Günü'ne Özel Kampanya!

Çukurova Gayrimenkul, sevdiğiyle yeni bir yaşama atılmak isteyenler veya eşine konforun üst seviyelerinde bir hayat hediye etmek isteyenler adına Sevgililer Günü'ne özel olarak 240 ay vadeli ve iki seçenekleri kampanyasıyla sevgililerin karşısına çıkıyor.

Çukurova Balkon'da Yılbaşına Özel Kampanya!

Çukurova Balkon'da Yılbaşına Özel Kampanya!

Kadınlara Özel AVM Açılıyor? Peki Nerede?. SON Grup Şirketleri'nden Çukurova Gayrimenkul'un Kartal'da bulunan deniz, adalar ve orman manzaralı projesi Çukurova Balkon, yılbaşına özel iki seçenekli kampanyasıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Areon Boğaziçi Evleri'nde yılbaşına özel dev kampanya!

Areon Boğaziçi Evleri'nde yılbaşına özel dev kampanya!

Bodrum'da bugüne kadar 1800 konuta imza atmış olan Areon Yapı, bölge üzerindeki 16.projesi olan Areon Boğaziçi Evleri için hazırlamış olduğu çok alternatifli kampanyasıyla beraber yeni yıla Bodrum'da yazlık sahibi olarak girmek isteyenlere çok büyük bir fırsat sunmakta!. Kadınlara Özel AVM Açılıyor? Peki Nerede?

240 Ay Vadeli Konut Satışına Özel Sektör de Dahil Oldu!

240 Ay Vadeli Konut Satışına Özel Sektör de Dahil Oldu!

240 ay vadeli konut kampanyasına, Emlak Konut GYO'nun yapmış olduğu projelerinin dışarısında kalmakta olan şirketlerden de destek belirdi. 240 ay vade kampanyası dahiline 33 GYODER üyesi şirketin katılım gerçekleştirmesiyle birlikte, toplam olarak 75 konut projesi üzerinde 240 ay vade kampanyası yapıldı.

The Mandarins Acıbadem'de Kişiye Özel Ödeme Planları!

The Mandarins Acıbadem'de Kişiye Özel Ödeme Planları!

Kadıköy'de inşa edilmekte olan The Mandarins Acıbadem projesinde kişiye özel ödeme planı seçeneği kendini gösteriyor. Konut sahibi olmanın çok basit olduğu projede fiyatlar 590.000 TL'den start alıyor.. Kadınlara Özel AVM Açılıyor? Peki Nerede?

Gümüş Park Avenue'da Ocak Ayına Özel Kampanyalarla Satışlar Devam Ediyor!

Gümüş Park Avenue'da Ocak Ayına Özel Kampanyalarla Satışlar Devam Ediyor!

İzmir’in cazibe merkezlerinin orta noktasında bir konumda yer alacak olan Gümüş Park Avenue projesi 2070 metrekarelik bir arazi üzerinde yükseliyor. Ocak ayına özel kampanyalar ile satışa sunulan dairelerin özellikleri, ayrıcalıkları ve ödeme koşullarıyla ilgili detaylar...

216 Butik Plus'ta Teslime Özel Kampanya!

216 Butik Plus'ta Teslime Özel Kampanya!

216 Yapı, Çekmeköy üzerinde inşa ettiği 216 Butik Plus'ta teslimlere özel fiyat kampanyasına devam etmekte. 270.000 TL'den başlayan fiyatlarla satılmakta olan 216 Butik Plus, hemen teslim hemen tapu fırsatıyla alıcısının karşısına çıkıyor.