İstanbul’un kalbi Mari Rezidans’ta atacak!

İstanbul’un kalbi Mari Rezidans’ta atacak!
Editör: Melih SANCAK Konut Projeleri 13 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

İstanbul’un iş, yaşam ve finans merkezi olan Şişli her geçen gün büyümeye devam ediyor. Uzun yıllar boyunca İstanbul’un en merkezi konumunda yer alan Şişli, pek çok projenin de ana merkezi oluyor. Pek çok plazanın yer aldığı Şişli bölgesinde iş ve sanat hayatının da bir arada olması bölgeyi canlı kılan ana durumlar arasında yer alıyor. 

 

En güzel alanların ile herkesi şaşırtmaya devam eden Şişli’de bu yıl inşasına başlanan ve özellikleri ile de dillere destan olan Mari Rezidans, ev alacaklara muhteşem fırsatlar sunuyor. Karma bir proje olan Mari Rezidans’ta evler istenierse ofis olarak kullanılabiliyor ya da isteyen evinde oturup kahvesini yudumlayabiliyor. Birbirinden yeni özellikleri ile Şişli’de oturmak isteyenlere bir evden fazlasını vaad eden Mari Rezidans, fiyatları ile de uygun bir ödeme planı çıkarıyor.

 

Mari Rezidans özellikleri

 

Yeni projeler arasında yer alan Mari Rezidans, içerisinde bulundurduğu yüzme havuzları, saunası, hamamı, aktivite odaları, spor kompleksleri ve müzik odaları ile beğenileri kazanıyor. Aynı zamanda toplantı odaları ve sinema salonu da inşa eden Mari Rezidans, bir evde ve ofiste olması gereken tüm özellikleri bir araya toplayarak ev alacakların muhteşem özelliklere sahip olmasını amaçlıyor.

 

Kişiye özel ödeme planları da çıkaran Mari Rezidans, tanıtım ofislerine gelen müşterilerine bu anlamda çok yardımcı oluyor.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com