Home Aves projesi nerede? Home Aves proje özellikleri

Home Aves projesi nerede? Home Aves proje özellikleri
Editör: Melih SANCAK Konut Projeleri 13 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Her geçen gün yeni projelerin merkezi olmaya devam eden İstanbul çok farklı bir yaşam projesi ile yine fark yaratacak. Her geçen gün yeni konut sorunlarının ortaya çıkması kentsel dönüşüm projelerinin daha da ön planda yer alması, İstanbul’da yaşam alanlarını da değiştiriyor. Genel anlamda büyük fark yaratmak isteyen ve ailesi ile güzel bir alanda yaşamak isteyenler için yeni projeler de en çok tercih edilenler arasında yer alıyor.

 

İstanbul genelinde yerleşim merkezlerinin eski olması ve apartmanların genel olarak krediye uygun olmaması, herkesin yeni projelere yönelmesine neden oluyor. Bu durumdan dolayı da genel olarak inşaat şirketleri birbirinden farklı projeler üretmek için birbirileri ile yarışıyor.

 

Home Aves projesi nerede? Home Aves proje özellikleri

İstanbul’un en güzel projeleri ile yeni bir yaşam merkezi olan İstanbul Bağcılar’da yer alıyor. Bağcılar’ın en iyi bölgesinde yer alan Home Aves 1+1’den başlayan evlerle yatırımcıların da karşısına çıkıyor. 1+1 ev fiyatlarının 245 bin liradan başladığı kaydediliyor.

 

Birbirinden güzel aktivite alanları ile şaşırtan Home Aves, müzik odaları, yüzme havuzu, saunası, fitness salonu ile sizlere unutulmaz alanlar yaşatıyor. Aynı zamanda büyük peyzaj alanları sayesinde de size doğa ile baş başa kalma fırsatı sunan Home Aves, bu sayede sizleri de memnun ediyor.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com