HEP İstanbul özellikleri ve daire fiyatları

HEP İstanbul özellikleri ve daire fiyatları
Editör: Hasan Aker Konut Projeleri 11 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Konut sıkıntısının her geçen gün daha da arttığı İstanbul’da yeni projeler de tercih edilmeye devam ediliyor. Her geçen gün yaşanan konut sorunları yüzünden pek çok kişinin büyük sıkıntılar yaşaması farklı adımların da atılması için yeni bir fırsat doğuruyor.

 

İnşaat sektörünün her geçen gün daha da canlanması ve konut ihtiyaçları için pek çok kişinin farklı lokasyonları tercih etmesi projelerin de çeşitlenmesine neden oluyor. Bu yıldan itibaren hızla ilerleyen ve pek çok kişi taradından da tercih edilen HEP İstanbul, özellikleri ile cazibe merkezi olmaya aday. Lokasyon olarak güzel bir konumda yer alan HEP İstanbul, küçük bir şehir vaad ederek sizlere kendi küçük dünyanızı kurmanıza olanak sağlıyor.

 

HEP İstanbul özellikleri ve fiyatları

 

İstanbul Esenyurt’ta yer alan HEP İstanbul, metrobüse yürüme mesafesinde bulunuyor. Bu anlamda rahat bir ulaşım sağlayan HEP İstanbul, aynı zamanda bir çok AVM’ye de yakınlığı ile dikkat çekiyor. Pek çok kişinin merakla beklediği projelerden olan HEP İstanbul, 255 bin liradan daire fiyatları ile sizlerin de rahat bir şekilde ev sahibi olmanızı amaçlıyor.

 

Pek çok kişinin merakla beklediği projelerden olan HEP İstanbul, 1+1’den başlayan ve 4+1’e kadar uzanan daire seçenekleri ile her aileye uygun alan üretmeye devam ediyor.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com