Güneşli Tower Projesi Teslim Tarihi 2018 Yılı Aralık Ayı Olarak Belirlendi!

Güneşli Tower Projesi Teslim Tarihi 2018 Yılı Aralık Ayı Olarak Belirlendi!

Merosa Şirketler Grubu, Türkiye'nin geleceğine yönelik yatırımlar altına imza atmaya büyük bir hızla devam ediyor. Şirketin yeni projesi olan Güneşli Tower toplam olarak 35.000.000 $ değerinde yatırımla birlikte inşa ediliyor.

Uluslararası gayrimenkul yatırım, inşaat, bilişim, medya ve turizm sektörleri üzerinde çeyrek asırı geçkin tecrübesiyle birlikte faaliyetlerine büyük bir hızla devam eden yabancı ortağı bulunan Merosa Şirketler Grubu, ülkenin geleceğine yönelik yatırımlar altına imzasını atmaya devam ediyor.

Sapanca'da tamamlanan ve çok büyük ilgi ve alakanın hedefi olan Andalusia Villaları ile Akçay Saray Villaları'ndan sonra aynı bölge üzerinde yeni villalar ve 5 ila 7 yıldızlı otel projeleri altına imzasını atan söz konusu firma, şuanda da İstanbul'un yıldızı parlayan lokasyonlarında yeni yatırımlarda kendini gösteriyor.

İstanbul'un gözde yaşam merkezleri arasında yer alan ve yabancıların tercih listesinin başında bulunan Güneşli'de kendini gösteren Güneşli Tower projesi 35.000.000 $'lık yatırımla inşa edilmiş olup, 2018 yılı Aralık ayında teslim edileceği açıklanmaktadır.

Huzurlu, elit, modern bir yaşam ortamında yaşama arzusunda olanları 5 yıldızlı konforla aynı çatı altında toplayan söz konusu yaşam merkezi, 82 tane 1 oda 1 salon daire, 26 tane 2 oda 1 salon olmak üzere totalde 108 adet konut ve 6 adet ticari üniteden meydana geliyor.

Merosa Güneşli Tower, yaşayan herkesin var olan tüm ihtiyaçlarına çözüm sunmak amacıyla tasarlanmış bir proje olarak ön plana çıkıyor. Bunun beraberinde açık ve kapalı olmak üzere 2 farklı yüzme havuzu, spor salonu, sauna ve hamam, Merosa Güneşli Tower sakinlerinin şehir yaşamının tüm stres, sıkıntı ve problemlerinden uzaklaştıracak bir biçimde inşa ediliyor.

Projenin zemin katında kendini gösteren AVM ve 6 tane ticari ünite Merosa Güneşli Tower sakinlerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek donanımı bünyesinde barındırıyor. Güneşli Tower Projesi'nin daha temeli atılmadan %90'ı yabancı yatırımcılara satılmış durumda. Geriye sadece %10'luk bir dilim kaldı.

Çevreye duyarlı, doğa dostu bir yaşama kapı açan projede, mutluluk ile lüks yaşam alanında vakti çok eğlenceli geçirmeniz temenni ediliyor. 

Etiketler : Konut Projeleri