Gümüş Park Avenue'da Ocak Ayına Özel Kampanyalarla Satışlar Devam Ediyor! | Emlakta Haber

Gümüş Park Avenue'da Ocak Ayına Özel Kampanyalarla Satışlar Devam Ediyor!

truck

İzmir’in cazibe merkezlerinin orta noktasında bir konumda yer alacak olan Gümüş Park Avenue projesi 2070 metrekarelik bir arazi üzerinde yükseliyor. Ocak ayına özel kampanyalar ile satışa sunulan dairelerin özellikleri, ayrıcalıkları ve ödeme koşullarıyla ilgili detaylar...

İzmir’in değerlenen bölgelerinden Bornova’da hayata geçirilen Gümüş Park Avenue, Ocak ayına özel kampanyası ile satışlarına devam ediyor. Ocak 2017 içerisinde projeden ev alanlara teslim tarihine kadar 1250 TL kira desteği sağlanıyor olacak. Kampanyaları ile yüz güldürmeye devam edecek Gümüş Park Avenue’da yine Ocak ayında ev alanlardan 2 yıl boyunca aidatta alınmıyor.

Gümüş İnşaat tarafından Bornova Kamil Tunca Bulvarı üzerinde yükselen Gümüş Park Avenue, İzmir şehirlerarası terminalinin hemen karşısında ve Point Bornova AVM’nin hemen arkasında olan bir konumda yer alıyor. Merkezi bir lokasyonda çalışmalarına devam edilen proje hastane, okul ve toplu taşıma gibi noktalara da yakın mesafelerde yer alıyor.

İzmir’in cazibe merkezlerinin orta noktasında bir konumda yer alacak olan proje 2070 metrekarelik bir arazi üzerinde inşa ediliyor. Çevre düzenleme çalışmaları için ayrılan alanın büyüklüğü ise 600 metrekareden oluşuyor. Mart 2019 ‘da teslimlerine başlanacak olan Gümüş Park Avenue tek blok olarak tasarlanan, 135 konutun yer aldığı 18 kattan oluşuyor. Havuzlu ve modern mimari ile yapılan dairelerde açık ve kapalı olmak üzere iki tip mutfak şekli kullanılacak.

Çevre yoluna 300 metre mesafede bulunan projedeki daireler ağırlıklı olarak 2 oda 1 salon tipinde yapılıyor. Az sayıda da 3 oda 1 salon daireler yer alıyor olacak. Dairelerin tamamında ebeveyn banyosu düşünülmüş durumda. Ankastre 3’lü set halinde beyaz eşyalar ve intercom sistemi de diğer yer verilen ince detaylardan birkaçı olarak sayılabilir. En düşük konutun 295 bin TL’den satışa sunulduğu Gümüş Park Avenue’da peşin ödemelerde yüzde 10 indirimde uygulanıyor. Banka kredisine uygun olan dairelerden uzun vadelerde taksit imkanından yararlanmanızda mümkün. Daire çeşitlerine göre belirlenen fiyatlar ise şöyle;

  • 101 ile 111 metrekare arasında olan 2+1 daireler 295.000 - 430.000 TL arası
  • 111 metrekare genişliğe sahip 3+1 daireler ise 370.000 - 430.000 TL arası olarak belirlenmiş.

Geniş sosyal olanaklara sahip olacak Gümüş Park Avenue’da büyükler ve çocuklar için yüzme havuzları, ortak kullanımlı kapalı otopark alanı, fitness merkezi, yine çocuk ve yetişkinler için etkinlik alanları ve sinema gibi bölümlerde unutulmuyor. Kameralı güvenlik sisteminin yanı sıra güvenlik hizmeti de bulunuyor. Merkezi ısıtma sisteminin kullanılacağı konutlarda yerden ısıtma modeli uygulanıyor olacak. Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olan projede C25 üstü beton sınıfı kullanılmıştır.

Gümüş Park Avenue Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Gümüş Park Avenue İletişim Bilgileri
Web : http://gumuspark.com.tr
Telefon : 444 0 750
Adres : Kamil Tunca Bulvarı Bornova/İzmir

"Gümüş Park Avenue'da Ocak Ayına Özel Kampanyalarla Satışlar Devam Ediyor!" Yorumlar

"Gümüş Park Avenue'da Ocak Ayına Özel Kampanyalarla Satışlar Devam Ediyor!" Benzer Haberler