Gül Proje Express

Gül Proje Express
Editör: Tuğba Karakuş Konut Projeleri 25 Eylül 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Her geçen gün büyüyen ve gelişen İstanbul’da birbirinden farklı projeler de ortaya çıkmaya devam ediyor. Her geçen gün birbirinden yeni projeler içerisinde en yeni durumlar da gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. En yeni durumları ile herkesin beğenisini kazanan Gül Proje, Basın Express yolundaki muhteşem projeleri ile yeni yaşam alanları sunmaya devam ediyor.

 

Birbirinden güzel yeni projeleri sayesinde İstanbul gibi büyük bir metropolde muhteşem yeni yaşam alanları sunan Gül Proje, çocuklar için mükemmel çözümler sunmaya devam ediyor. Çocuklar için yeni yaşam alanları sunan Gül Proje bir evden çok daha fazlasını sunmaya devam ediyor. Yeni yerleşim yerleri ile birlikte gezi alanları, parklar ve aktivite alanları sunan Gül Proje, en uygun fiyat garantisini de sunmaya devam ediyor. En yeni durumları ile birlikte birbirinden güzel çözümler sunan ve yeşil alanlara önem veren Gül Proje, Express projesi ile İstanbullulara en güzel evlerin satışını sunmaya hazırlanıyor.

 

Gül Proje Express Projesi

 

Uzun zamandır bir çok kişi tarafından büyük bir merakla beklenen Express, İstanbul Basın Express yolunda inşa ediliyor. Daha önceleri Güneşli bölgesinde pek çok projeye imza atan ve aktif projeleri de hayata geçiren Gül Proje bu sayede farklı adımların da atılmasını sağlıyor. Güneşli’de birbirinden farklı projelere imza atarak yeni yaşam alanlarını beğenilere sunan Gül Proje, şimdi hayalleri Basın Express Yolu’nda gerçekleştirmeyi amaçlıyor.

 

658 alanlık büyük bir konut projesini hayata geçirmeyi amaçlayan Gül Proje, Express projesi ile 31 ticari merkeze de ev sahipliği yapacak. Hem ev hayatının hem de iş hayatının çok canlı bir şekilde yaşanacağı Express’ten acele eden kazançlı çıkıyor.

 

Henüz yeni bir proje olan ve satışa sunulmayan Gül Proje’nin Express projesinden siz de faydalanmak istiyorsanız, lansman gününü beklemenizde fayda var.

 

Gül Proje Express Teslimleri Ne Zaman?

 

Uzun zamandır bölgede büyük bir merakla beklenen Gül Proje’nin Express teslimleri Aralık 2018 yılında başlayacak. 2018 yılından itibaren yeni daire teslimleri de başlayacak.

 

Gül Proje Express Fiyatları ve Fiyat Listesi

 

Gül Proje Express fiyatları lansmana özel durumlarla dikkatleri çekiyor. En yeni özellikleri ile şaşırtan Gül Proje ilk 50 daireyi çok indirimli fiyatlardan satışa sunacak. Bu sayede daha uygun fiyatlara alınacak olan Gül Proje’nin ana fiyatları da 350 bin liradan başlıyor. Peşinat verildiği takdirde daha uygun rakamlara yeni projeleri hayata geçiren Gül Proje siz değerli müşterilerine uygun taksit seçenekler sunmaya devam ediyor.

 

Gül Proje Express İletişim Bilgileri ve Gül Proje Express Nerede

 

Uzun zamandır merakla beklenen Gül Proje iletişim bilgileri şu şekilde;

 

İletişim Numarası: 0212 445 02 02

Adres: İstanbul Basın Express Yolu Bakırköy

 

Gül Proje Express Özellikleri

 

Projede AVM, basketbol sahası ,fitness merkezi, güneşlenme terası ,güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu ,sauna, süs havuzu ve yürüyüş parkuru bulunuyor.

 

Gül Proje Express’in mükemmel projesine ulaşmak için tıklayın.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com