Gaziosmanpaşa'da 13 Kentsel Dönüşüm Projesi Altına İmza Atılacak!

truck

Türkiye'de yer alacak ilk master planlı kentsel dönüşüm projesi olarak kendini gösteren We Haliç projesi 1.200.000.000 TL'lik yatırım değeriyle birlikte inşa ediliyor. Gaziosmanpaşa'da 13 kentsel dönüşüm projesinden ilk olarak ön plana çıkan projede inşa çalışmaları büyük bir hızla devamlılığını sürdürüyor.

TOKİ ve Ilgın İnşaat'ın ilk markalı konut projesi olan We Haliç için çalışmalar devam ediyor. Gaziosmanpaşa'nın tekrardan inşa edilmesindeki ilk adım olarak ön plana çıkan We Haliç projesi toplam olarak bahsi geçen 13 proje içerisinde kendini gösteriyor. Büyük projelerin adresi olarak ön plana çıkan Gaziosmanpaşa aynı zamanda ulaşım projelerinin de merkezi haline geliyor.

Türkiye'de yer alan en yüksek oranda kazanç sağlayan Gaziosmanpaşa bölgesinde konut fiyatlarındaki artış %35 oranına ulaştı. Ilgın İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Halil Yanmaz, %40'lık bölümü tekrardan inşa edilecek olan ilçede fiyatlarda meydana gelen yükselişin devamlılığını sürdüreceğini ifade etti.

Halil Yanmaz, Gaziosmanpaşa'nın 4 metro hattı, 2 teleferik hattı ve 2 tünele sahip olacağını ifade ederken, bunun beraberinde 13 farklı kentsel dönüşüm projesiyle birlikte Türkiye'de yer alan en büyük şantiye alanı olacağınıda dile getirdi. 430 hektarlık alanın kentsel dönüşüm kapsamında yenileneceğini ifade eden Yanmaz, tarihi yarımada sınırlarında yeni bir ilçenin meydana geleceğini ifade etti.

"Gaziosmanpaşa'da 13 Kentsel Dönüşüm Projesi Altına İmza Atılacak!" Yorumlar

"Gaziosmanpaşa'da 13 Kentsel Dönüşüm Projesi Altına İmza Atılacak!" Benzer Haberler