Gaziantep Arena Stadı Tamamlandı!

truck

Gaziantepspor Pazarlama ve Sponsorluklar Sorumlusu Hikmet Akay, "Antalyaspor maçını pazar günü Gaziantep Arena’da oynayacağız” dedi. Yapımına 3 yıl önce başlanın stadyum 2017 yılında tamamlandı.

Gaziantepspor Pazarlama ve Sponsorluklar Sorumlusu Hikmet Akay, "Antalyaspor maçını pazar günü Gaziantep Arena’da oynayacağız” dedi. Yapımına 3 yıl önce başlanın stadyum 2017 yılında tamamlandı.

Gaziantepspor'un yapımına 3 sene önce başlamış olduğu stadyum çalışmaları tamamlanmış durumda. Yeni stadyumun açılış töreni, maç takviminde yer alan Pazar günü oynanacak olan Antalyaspor maçıyla yapılacak. Gaziantepspor'un yeni stadyumu Gaziantep Arena, taraftarlara kapılarını açık tutuyor ve taraftarların girmesi için gün saymaya başladı.

33.000 Kişi Kapasiteli

Açılışı yılan hikayesine dönmüş olan 33.000 kişi kapasiteli Gaziantep Arena Stadyumu Süper Lig'in 17.haftasında Gaziantepspor ve Antalyaspor arasında oynanacak maçta açılacak. Gaziantepspor Pazarlama ve Sponsorluklar Sorumlusu Hikmet Akay, Ligin 17. haftasında oynanacak olan Antalyaspor maçını Gaziantep Arena'da yapacaklarını belirtti.

Son rütuşlar yapılıyor. Aylardır beklentiler arasında yer alan stadyumun ikinci devrenin ilk maçında açılışı yapılıyor. %75 oranında tamamlanan stadyumda şuanda koltuk numaralandırma işlemleri devam etmekte. Haftasonuna bitecek.

Eski Stadyumda Maç Yapılamaz

Pazar günü maç takviminde yer alan Antalyaspor maçı Gaziantep Arena'da oynanacak, sebep olarakda eski stadyumda oynanma şansı %0 çünkü, bütün alet edevatlar, turnikei kamera vb. bir çok sistem stadyumdan sökülüp Gaziantep Arena'ya takıldı. 

Taraftarları ve tüm Gaziantepli'leri stadyuma beklediklerini belirten Akay, Taraftarları canlı canlı yeni stadyumumuzda görmek istemekteyiz dedi.

Şuana Kadar 34 Transfer Yapıldı

Transfler hakkında bilgi aktarımında bulunan Akay, transferlerde artık sona gelindiğini iletti. Hafta sonuna kadar görüşülen tüm oyuncalarla resmi ortamda sözleşme imzalanmasının ardından transfer olaylarını kapatacaklarını belirtti. Şu ana kadar toplam olarak 34 transfer yaptılar. Gaziantepspor'da 2 adet stoper biri eski oyuncuları vardı. Eski oyuncalarını transferden saymadıklarını ve yuvaya geri döndü olarak kabul ettiklerini belirtitler. 

Konuşmalarını şu şekilde sonlandırdı: "Taraftarlarımızı canlı canlı yeni stadımızda burada görmek istiyoruz. Taraftarımızdan istediğimiz, birlik beraberlikten her zaman güç doğar. Yanımızda olsunlar. Bu kulüp hepimizin kulübü, herkese hitap eden bir kulüptür. Burası kimsenin şahsi malı değil, kimsenin öz malı değil. Burası Gaziantep halkının malı. Gaziantepli olsun olmasın dışarıdan gelen taraftarımız var. Gönül vermiş herkesin kulübüdür. Biz kimseye fark koymuyoruz. Hepimiz bir ve eşitiz. Bundan dolayı pazar günkü mücadelede Gaziantepsporlu hemşehrilerimizi ve taraftarlarımızı Gaziantep Arena’da görmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

"Gaziantep Arena Stadı Tamamlandı!" Yorumlar

"Gaziantep Arena Stadı Tamamlandı!" Benzer Haberler


Gaziantep Göllüce'de Kentsel Dönüşüm Heyecanı Başlıyor!

Gaziantep Göllüce'de Kentsel Dönüşüm Heyecanı Başlıyor!

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, şehir çevresinde çarpık kentleşme sorununa çözüm bulmak adına ve ayrıca sağlıklı bir hayat kaynağı geliştirmek için kentsel dönüşüm projesini hayata geçirdi.. Gaziantep Arena Stadı Tamamlandı!

Gaziantep Kentsel Dönüşüm Projesi İçin TOKİ ile Anlaşma Yapıldı!

Gaziantep Kentsel Dönüşüm Projesi İçin TOKİ ile Anlaşma Yapıldı!

Gaziantep Şehitkamil Belediyesi İpekyolu üzerinde yapılacak olan kentsel dönüşümle yenileme çalışmaları adına TOKİ ile anlaşmaya varıldı. Belediye adına geçmekte olan tapuların devir işlemleri TOKİ'ye yapılacak.

Büyükada Gaziantep Projesinde Satışlar Bugün Başladı!

Büyükada Gaziantep Projesinde Satışlar Bugün Başladı!

Gaziantep Arena Stadı Tamamlandı!. Konfor ve rahatlığın önemli yapılarından olması için çalışmalarına başlanan Büyükada projesi,Gaziantep İbrahimli’ye ilkleri de sunmaya hazırlanıyor. 20 dönümlük bir arazi üzerinde çalışmalarına başlanılan projenin peyzaj çalışmalarının yanı sıra biyolojik göledi ve kumsalı ile konut projesi olgusuna yeni bir soluk getireceğe benziyor. Mimarisi gibi özellikleriyle de dikkatleri çekecek projenin diğer detayları...

Gaziantep Arena Hizmete Giriyor

Gaziantep Arena Hizmete Giriyor

Konut üretimi konusunda geçmişten günümüze kadar olan süreç boyunca üstün başarılara imza atan Başbakanlık Toplu Konut İdaresi, sadece konut üretimi ile sınırlı kalmayıp yapı sektörünün farklı alanlarında da çalışmalar yürütmektedir. Bu çalışmalardan biri olan Gaziantep Arena stadyumunun inşa çalışmaları sona erdi. Ayrıntılar haberimizde…. Gaziantep Arena Stadı Tamamlandı!

Gaziantep'in Geleceği Antepia Projesi!

Gaziantep'in Geleceği Antepia Projesi!

Gaziantep'in geleceği Antepia projesinin Peyzajı 4 mevsimide doyasıya yaşamanız için özenle tasarlanmış durumda. Özel tasarımlarla gözleri üzerine çekmekte olan meydanlar, tüm mevsimlerin eşi benzeri olamayan renkleriyle çevrilmiş durumda.

Gaziantep Arena Stadı Tamamlandı!

Gaziantep Arena Stadı Tamamlandı!

Gaziantepspor Pazarlama ve Sponsorluklar Sorumlusu Hikmet Akay, "Antalyaspor maçını pazar günü Gaziantep Arena’da oynayacağız” dedi. Yapımına 3 yıl önce başlanın stadyum 2017 yılında tamamlandı.. Gaziantep Arena Stadı Tamamlandı!

Gaziantep Bozoklar'da Kentsel Dönüşüm Şart!

Gaziantep Bozoklar'da Kentsel Dönüşüm Şart!

Bozoklor Mahallesi Muhtarı Abdurrahman Yapıcı, Gaziantep genelinde yapılmakta olan kentsel dönüşüm çalışmalarının eski yerleşim alanları için bir fırsat olduğunu dile getirdi. Gaziantep kapsamında toplam olarak 32 mahalle Afet Bölgesi ilan edildi.

TOKİ Gaziantep Şehit ve Gazi Konutlarında Sona Gelindi

TOKİ Gaziantep Şehit ve Gazi Konutlarında Sona Gelindi

Uzunca bir süreden beri inşa etmekte olduğu konut projeleri ile on binlerce dar gelirli vatandaşı ev sahibi yapan Başbakanlık Toplu Konut İdaresi uzunca bir süreden beri merakla beklenen şehit ve gazi yakınlarına yönelik olan konut projesinde inşaat çalışmalarında sona gelindi. Ayrıntılar haberimizde…