Eskiyi Getir Yeniyi Al Mobilya Kampanyaları

truck

Eski mobilyalarınızdan sıkılmaya başladıysanız, eskiyen eşyalarınızı çöpe atmak yerine indirim ya da peşinat olarak değerlendirmek istiyorsanız Eski Mobilyanı Getir Yeni Mobilyanı Götür kampanyalarını takip ederek evinizi yeniden dekor edebilirsiniz

Mobilya kampanyaları içerisinde önemli bir yeri olan tüketici dostu haberlerden birisi de şüphesiz eski mobilyayı yeni mobilya ile değiştirme kampanyalarıdır. Eşyalarınızdan sıkıldınız ve evinizde değişiklik mi yapmak istiyorsunuz? Sizler için eski eşyalarınızı kampanyalar sayesinde yenileyip, yenilerini de indirimli alabileceğiniz kampanyaları araştırdık. 2016′nın son günlerinde devam eden mobilya kampanyaları hangisi, inceleyelim.

Bugün Türkiye’deki hemen her marka çekyat, kanepe, köşe takımları, yatak odası, oturma grupları, yemek ve mutfak mobilyası, genç mobilyası, bebek odası, salon takımları, ranzalar, karyolalar, gardıroplar, bazalar, bilgisayar masası, çalışma masası, sandalyeler….

Ve daha birçok evlerinizde kullanıyor olduğunuz ev mobilyaları ve ofis mobilyaları için, birçok marka ve modelde ara ara çıkan eski mobilyaları yenisiyle değiştirme kampanyaları düzenleniyor. Firmanın kampanya içeriğinin kapsamına göre, peşin alımlarda eski mobilyalarınız peşinata sayılabildiği gibi, peşin alımlarınız da belli bir miktara kadar indirim fırsatından da yararlanabilmektesiniz.

Eskiyi Getir Yeniyi Al Mobilya Kampanyaları

Bu kampanyaların en önemli faydası şüphesiz değişim yapmak için bir türlü karar veremeyen tüketicilerin eski mobilyalarından kurtulmasını kolaylaştırması. Ayrıca mobilya yenileme kampanyası kapsamında bütçenizi de sarsmamış oluyorsunuz. Şöyle ki, yeni mobilyalarınıza eskileri sayesinde indirimli ya da peşinat ödemeden sahip olurken, normal şartlarda evinizden çıkarmanın gözünüzde büyüdüğü eski mobilyalarınız da bu tarz kampanyalar sayesinde herhangi bir ücret ödemeden evinizden alınıyor. Yeni eşyalarınız içinde montaj ve nakliye gibi masrafları yapmamış oluyorsunuz. 

En çok bilinen ve tercih edilen mobilya markalarından İstikbal, Bellona, Ikea, Mondi, Yağmur, Kilim… ve diğer kendi üretimlerini gerçekleştiren mobilya mağazaları da dönem dönem bu tarz kampanyaları tüketicileri ile paylaşıyor. Sizler de mobilya markalarının sitelerini takip ederek bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Eski mobilyalarınızdan sıkılmaya başladıysanız, eskiyen eşyalarınızı çöpe atmak yerine indirim ya da peşinat olarak değerlendirmek istiyorsanız Eski Mobilyanı Getir Yeni Mobilyanı Götür kampanyalarını takip ederek evinizi yeniden dekor edebilirsiniz. Kampanyalar sadece eski eşyaları yenilemek ile bitmiyor yeni yılda yeni ev kuracak, ya da yeni ev alıp yeni eşyalar ile evine dekore etmek isteyenler içinde sürpriz kampanyalar var. 

Eskiyi Getir Yeniyi Al Mobilya Kampanyaları

Şuan devam eden güncel bir eskiyi getir kampanyası mevcut değil. Güncel kampanyalar çıktığında sizlerle paylaşıyor olacağız. Ancak yeni eşya almayı düşünenler için, 31 Aralık 2016’ya kadar İstikbal’de devam eden 1400 TL hediye çeki fırsatı olan kampanyayı takip edebilirler. Yine diğer mobilya firmalarında da yeni yıla özel indirimler devam ediyor.

"Eskiyi Getir Yeniyi Al Mobilya Kampanyaları" Yorumlar

18 YORUM
 1. Rukiye Ömeroğlu 30 Eylül 2019 10:01

  Kampanya ya bende katılmak istiyorum.

 2. Leman tok 8 Ağustos 2019 12:53

  Bu kampanyanın olmasını ve bellona markasını cok begendımı senelerdır kullandıgımı soylemek istyorum eger boyke bır kampanya yaparsanız mutlaka degısmek istiyorum kalıtesıne ve kulanımına hayranım eger olmasada yenıden kapalatacgım iskelesı mükemmel ve saglam

 3. Zeliha 30 Eylül 2018 20:22

  Koltuklarım istikbalin 18 sene kullandım rengi ve biçimini beğenmiyorum klasik olduğu için onun için değiştirmek istiyorum kampanyanız devam ediyormu

 4. Cafer kaya 2 Eylül 2018 01:27

  Eskiyi götür ve yeniyim getir kampanya devam ediyormusunuz

 5. mehmet altıntaş 25 Mayıs 2018 20:09

  istikbal koltuklarımı degiştirmek istiyorum kampanyanz devam ediyormu

 6. muammer ozturk 21 Mart 2018 12:03

  siyah deri salon takimim var istikbal marka deyistirmek istiyorum az kullanildi yardimci olurmusunuz

 7. Aysun 10 Ekim 2017 16:21

  Eskiyi getir yenisini al kampanya devam mı

 8. Sevalsavas 6 Ekim 2017 19:17

  Mutfak kösemim var iki sandalyesi ve masasiyla slalı iki sene oldu ama degistirmek istiyorum kaca alirsiniz

 9. ramazan 19 Temmuz 2017 10:45

  kampanya bekliyorum

 10. Gökhan Köseoğlu 21 Haziran 2017 02:38

  Eskiyi getir yeniyi götür devam ediyormu

 11. Sevcan 12 Haziran 2017 00:43

  Tekrar Ne zaman olur bu kampanya

 12. Cemile ünlü 31 Mayıs 2017 08:28

  Bütün mobilya koltuk eşyaları mı vermek istiyorum.halâ devam ediyor mu kampanya??

 13. Necmiye Taktaklar 23 Mayıs 2017 14:56

  evet eskiyi getir yeniyi götur kampanyanız devam ediyormu

  Ayşe topcu 13 Temmuz 2017 22:06

  Kampanya hala devam ediyor mu

  Hacı keklik 10 Temmuz 2017 14:01

  Pardon eskiyi getir yeniyi görür kampanyamız ne zamana kadar devam ediyor

 14. Nazire yeman 5 Mayıs 2017 00:26

  Kampanyaniz devam ediyormu

 15. İ.hakkı acar 6 Nisan 2017 14:12

  Eskiyi getir kampanyası hangi mobilya firmasında var

 16. Hükya yıldız 31 Mart 2017 18:55

  Kampanyanız dewam ediyor mu eski eşyalarımız için

"Eskiyi Getir Yeniyi Al Mobilya Kampanyaları" Benzer Haberler


Vestel Eskiyi Getir Yenisini Al Kampanyası 2018

Vestel Eskiyi Getir Yenisini Al Kampanyası 2018

Vestel Aralık ayı içerisinde sonbahar - kış geçiş sezonuna özel olarak bir değişim kampanyası oluşturmuştu. Beyaz eşya ve televizyonu ilettiğinizde, yeni alacak olduğunuz elektrikli ev aletleri içerisinde 2.000 TL'ye kadar indirim kazanabilme fırsatınız bulunmaktaydı. . Eskiyi Getir Yeniyi Al Mobilya Kampanyaları

Bosch Eskiyi Getir Yeniyi Al Kampanyası

Bosch Eskiyi Getir Yeniyi Al Kampanyası

Herhangi bir eski ürününü Bosch markalı beyaz eşyalar ile değiştiren herkes ayrım yapılmaksızın Bosch’tan 200 TL indirim kazanıyor. Üstelik değiştirdiğiniz her ürün için TEMA Vakfı işbirliği ile adınıza bir de ağaç dikiliyor. Daha yaşanır bir dünya için sloganıyla başlayan kampanyaya sizlerde katılıp eskiye ürünlerin dönüşümüne katkıda bulunabilirsiniz.

Bosch Eskiyi Getir Yeniyi Götür Kampanyası 2018

Bosch Eskiyi Getir Yeniyi Götür Kampanyası 2018

Eskiyi Getir Yeniyi Al Mobilya Kampanyaları. Herhanbi bir eski eşyayı Bosch markalı bir beyaz eşya ile değiştiren herkese, hiçbir ayrım yapılmadan toplam olarak 200 TL nakit veriliyordu. Üstüne üstlük değişim yaptığınız her ürün için adınıza bir fidan dikiliyordu. Daha yaşanır bir dünya için mottosuyla başlamakta olan bu kampanyaya katılanların sayısı çok fazlaydı. Kampanya 31 Aralık 2016 tarihinde bitmiş durumda. Benzer bir kampanyanın gelmesi söz konusu.

Arçelik Eskiyi Getir Kampanyası

Arçelik Eskiyi Getir Kampanyası

Arçelik’ten eskisini getirip yerine yeni beyaz eşya ya da televizyon alan tüketicilere, belirli ev aletlerinde faydalanabilecekleri fırsatlarda sunuluyor. Eski eşyasını yenileyenler küçük ev aletlerine 99 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilecek.. Eskiyi Getir Yeniyi Al Mobilya Kampanyaları

Eskiyi Getir Yeniyi Al Mobilya Kampanyaları

Eskiyi Getir Yeniyi Al Mobilya Kampanyaları

Eski mobilyalarınızdan sıkılmaya başladıysanız, eskiyen eşyalarınızı çöpe atmak yerine indirim ya da peşinat olarak değerlendirmek istiyorsanız Eski Mobilyanı Getir Yeni Mobilyanı Götür kampanyalarını takip ederek evinizi yeniden dekor edebilirsiniz