Ucuz Ev Müjdesi! İlk Etap Ankara'da Hayata Geçecek

truck

Türkiye Emekliler Derneği, emeklilerin konut ihtiyacını ucuza karşılayabilmek için başlattığı projenin ilk etabını Ankara'da hayata geçirecek.

Türkiye Emekliler Derneği (TÜED), Genel Başkanı Kazım Ergün yaptığı açıklamada, yüzbinlerce emeklinin ilerleyen yaşına rağmen maddi imkansızlıklar nedeniyle ev sahibi olamadığına işaret etti. Emeklilerin kendilerine sorunun çözümü için başvurduğunu aktaran Ergün, bu kapsamda TOKİ ile süren projelerin yanı sıra dernek olarak da çalışmalar yürüttüklerini bildirdi.

"20 YIL VADEYLE KONUT SAHİBİ OLABİLECEKLER"

Ergün, emeklilerin kıt imkanlarıyla konut sahibi olabilmelerini sağlamaya yönelik bankalarla ciddi planlamalar yaptıklarını ifade ederek, şöyle devam etti:

"Emeklilerimizin kendi evlerinde otururken kira öder gibi taksitlerini ödeyebilmelerine imkan veren modeller de dahil olmak üzere sınırsız ödeme seçenekleri üzerinde çalışan proje ekibimiz, ülkemizin güçlü bankalarıyla ve inşaat sektörümüzün ciddi firmalarıyla önemli projeler hazırladılar. Bankaların ve inşaat sektörünün 'icat' olarak tanımladığı bu proje sayesinde, emeklilerimiz ve birinci derece yakınları neredeyse yarı fiyatına, seçkin konumlarda ve 20 yıla varan vadelerde konut sahibi olabilecekler. Projelerin tamamı banka güvencesinde ve en geç 18 ayda anahtar teslimi garantisiyle hayata geçirilecek."

"PROJE İSTANBUL, İZMİR VE ANTALYA'DA DA HAYATA GEÇİRİLECEK"

Ergün, proje kapsamında İncek'teki konutlar için başvuruların tamamlandığını, Yukarıyurtçu için ise başvuruların 1 Haziran itibariyle alınacağını belirterek, şunları kaydetti:

"Banka garantisinin yanı sıra bütün projelerimiz derneğimiz ve Emekkent'in sıkı denetimi altında hayata geçirilecek. Projelerden yararlanmak için hiç bir sınırlama bulunmuyor. Evi olan da bu projelerden daire sahibi olabiliyor. Ayrıca kiraya verememe, satamama gibi sınırlamalar da bulunmuyor. Kaliteli, ucuz, uygun vade ve ödeme koşullarıyla emeklileri ev sahibi yapmayı amaçlayan projemiz Ankara'nın ardından, İstanbul, İzmir, Antalya ve Mersin'de de hayata geçirilecek."

"Ucuz Ev Müjdesi! İlk Etap Ankara'da Hayata Geçecek" Yorumlar

5 YORUM
 1. Safure gur 14 Mayıs 2018 13:07

  Kocaelide yapilcakmi

 2. Mahmut Tambul 14 Mayıs 2018 12:38

  Henüz tarih netleşmedi ama çalışmalar tamamlanmış. Önümüzdeki günlerde tarih netleşecek

 3. Tolga karabulut 14 Mayıs 2018 12:20

  Nezaman başlıyor peki

 4. Fatma usta 14 Mayıs 2018 11:42

  Nezaman başlıyor

 5. Simge Hasgül 14 Mayıs 2018 11:39

  Çok Sevindim Eşim MaLüLen EmekLi inş Bizimde Evimiz Olur ve %81Ağır Engelli Raporu var Evimiz yok inş olur.

"Ucuz Ev Müjdesi! İlk Etap Ankara'da Hayata Geçecek" Benzer Haberler


Ucuz Banyo Fayans Modelleri Tekzen'le!

Ucuz Banyo Fayans Modelleri Tekzen'le!

Renk olarak, göze hitap etme olarak, uyum ve tarz ışığında çok güzel bir dekorasyon ürünü olan Tekzen Fayans Modelleri, banyonuzda, hem şıklığı hem de modernliğiyle gözleri üzerine çekecek. Harika duvarlarınıza bir nazar boncuğu gibi süs olacaktır.. Ucuz Ev Müjdesi! İlk Etap Ankara'da Hayata Geçecek

Ucuz Kiralık Evler İçin Gayrimenkul Borsası Kuruluyor!

Ucuz Kiralık Evler İçin Gayrimenkul Borsası Kuruluyor!

Milli ekonominin lokomotif sektörlerinden birisi olan gayrimenkul sektöründe dikkat çeken değişikliklere varılacak. Gelecek yılda kentsel dönüşüm projesi kapsamında çok yeni adımlar atılacak. Gayrimenkul borsası kurulacak, düşük fiyatlarda ev kiralayacak ve parsel bazında yoğunluk artışına yasak getirecek.

Emeklilere Ucuz Ev Müjdesi

Emeklilere Ucuz Ev Müjdesi

Ucuz Ev Müjdesi! İlk Etap Ankara'da Hayata Geçecek. Ülkemizde bulunan 11 milyon civarında ki emekli sınıfına mensup vatandaşları ev sahibi yapma amacı ile yeni projeler hayata geçiyor. Bu projeler kapsamında 2+1 ve 3+1 dubleks seçeneklerine sahip olan daireler 139 bin TL’den başlayan fiyatlar ve 300 aya varan vade seçenekleri ile emeklilere umut ışığı oluyor.

İstanbul'un En Ucuz Konutları

İstanbul'un En Ucuz Konutları

13 Nisan itibariyle İstanbul üzerinde yer alan 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 tiplemesinde ki dairelerin ilçelere göre en ucuz fiyatlarını siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz. Emlaktahaber.com farkıyla İstanbul'un semtlerinde yer alan en ucuz daireler... Ucuz Ev Müjdesi! İlk Etap Ankara'da Hayata Geçecek

Ankara'nın En Ucuz Konutları

Ankara'nın En Ucuz Konutları

2 Mayıs itibarıyla Ankara'da bulunan 1+1 tiplemesinden 3+1 tiplemesine kadar daire tiplemelerinin yer aldığı konutları, ilçelere göre sizler için derleyip sıraladık. Emlaktahaber.com ayrıcalığı ve farkıyla Ankara'nın ilçelerinde yer alan en ucuz konutlar şu şekilde...

TOKİ 4 bin 551 Ucuz Konut Projesi İçin İhaleye Çıkıyor!

TOKİ 4 bin 551 Ucuz Konut Projesi İçin İhaleye Çıkıyor!

Hayata geçirdiği projeler ile dar gelirli vatandaşları da unutmayan TOKİ, önümüzdeki 35 gün içerisinde yeni ihalelere çıkacağını duyurdu. 2023 hedefleri doğrultusunda 1 milyon 200 bin konut projesini ev sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunacak olan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, 9 Yeni konut projesiyle 4 bin 551 vatandaşın daha ev sahibi olmasına katkıda bulunacak.. Ucuz Ev Müjdesi! İlk Etap Ankara'da Hayata Geçecek

Kiptaş'tan İstanbul'a Piyasanın Altında Ucuz 2 Bin Konut Müjdesi!

Kiptaş'tan İstanbul'a Piyasanın Altında Ucuz 2 Bin Konut Müjdesi!

İstanbul'da yaşayan ve evi olmayan vatandaşlara piyasanın çok altında ucuza konut satışı için Kiptaş kolları sıvadığını duyurdu. Silivri'de uygun fiyata arsa satın aldıklarının haberini paylaşan Kiptaş Genel Müdürü İsmet Yıldırım, ilk etapta 2 bin konutluk projeleri ile vatandaşların karşısına çıkacaklarını belirtti.

Ucuz Ev Müjdesi! İlk Etap Ankara'da Hayata Geçecek

Ucuz Ev Müjdesi! İlk Etap Ankara'da Hayata Geçecek

Türkiye Emekliler Derneği, emeklilerin konut ihtiyacını ucuza karşılayabilmek için başlattığı projenin ilk etabını Ankara'da hayata geçirecek.