Elazığ Vadipark Evleri’nde sona gelindi!

Elazığ Vadipark Evleri’nde sona gelindi!
Editör: Nezaket DURU Konut Projeleri 5 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Büyüyen ve güçlenen nüfusu ile dikkatleri üzeirne çeken Elazığ’da her geçen gün yen adımlar da atılmaya devam ediliyor. Birbirinden yeni girişimlerin sağlanarak konut sıkıntılarının ortadan kaldırılması için uğraşan inşaat şirketleri Elazığ’a yatırım yapmaya devam ediyor. 

 

Geçtiğimiz yıllarda itibaren Elazığ’ın yükselen mahallelerinden Çayda Çıra Mahallesi’nde inşa edilen Vadipark Evleri, yeni sahiplerini bekliyor. Birbirinden muhteşem özellikleri ile dikkatleri üzerine çeken ve bu anlamda da herkesin daha rahat bir adım atmasını sağlayan Vadipark Evleri, 220 konuttan oluşuyor. 110 konutun 3+1 olduğu Elazığ Vadipark Evleri’nde geriye kalan 110 konut ise 4+1’den oluşuyor. Doğa ile başbaşa olmak isteyenler için muhteşem fırsatlar sunan Vadipark Evleri, yeşil alanları ve genişliği ile dikkatleri üzerine çekiyor.

 

Elazığ Vadipark fiyatı ne kadar? 

 

Akıllı ev sistemi ve yalıtımları ile birlikte herkesin kolay bir yaşam sürmesini amaçlayan Vadipark Evleri’nde 1,2,3,4.katlar 55 Bin TL Peşin, 55 Bin TL teslimatta olmak üzere 120 ay vade farksız 1300 TL taksitle satışa sunuluyor. Taksit imkanlarını bir hayli uygun fiyattan tutan Vadipark Evleri, 4+1 dairelerini ise 1,2,3 ve 4. katlar 65 Bin TL peşin, 65 Bin TL teslimatta olmak üzere 120 ay vade farksız 1600 TL sabit taksitle satışa sunuyor.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com