Ege Yapı 240 Ay Vade Kampanyası'na Katıldı!

truck

Ege Yapı, Emlak Konut liderliğinde olan, konut ve bankacılık sektörünün el ele bir şekilde hayata geçirmekte olduğu kampanyaya desteklerini iletti.

Ege Yapı, Emlak Konut öncülüğünde, konut sektörü ve bankacılık sektörünün beraber olarak hayata geçirmiş olduğu tarihi kampanyaya destek vererek Batışehir Projesi satışlarında 240 ay vade adına yalnızca %0.79 faiz oranı uygulamaya soktu. 31 Mart 2017 tarihine kadar devam edecek olan bu tarihi kampanyayla yaşamın start aldığı Batışehir'de daire sahipleri kira öder gibi ev sahbii olurken, tapularını da saniyesinde alabilmekteler.

BATIŞEHİR'DE 240 AY VADE!

Ege Yapı, 1+0'dan 5+1 dublekslere uzanmakta olan hemen teslim daire seçenekleri bulunmakta olan A+ ofislerden alışveriş caddesine, Türkiye'nin ileride gelmekte olan eğitim kurumlarından otellere kadar çok fazla işlevi içerisinde bulundurmakta olan ödüllü projesi Batışehir'de yalnızca %5 peşinat imkanıyla 240 ay vade kampanyasına katılım gösteriyor. Yalnızca %0.79 faiz oranıyla kira öder gibi Batışehir'de ev sahibi olmak mümkün hale getirdi.

Bu ödeme planına artı olarak, 120 ay için 0,45 kredi oranı, 60 ay için ise %0 faiz fırsatı da özel ödeme planları arasına eklenmiş durumda. Bu tarihi fırsatla 365.000 TL'den başlamakta olan, hemen taşınabileceğiniz ya da kiraya verebilecek olduğunuz bahçeli, teraslı ya da normal kat evlerin sahibi olmak bundan sonra çok kolay bir hale getirildi. Koşu parkurları, açık ve kapalı olmak üzere farklı spor salonu seçenekleri ve yüzme havuzları, sosyal tesisleri, geniş peyzaj alanlarıyla Batışehir'de herkesi hayatı gerçekten hayat gibi yaşıyor.

Ege Yapı Finansman Modeli de Yüksek Avantajlar Sağlıyor!

Emlak Konut GYO'nun liderliğinde start almış olan kampanyaya ek olarak Ege Yapı, bütün bütçelere uygun farklı ödeme planlarınıda sunmakta. Bu çerçevede herkese göre ev ve ofis tipi bulunmakta olan Batışehir'de Ege Yapı Finansman Modeli kapsamında düşük peşinat ve ara ödemeyle 60 ay boyunca %0 faiz imkanı ve özel ödemeler kendini gösteriyor.

Batışehir Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Batışehir İletişim Bilgileri
Web : http://www.batisehir.com/
Telefon : 444 5 343
Adres : Göztepe mah. İstoç Oto Center yanı No:10 Bağcılar / İstanbul

"Ege Yapı 240 Ay Vade Kampanyası'na Katıldı!" Yorumlar

"Ege Yapı 240 Ay Vade Kampanyası'na Katıldı!" Benzer Haberler


Greenox Urban Residence 240 Ay Vade Kampanyasına Katıldı!

Greenox Urban Residence 240 Ay Vade Kampanyasına Katıldı!

Gayrimenkul sektörüne yeni bir kan verecek olan ve konut sahibi olmayı kolaylaştıracak söz konusu 20 yıl vade ve minimum düşük faizli konut kredisi avantajına bir destek de Greenox'tan geldi. Aycan & Feres İş Ortaklığı aracılığıyla 4.Levent metrosuna yürüme uzaklığında bulunan Greenox'ta 90 ay boyunca %0 faiz imkanın yanında 240 ay'da %0.69 faiz imkanı kendini gösteriyor.. Ege Yapı 240 Ay Vade Kampanyası'na Katıldı!

Ebruli Ispartakule 240 Ay Vade Kampanyasına Katıldı!

Ebruli Ispartakule 240 Ay Vade Kampanyasına Katıldı!

Ebruli Ispartakule projesi, Sıtar İnşaat, Aslan Yapı ve Torkam İnşaat iş ortaklığıyla istanbul Avcılar üzerinde konumlandırılmaktadır. Toplam olarak 41.168 metrekare arsa alanı bulunan proje 10 blok halinde meydana gelmektedir. Proje çerçevesinde toplam 724 adet daire ve 55 adet ticari alan bulunmaktadır. 2+1 daire fiyatları 500.000 TL'den başlamaktadır.

Bizimtepe Aydos 240 Ay Vade Kampanyasına Katıldı!

Bizimtepe Aydos 240 Ay Vade Kampanyasına Katıldı!

Ege Yapı 240 Ay Vade Kampanyası'na Katıldı!. Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın "Mutluluk Evinizden Başlar" sloganıyla el ele vererek inşa etmekte oldukları Bizimtepe Aydos konut projesinde 240 ay konut kampanyası başlamış durumda.

Huzurlu Marmara'da 120 Ay Vade, %0 Peşinat Kampanyası!

Huzurlu Marmara'da 120 Ay Vade, %0 Peşinat Kampanyası!

Huzurlu İnşaat'ın Beylikdüzü'nde inşa etmekte olduğu toplam 500 daire ve 27 adet ticari üniteden meydana gelmekte olan Huzurlu Marmara adı verdiği projesi tarihi kampanyayla bölgenin en gözde projeleri arasında yer alıyor. Firma, 120 ay vadeye %0 peşinat uygulayarak konut alıcılarının yüzünü güldürmeye devam etmektedir. . Ege Yapı 240 Ay Vade Kampanyası'na Katıldı!

Nurolpark 240 Ay Vade Kampanyasına Katıldı! Hemen Tapu, Hemen Teslim!

Nurolpark 240 Ay Vade Kampanyasına Katıldı! Hemen Tapu, Hemen Teslim!

Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, konut sahibi olma arzusu içerisinde olan kişilere destek olabilmek adına %0 faizli kampanyaya start vermiş durumda. Nurol Park projesine özel olarak hazırlanmış kampanya kapsamında 60 ay vadeli satışlarda faiz oranı %0 olarak belirlenmiş durumda.

Olimpa Park ve Vadiyaka Projeleri 240 Ay Vade Kampanyasına Katıldı!

Olimpa Park ve Vadiyaka Projeleri 240 Ay Vade Kampanyasına Katıldı!

33 GYODER üyesi, 75 konut projesiyle 240 ay vadeli konut kampanyasına destek veriyor. GYODER Üyeleri arasında bulunmakta olan Fuzul Yapı, Olimpa Park ve Vadiyaka projelerini kampanya kapsamına koydu.. Ege Yapı 240 Ay Vade Kampanyası'na Katıldı!

Bizim Evler 240 Ay Vade Kampanyasına Katıldı!

Bizim Evler 240 Ay Vade Kampanyasına Katıldı!

Ispartakule'de 5.500 konut üretimi yapmış olan İhlas Yapı, Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti mottosuyla tanıtılmış olan tarihi konut kampanyasına katılımlarını gerçekleştirerek BizimEvler markalı konut projesinde 240 aya kadar vadeyle satış işlemleri start aldı.

İstanbul Piazza'dan 240 Ay Vade Kampanyasına Katıldı!

İstanbul Piazza'dan 240 Ay Vade Kampanyasına Katıldı!

Emlak Konut GYO Liderliğinde 240 ay vade ve düşük faizli konut kredisi kampanyasına bir destek de Rönesans Gayrimenkul Yatırım'dan geliyor. Piazza adlı projede, 240 ay boyunca %0.79 faiz oranıyla konut sahibi olma arzusu içerisinde bulunanlara avantaj sunuluyor.