Ege Yapı 240 Ay Vade Kampanyası'na Katıldı!

truck

Ege Yapı, Emlak Konut liderliğinde olan, konut ve bankacılık sektörünün el ele bir şekilde hayata geçirmekte olduğu kampanyaya desteklerini iletti.

Ege Yapı, Emlak Konut öncülüğünde, konut sektörü ve bankacılık sektörünün beraber olarak hayata geçirmiş olduğu tarihi kampanyaya destek vererek Batışehir Projesi satışlarında 240 ay vade adına yalnızca %0.79 faiz oranı uygulamaya soktu. 31 Mart 2017 tarihine kadar devam edecek olan bu tarihi kampanyayla yaşamın start aldığı Batışehir'de daire sahipleri kira öder gibi ev sahbii olurken, tapularını da saniyesinde alabilmekteler.

BATIŞEHİR'DE 240 AY VADE!

Ege Yapı, 1+0'dan 5+1 dublekslere uzanmakta olan hemen teslim daire seçenekleri bulunmakta olan A+ ofislerden alışveriş caddesine, Türkiye'nin ileride gelmekte olan eğitim kurumlarından otellere kadar çok fazla işlevi içerisinde bulundurmakta olan ödüllü projesi Batışehir'de yalnızca %5 peşinat imkanıyla 240 ay vade kampanyasına katılım gösteriyor. Yalnızca %0.79 faiz oranıyla kira öder gibi Batışehir'de ev sahibi olmak mümkün hale getirdi.

Bu ödeme planına artı olarak, 120 ay için 0,45 kredi oranı, 60 ay için ise %0 faiz fırsatı da özel ödeme planları arasına eklenmiş durumda. Bu tarihi fırsatla 365.000 TL'den başlamakta olan, hemen taşınabileceğiniz ya da kiraya verebilecek olduğunuz bahçeli, teraslı ya da normal kat evlerin sahibi olmak bundan sonra çok kolay bir hale getirildi. Koşu parkurları, açık ve kapalı olmak üzere farklı spor salonu seçenekleri ve yüzme havuzları, sosyal tesisleri, geniş peyzaj alanlarıyla Batışehir'de herkesi hayatı gerçekten hayat gibi yaşıyor.

Ege Yapı Finansman Modeli de Yüksek Avantajlar Sağlıyor!

Emlak Konut GYO'nun liderliğinde start almış olan kampanyaya ek olarak Ege Yapı, bütün bütçelere uygun farklı ödeme planlarınıda sunmakta. Bu çerçevede herkese göre ev ve ofis tipi bulunmakta olan Batışehir'de Ege Yapı Finansman Modeli kapsamında düşük peşinat ve ara ödemeyle 60 ay boyunca %0 faiz imkanı ve özel ödemeler kendini gösteriyor.

Batışehir Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Batışehir İletişim Bilgileri
Web : http://www.batisehir.com/
Telefon : 444 5 343
Adres : Göztepe mah. İstoç Oto Center yanı No:10 Bağcılar / İstanbul

"Ege Yapı 240 Ay Vade Kampanyası'na Katıldı!" Yorumlar

"Ege Yapı 240 Ay Vade Kampanyası'na Katıldı!" Benzer Haberler


Sur Yapı Kağıthane Projesinin Adı Tempo City Oldu!

Sur Yapı Kağıthane Projesinin Adı Tempo City Oldu!

Sur Yapı'nın Kağıthane üzerinde yapacak olduğu Tempo City adlı projesi toplam olarak 217 adet rezidans konuttan oluşum göstermektedir. Yatırım değeri 200.000.000 TL olan Tempo City, 36.500 meterkare inşaat alanı üzerinde yükseltilecek.. Ege Yapı 240 Ay Vade Kampanyası'na Katıldı!

Fikirtepe'de 13 Yapı Adasının Temelleri Atıldı!

Fikirtepe'de 13 Yapı Adasının Temelleri Atıldı!

Fikirtepe Kentsel Dönüşüm Projesi Temel Atma Töreni dün öğlen saatlerine gerçekleştirildi. Törende konuşma yapan Başbakan Binali Yıldırım, Türkiye'nin 4 köşesinden konut projelerini hayata geçirmeye başlamış olduklarını dile getirdi.

İstoç Yapı Kooperatifi YT Blok İhalesi 9 Ocak'ta Yapılıyor

İstoç Yapı Kooperatifi YT Blok İhalesi 9 Ocak'ta Yapılıyor

Ege Yapı 240 Ay Vade Kampanyası'na Katıldı!. İstoç Yapı Kooperatif’ine ait olan ve önemli özellikleri sahip, 2141 ada 8 parselde bulunan YT Blok’un kaba inşaatı için kapalı zarf usulü ile ihale yapılıyor olacak. Ulaşım ve konumu itibariyle iyi bir noktada bulunan 28 bin metrekarelik alanın ihalesi için tekliflerin en geç 9 Ocak 2017 Pazartesi günü saat 17:00'a kadar iletilmesi gerekiyor.

Yeni Yapı İnşaat'tan Bağcılar Residence Projesi

Yeni Yapı İnşaat'tan Bağcılar Residence Projesi

Yeni Yapı’nın İstanbul Bağcılar ilçesi, Yüzyıl Mahallesi Mevkinde hayata geçireceği konut projesiyle ilgili Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) için süreç devam ediyor. Oturma alanı ve ticari alanlarında yer alacağı projenin yatırım bedeli 46 milyon 526 bin 220 lira olarak belirlendi. Karma proje olarak hayata geçirilecek Bağcılar toplu konut projesi her ihtiyaca uygun yapıların yer alacağı şekilde tasarlandı.. Ege Yapı 240 Ay Vade Kampanyası'na Katıldı!

İnsay Yapı, Yeni Sahra ve Beykoz Soğuksu'da Kentsel Dönüşüme Başlıyor!

İnsay Yapı, Yeni Sahra ve Beykoz Soğuksu'da Kentsel Dönüşüme Başlıyor!

Kısa zaman içerisinde adını çok fazla duymuş olduğumuz İnsay Yapı, 2016 yılı içerisinde tamamlamış olduğu projelerle tüm gözleri kendine çevirtiyor. İnsay Yapı, 2017 yılında Yeni Sahra ve Beykoz Soğuksu'da yapılması hedeflere katılan kentsel dönüşüm projesi kapsamında çalışmalarını bütün hızıyla devam ettirmekte.

Ege Yapı 240 Ay Vade Kampanyası'na Katıldı!

Ege Yapı 240 Ay Vade Kampanyası'na Katıldı!

Ege Yapı, Emlak Konut liderliğinde olan, konut ve bankacılık sektörünün el ele bir şekilde hayata geçirmekte olduğu kampanyaya desteklerini iletti.. Ege Yapı 240 Ay Vade Kampanyası'na Katıldı!

İVA Yapı İstanbul'da 4 Yeni Proje Yapıyor!

İVA Yapı İstanbul'da 4 Yeni Proje Yapıyor!

İVA Yapı, İstanbul üzerinde bulunan 3 merkezi lokasyonda 4 farklı proje için kolları sıvamış durumda. Ev sahibi olma arzusu içerisinde bulunanlara çok büyük avantaj sağlamış olan İVA Yapı'nın projelerinin arasında İVA Flats Kağıthane,İVA Suites Kağıthane, İVA Modern Ümraniye ve İVA Yeni Acıbadem kendini gösteriyor.

Sur Yapı, Şehir Konakları ile Ümraniye'yi Zenginleştirmeye Devam Ediyor!

Sur Yapı, Şehir Konakları ile Ümraniye'yi Zenginleştirmeye Devam Ediyor!

Sur Yapı, Metrogarden Konut ve AVM projesinin hemen sonrasında tekrardan aynı bölge üzerinde, bu seferde Şehir Konakları konut projesinden ev sahibi olmak isteyenlerle bir araya geliyor. Şehir Konakları projesinde Olur Olur Bal Gibi Olur isimli konut kampanya fırsatından yarar elde etmek mümkün.