Ebruli Ispartakule Konut Projesi Satışa Sunuldu!

truck

Düzenlenen basın toplantısı ile lansmanı yapılan Ebruli Ispartakule, Emlak Konut GYO'nun kendi bünyesinde oluşturduğu finansman modeli ile satışa sunuldu. Tüketicileri faiz yükünden kurtarmak isteyen kurumun bu kampanyasının mart ayına kadar süreceği biliniyor. İstanbul'un gelişen yüzü olacak Ebruli Ispartakule'nin öne çıkan ayrıntıları...

Emlak Konut GYO güvencesiyle Sıtar İnşaat, Aslan Yapı ve Torkam İnşaat ortaklığında yükselecek olan Ebruli Ispartakule, düzenlenen tanıtım toplantısı ile satışa sunuldu. Emlak Konut GYO’nun 600 milyon TL yatırım bedeliyle inşa edilecek Ebruli Ispartakule projesinde yüzde 22 oranında payı olacağı açıklandı. Bölgesi itibariyle ayrı bir öneme sahip olduğu belirtilen Ebruli Ispartakule'nin merak edilen diğer detayları haberimizde…

47 bin 168 metrekarelik bir alan üzerinde inşa edilecek olan Ebruli Ispartakule; Atatürk Havalimanı'na, 3. Havalimanı'na, Kuzey Marmara bağlantı yoluyla Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne 15-20 dakika ve metroya olan yürüme mesafesi sayesinde İstanbul'un her lokasyonuna kolaylıkla ulaşılabilecek bir nokta da yer alıyor. 724 konut ve 52 cadde mağazasından oluşacak olan projede, ağaçların ve süs havuzlarının bulunduğu 6 bin metrekarelik park ve özellikle araç trafiğine kapalı, sakinlerinin boş vakitlerini değerlendirebileceği sosyal alanları da unutulmamış.

4 katlı konaklar ile 28 katlı blokların yer aldığı Ebruli Ispartakule'de; 2+1 daireler 114 metrekareden, 3+1 daireler 162 metrekareden başlayan 4+1 daireler ise 192 metrekareden başlayan genişliklere sahip. Yaklaşık yüzde 65'i peyzaj alanlarına ayrılacak projenin tanıtım dönemine özel metrekare başlangıç fiyatı 3 bin 500 lira olarak açıklandı. Ödeme ise yüzde 10 peşin olmak üzere kalan yüzde 10 bir yıl, yüzde 10 iki yıl ve yüzde 5 de iki buçuk yıl sonra ödemek koşuluyla geriye kalan fiyat 84 ay 0 faiz ile taksitlendirilebiliyor olacak.

"Ebruli Ispartakule Konut Projesi Satışa Sunuldu!" Yorumlar

"Ebruli Ispartakule Konut Projesi Satışa Sunuldu!" Benzer Haberler


Ebruli Ispartakule 240 Ay Vade Kampanyasına Katıldı!

Ebruli Ispartakule 240 Ay Vade Kampanyasına Katıldı!

Ebruli Ispartakule projesi, Sıtar İnşaat, Aslan Yapı ve Torkam İnşaat iş ortaklığıyla istanbul Avcılar üzerinde konumlandırılmaktadır. Toplam olarak 41.168 metrekare arsa alanı bulunan proje 10 blok halinde meydana gelmektedir. Proje çerçevesinde toplam 724 adet daire ve 55 adet ticari alan bulunmaktadır. 2+1 daire fiyatları 500.000 TL'den başlamaktadır. . Ebruli Ispartakule Konut Projesi Satışa Sunuldu!

Ebruli Ispartakule Fiyatları 419.900 TL'den Başlıyor!

Ebruli Ispartakule Fiyatları 419.900 TL'den Başlıyor!

Ebruli Ispartakule projesinde fiyatlar 419.900 TL'den start alıyor. Proje, 240 ay vade kampanyası kapsamında yer aldığından dolayı, %5 peşinat vererek, 60 ay %0 faiz, 120 ay %0.45 faiz, 240 ay %0.79 faiz oranıyla proje kapsamında konut sahibi olmanız mümkün.

Ebruli Ispartakule Konut Projesi Satışa Sunuldu!

Ebruli Ispartakule Konut Projesi Satışa Sunuldu!

Ebruli Ispartakule Konut Projesi Satışa Sunuldu!. Düzenlenen basın toplantısı ile lansmanı yapılan Ebruli Ispartakule, Emlak Konut GYO'nun kendi bünyesinde oluşturduğu finansman modeli ile satışa sunuldu. Tüketicileri faiz yükünden kurtarmak isteyen kurumun bu kampanyasının mart ayına kadar süreceği biliniyor. İstanbul'un gelişen yüzü olacak Ebruli Ispartakule'nin öne çıkan ayrıntıları...

Ebruli Ispartakule Fiyatları

Ebruli Ispartakule Fiyatları

Ebruli Ispartakule konut projesi Sıtar İnşaat, Aslan Yapı ve Torkam İnşaat iş birliği ile Ispartakule bünyesinde toplam olarak 41 bin 168 metrekarelik bir arazi üzerinde inşa edilmektedir. Söz konusu olan Ebruli Ispartakule konut projesi bünyesinde bulunan daire fiyatları haberimizde ayrıntılı olarak yer almaktadır…. Ebruli Ispartakule Konut Projesi Satışa Sunuldu!