Çukurova Balkon'dan Sevgililere Özel Kampanya! | Emlakta Haber

Çukurova Balkon'dan Sevgililere Özel Kampanya!

truck

Çukurova Balkon'da 14 Şubat Sevgililer günü kampanyası başlamış durumda. Kampanya çerçevesinde 40 aya kadar vade imkanı sunuluyor.

Çukurova Gayrimenkul, sevdiğiyle yeni bir yaşamın kapılarını aralamak isteyen veya eşine konforlu, rahat ve modern bir hayat vermek isteyenleri Sevgililer Günü'nde 240 ay vadeli ve iki seçeneği bulunan söz konusu kampanyasıyla evlendiriyor.

Kartal'da konumlandırılmış olan deniz, adalar, orman manzaralı ve tüm dairelerinde balkon bulunan adından da anlaşılacağı üzere Çukurova Balkon projesinden konut sahibi olmak isteyenler, %50 peşin ve %50 Ocak 2018'de %0 faiz oranıyla ödeme yapabileceği gibi, Ocak 2018'de yine vade farksız olarak ödeme yaparak daire fiyatının %75'ine kadar kredi de kullanabilmekte. Örnek daireleri görücüye çıkmış olan Çukurova Balkon'un 2017 yılı Eylül ayında tesliminin yapılması bekleniyor.

İnşaat sektörü üzerinde 24 senedir prestijli projelerin altına imza atmış olan SON Grup bünyesinde bulunan Çukurova Gayrimenkul, Sevgililer Günü'nde sevdiğine anlamlı bir sürpriz yapma arzusu içerisinde bulunanlara Balkon Hayatın Keyfidir temalı projesi olan Çukurova Balkon'dan evlenme fırsatı sunmakta. 

Yuva kurma hazırlığında olan kişiler ve eşiyle yeni bir hayat kurmak isteyen kişiler, Kartal'ın en gözde projelerinden biris olan Çukurova Balkon projesinden bütçelerine uygun bir ev sahibi olabilmekteler. 19 ve 20 katlı olmak üzere toplam 2 farklı blokda 1+1'den 4+1'e kadar uzanış gösteren 261 konuta sahip olan Çukurova Balkon'da sunulan 240 ay vadeli ve iki seçenekli kampanya çerçevesinde, isteyenler %50 peşin ödeme yapıp kalan %50'yi 2018 Ocak'da vade farksız olarak ödeyebiliyor. Peşinat vermeden konut sahibi olmak isteyenlereyse daire fiyatının %75'ine kadar kredi kullanma ve peşinatı 2018 yılı Ocak ayında vade farksız olarak ödeme imkanı tanınmakta.

Kartal Metrosu'na ve yeni açılışı yapılacak olan İKEA'ya toplam 600 metre, Kartal Adalet Sarayı'na ve Maltepe Park AVM'ye 1.500 metre, Aydos Ormanı'na 2 dakika uzaklıkta yer alan Çukurova Balkon'da daireler çeşitlerine ve alanlarına göre 386.000 TL ila 1.400.000 TL arasında değişen fiyatlarla satılmakta. 2017 yılı Eylül ayında tesliminin yapılması planlanmış olan Çukurova Balkon'un örnek daireleri görücüye çıkmış durumda.

Çukurova Balkon Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Çukurova Balkon İletişim Bilgileri
Web : http://www.cukurovabalkon.com/
Telefon : 444 8 259
Adres : Yeni Soğanlık Mah. Pamukkale Sok. Kartal/İstanbul

"Çukurova Balkon'dan Sevgililere Özel Kampanya!" Yorumlar

"Çukurova Balkon'dan Sevgililere Özel Kampanya!" Benzer Haberler


Çukurova Balkon'dan Sevgililere Özel Kampanya!

Çukurova Balkon'dan Sevgililere Özel Kampanya!

Çukurova Balkon'da 14 Şubat Sevgililer günü kampanyası başlamış durumda. Kampanya çerçevesinde 40 aya kadar vade imkanı sunuluyor.. Çukurova Balkon'dan Sevgililere Özel Kampanya!

Çukurova Balkon'dan Sevgililer Günü'ne Özel Kampanya!

Çukurova Balkon'dan Sevgililer Günü'ne Özel Kampanya!

Çukurova Gayrimenkul, sevdiğiyle yeni bir yaşama atılmak isteyenler veya eşine konforun üst seviyelerinde bir hayat hediye etmek isteyenler adına Sevgililer Günü'ne özel olarak 240 ay vadeli ve iki seçenekleri kampanyasıyla sevgililerin karşısına çıkıyor.

Çukurova Balkon'da Yılbaşına Özel Kampanya!

Çukurova Balkon'da Yılbaşına Özel Kampanya!

Çukurova Balkon'dan Sevgililere Özel Kampanya!. SON Grup Şirketleri'nden Çukurova Gayrimenkul'un Kartal'da bulunan deniz, adalar ve orman manzaralı projesi Çukurova Balkon, yılbaşına özel iki seçenekli kampanyasıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Çukurova Balkon'un %60'ı Satıldı!

Çukurova Balkon'un %60'ı Satıldı!

Çukurova Gayrimenkul'un bölge üzerinde olan en son projesi Çukurova Balkon projesinin daireleri %60 oranında satıldı. Çukurova Balkon projesinin örnek daireleri görücüye çıkmış durumda.. Çukurova Balkon'dan Sevgililere Özel Kampanya!

Çukurova Balkon Çok Yüksek Kazanç Getiriyor!

Çukurova Balkon Çok Yüksek Kazanç Getiriyor!

İnşaat sektörü üzerinde tam 24 senedir Adana, Mersin ve İstanbul illeri üzerinde binlerce konut üretiminde bulunmuş olan SON Grup bünyesi altında bulunan Çukurova Gayrimenkul, projelerinin yüksek prim potansiyeliyle dikkatleri üzerine çevirmekte.

Çukurova Balkon'un Örnek Daireleri Tanıtımda!

Çukurova Balkon'un Örnek Daireleri Tanıtımda!

SON Grup Şirketlerinden Çukurova Gayrimenkul'un Kartal'ın merkezinde bulunan "Balkon Hayatın Keyfidir" sloganlı projesi Çukurova Balkon'un örnek daireleri tanıtıma açıldı.. Çukurova Balkon'dan Sevgililere Özel Kampanya!

Çukurova Balkon Fiyat Listesi

Çukurova Balkon Fiyat Listesi

Arazi yerleşimine uygun olarak tasarlanan ve geniş bir manzara bakış açısına sahip iki bloktan oluşan proje orman ve deniz manzarasını en uygun açıyla görecek şekilde yükseliyor. Çukurova Balkon projesinin “Private Home” özelliğiyle kişiye özel oluşturulan dekorasyon alternatifleri ile ev sahipleri kendi tarzlarını evlerine yansıtma imkanlarını buluyor

Çukurova Balkon Evleri Fiyatları 386 Bin TL'den Başlıyor!

Çukurova Balkon Evleri Fiyatları 386 Bin TL'den Başlıyor!

Çukurova Balkon'da 1+1 daireler 386.000 TL'den başlayan fiyatlarla satılmakta. %35'i satılan 1+1 dairelerin tümünde balkon bulunmakta. 66 metrekareden 84 metrekareye kadar değişmekte olan deniz, adalar ve orman manzarası bulunan 1+1 daireler hem yatırım hemde oturum amaçlı olarak tercihlere dahil ediliyor.