Çukurova Balkon Projesindeki 3 Oda 1 Salon Dairelerin %35’i Satıldı!

Çukurova Balkon Projesindeki 3 Oda 1 Salon Dairelerin %35’i Satıldı!
Editör: Vahap AYZET Konut Projeleri 9 Haziran 2017
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Çukurova Gayrimenkul’un İstanbul’un yeni gözde bölgesi olan Kartal’da konumlandırdığı projesi Çukurova Balkon’da 3 oda 1 salon dairelerin tam %35’i alıcısına kavuştu. Hem oturum hem de yatırım amacıyla birlikte konut sahibi olma talebinde bulunanlara direkt olarak kendini gösteren söz konusu projede 3 oda 1 salon daireler için tamamı peşin alımlarda 150.000 TL’ye kadar uzanan çok büyük indirim avantajları sunuluyor. Ya da daire fiyatının %80 oranına kadar kredi kullanma ve peşinatı vade farksız bir şekilde teslime ötemele imkanı da veriliyor.

Çukurova Balkon projesinde 873.000 TL’den başlayan fiyatlarla alıcısını bekleyen 3 oda 1 salon dairelerin alanları 155 metrekareden başlayarak 197 metrekareye kadar uzanış sergiliyor. Genellikle oturum amacıyla tercih listelerinin ilk sırasında yer alan 3 oda 1 salon daireler, ağırlıklı olarak 30 + yaş grubu ve aileler tarafından alınıyor. 

Aynı alandaki 3 oda 1 salon dairelerin bile iç mimarisinin ve metrekare dağılımının farklı şekilde işlediği lüks konur projesi Çukurova Balkon’da tercihe göre kimi dairelerin salon bölümü, kim dairelerin ise mutfak veya yatak odaları farklı alanlarla birlikte alıcılarına sunulabiliyor. Tümü balkonlu ve yüksek tavanlı olarak bulunan 3 oda 1 salon daireler; çift banyolu, çamaşır odalı ve yerden ısıtmalı bir şekilde konumlandırılmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Teras ve bahçe kullanımı tarzında seçeneklerin kendini gösterdiği Çukurova Balkon projesinde, 10 farklı tipte 3 oda 1 salon daire seçeneği bulunuyor.

19 ve 20 kata sahip tam 2 farklı bloktan meydana gelen projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daireler yer alıyor. Toplam 261 konuta mekan sahipliği yapan Çukurova Balkon, Kartal Metrosu’na ve aynı zamanda yeni açılacak olan İKEA’ya sadece 600 metre mesafede, Kartal Adliye Sarayı’na ve Maltepe Park AVM’ye ise yalnızca 1,5 kilometre uzaklıkta kendini gösteriyor. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

İlginizi çekebilir

Greenist’ten 2018 Kampanyası!

Greenist’ten 2018 Kampanyası!

Tema Tasarım | Osgaka.com