Çukurova Balkon Projesindeki 3 Oda 1 Salon Dairelerin %35'i Satıldı!

truck

Çukurova Gayrimenkul aracılığıyla birlikte İstanbul Kartal bölgesinde hayata geçirilen lüks projede 10 farklı tipte yer alan 3 oda 1 salon dairelere 150.000 TL'ye kadar ulaşan indirim avantajları uygulanıyor. Bu sebepten dolayı alıcılar 3 oda 1 salon daireleri ilgi odağı haline getirmiş durumdalar.

Çukurova Gayrimenkul'un İstanbul'un yeni gözde bölgesi olan Kartal'da konumlandırdığı projesi Çukurova Balkon'da 3 oda 1 salon dairelerin tam %35'i alıcısına kavuştu. Hem oturum hem de yatırım amacıyla birlikte konut sahibi olma talebinde bulunanlara direkt olarak kendini gösteren söz konusu projede 3 oda 1 salon daireler için tamamı peşin alımlarda 150.000 TL'ye kadar uzanan çok büyük indirim avantajları sunuluyor. Ya da daire fiyatının %80 oranına kadar kredi kullanma ve peşinatı vade farksız bir şekilde teslime ötemele imkanı da veriliyor.

Çukurova Balkon projesinde 873.000 TL'den başlayan fiyatlarla alıcısını bekleyen 3 oda 1 salon dairelerin alanları 155 metrekareden başlayarak 197 metrekareye kadar uzanış sergiliyor. Genellikle oturum amacıyla tercih listelerinin ilk sırasında yer alan 3 oda 1 salon daireler, ağırlıklı olarak 30 + yaş grubu ve aileler tarafından alınıyor. 

Aynı alandaki 3 oda 1 salon dairelerin bile iç mimarisinin ve metrekare dağılımının farklı şekilde işlediği lüks konur projesi Çukurova Balkon'da tercihe göre kimi dairelerin salon bölümü, kim dairelerin ise mutfak veya yatak odaları farklı alanlarla birlikte alıcılarına sunulabiliyor. Tümü balkonlu ve yüksek tavanlı olarak bulunan 3 oda 1 salon daireler; çift banyolu, çamaşır odalı ve yerden ısıtmalı bir şekilde konumlandırılmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Teras ve bahçe kullanımı tarzında seçeneklerin kendini gösterdiği Çukurova Balkon projesinde, 10 farklı tipte 3 oda 1 salon daire seçeneği bulunuyor.

19 ve 20 kata sahip tam 2 farklı bloktan meydana gelen projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daireler yer alıyor. Toplam 261 konuta mekan sahipliği yapan Çukurova Balkon, Kartal Metrosu'na ve aynı zamanda yeni açılacak olan İKEA'ya sadece 600 metre mesafede, Kartal Adliye Sarayı'na ve Maltepe Park AVM'ye ise yalnızca 1,5 kilometre uzaklıkta kendini gösteriyor. 

Çukurova Balkon Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Çukurova Balkon İletişim Bilgileri
Web : http://www.cukurovabalkon.com/
Telefon : 444 8 259
Adres : Yeni Soğanlık Mah. Pamukkale Sok. Kartal/İstanbul

"Çukurova Balkon Projesindeki 3 Oda 1 Salon Dairelerin %35'i Satıldı!" Yorumlar

"Çukurova Balkon Projesindeki 3 Oda 1 Salon Dairelerin %35'i Satıldı!" Benzer Haberler


Çukurova Balkon'dan Sevgililere Özel Kampanya!

Çukurova Balkon'dan Sevgililere Özel Kampanya!

Çukurova Balkon'da 14 Şubat Sevgililer günü kampanyası başlamış durumda. Kampanya çerçevesinde 40 aya kadar vade imkanı sunuluyor.. Çukurova Balkon Projesindeki 3 Oda 1 Salon Dairelerin %35'i Satıldı!

Çukurova Balkon'dan Sevgililer Günü'ne Özel Kampanya!

Çukurova Balkon'dan Sevgililer Günü'ne Özel Kampanya!

Çukurova Gayrimenkul, sevdiğiyle yeni bir yaşama atılmak isteyenler veya eşine konforun üst seviyelerinde bir hayat hediye etmek isteyenler adına Sevgililer Günü'ne özel olarak 240 ay vadeli ve iki seçenekleri kampanyasıyla sevgililerin karşısına çıkıyor.

Çukurova Balkon'da Yılbaşına Özel Kampanya!

Çukurova Balkon'da Yılbaşına Özel Kampanya!

Çukurova Balkon Projesindeki 3 Oda 1 Salon Dairelerin %35'i Satıldı!. SON Grup Şirketleri'nden Çukurova Gayrimenkul'un Kartal'da bulunan deniz, adalar ve orman manzaralı projesi Çukurova Balkon, yılbaşına özel iki seçenekli kampanyasıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Çukurova Balkon'un %60'ı Satıldı!

Çukurova Balkon'un %60'ı Satıldı!

Çukurova Gayrimenkul'un bölge üzerinde olan en son projesi Çukurova Balkon projesinin daireleri %60 oranında satıldı. Çukurova Balkon projesinin örnek daireleri görücüye çıkmış durumda.. Çukurova Balkon Projesindeki 3 Oda 1 Salon Dairelerin %35'i Satıldı!

Çukurova Balkon Çok Yüksek Kazanç Getiriyor!

Çukurova Balkon Çok Yüksek Kazanç Getiriyor!

İnşaat sektörü üzerinde tam 24 senedir Adana, Mersin ve İstanbul illeri üzerinde binlerce konut üretiminde bulunmuş olan SON Grup bünyesi altında bulunan Çukurova Gayrimenkul, projelerinin yüksek prim potansiyeliyle dikkatleri üzerine çevirmekte.

Çukurova Balkon'un Örnek Daireleri Tanıtımda!

Çukurova Balkon'un Örnek Daireleri Tanıtımda!

SON Grup Şirketlerinden Çukurova Gayrimenkul'un Kartal'ın merkezinde bulunan "Balkon Hayatın Keyfidir" sloganlı projesi Çukurova Balkon'un örnek daireleri tanıtıma açıldı.. Çukurova Balkon Projesindeki 3 Oda 1 Salon Dairelerin %35'i Satıldı!

Çukurova Balkon Fiyat Listesi

Çukurova Balkon Fiyat Listesi

Arazi yerleşimine uygun olarak tasarlanan ve geniş bir manzara bakış açısına sahip iki bloktan oluşan proje orman ve deniz manzarasını en uygun açıyla görecek şekilde yükseliyor. Çukurova Balkon projesinin “Private Home” özelliğiyle kişiye özel oluşturulan dekorasyon alternatifleri ile ev sahipleri kendi tarzlarını evlerine yansıtma imkanlarını buluyor

Çukurova Balkon Evleri Fiyatları 386 Bin TL'den Başlıyor!

Çukurova Balkon Evleri Fiyatları 386 Bin TL'den Başlıyor!

Çukurova Balkon'da 1+1 daireler 386.000 TL'den başlayan fiyatlarla satılmakta. %35'i satılan 1+1 dairelerin tümünde balkon bulunmakta. 66 metrekareden 84 metrekareye kadar değişmekte olan deniz, adalar ve orman manzarası bulunan 1+1 daireler hem yatırım hemde oturum amaçlı olarak tercihlere dahil ediliyor.