CFR Yapı Colorist Şile

CFR Yapı Colorist Şile
Editör: Zeynep Kaya Konut Projeleri 29 Eylül 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

İstanbul’un en güzel ilçelerinden biri olan ve uzun zamandır da bakir doğası ile dikkatleri çeken Şile, yeni gözde olmaya devam ediyor. Bu durum sayesinde de yeni projelerin merkezi olmaya devam eden Şile, her geçen gün yükselen yeni bir lokasyon olmaya devam ediyor.

 

Birbirinden güzel doğası ve muhteşem denizi ile tatilcilerin de uğrak mekanı olmaya devam eden Şile, bu anlamda yeni projelerin de seçimi olmaya devam ediyor. Bu yıldan itibaren yapımına başlanan Colorist Şile, yeni bir yaşam alanının da oluşturulması için uğraş veriyor.

 

CFR Yapı Colorist Şile Projesi

 

Yeni yaşam alanları ile de herkesin beğenisini kazanan ve bu anlamda da farklılık yaratmaya devam eden CFR Yapı Colorist Şile, geniş yeşil alanları ile muhteşem bir görüntü sunuyor. Her evin kendisine özel balkonu ile birlikte mükemmel bir bahçe manzarasına da şahit olmanıza olanak sunuyor.

 

Fiyat olarak uygun bir ücret aralığı belirleyen CFR Yapı, bu sayede de daha çok satışın yapılmasına olanak sunuyor. Son sistem yazılımları ve güler yüzlü personeli ile muhteşem bir ev vaadi sunan CFR Yapı Colorist Şile, hem şehrin gürültüsünden sizleri uzak tutuyor hem de muhteşem doğa ile başbala bir ömür geçirmenizi amaçlıyor.

 

CFR Yapı Colorist Şile Teslim Tarihi Ne Zaman?

 

Heyecanla beklenen Şile’nin yeni gözde projesi CFR Yapı Colorist Şile’nin teslim tarihi de son derece merak ediliyor. Birbirinden farklı girişimlerde bulunarak yeni adımların da atılmasına olanak sağlayan CFR Yapı Colorist Şile’nin teslim tarihi Haziran 2018 olarak belirleniyor.

 

CFR Yapı Colorist Şile Fiyatları ve Fiyat Listesi

 

Şile’nin en önemli projeleri arasında gösterilen CFR Yapı Colorist Şile’nin fiyatları da yüz güldürüyor. Lokasyon olarak biraz İstanbul’a uzak kalsa da fiyatları ile şaşırtan CFR Yapı Colorist Şile’nin 1+1 fiyatları 175 bin liradan başlıyor.

 

2+1 ve 3+1 fiyatlarının da 360 bin liraya kadar ulaşabildiğini CFR Yapı Colorist Şile, ödemelerde de kolaylık sunmaya devam ediyor.

 

CFR Yapı Colorist Şile Nerede ve CFR Yapı Colorist Şile İletişim Bilgileri

 

Lokasyon olarak merak edilen CFR Yapı Colorist Şile’nin tam adresi de bu şekilde:

 

Adres : Şile/İstanbul
Telefon : 0850 532 00 60 
Web : https://coloristsile.com/
E-mail : [email protected] 

 

CFR Yapı Colorist Şile Özellikleri

 

CFR Yapı’nın en önemli projelerinden biri olan Colorist Şile, lokasyon olarak Şile merkez’de bulunuyor. Geniş yeşil sahaları, basketbol sahaları, futbol sahaları, tenis sahası, yüzme havuzu, sauna ve fitness alanı ile aktivitelerinizi dolu dolu yaşamanızı sağlayan vCFR Yapı Colorist Şile, aynı zamanda kulüpleri ile de her zaman faal olmanızı amaçlıyor.

 

İşinizden evinize yorgun geldiğinizde tüm yorgunluğunuzu alacak aktivitelerle sizlerde kolay bir şekilde mutlu olabilir ve CFR Yapı Colorist Şile’yi tercih edebilirsiniz.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com