Bursa Tuana Evleri yeni sahiplerini bekliyor!

Bursa Tuana Evleri yeni sahiplerini bekliyor!
Editör: Vahap AYZET Konut Projeleri 3 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Uzun zamandır inşasına devam edilen Bursa Tuana Evleri, bölgenin en önemli projeleri arasında yer gösteriyor. Çok büyük bir alana inşa edilen ve bölgenin de kalkınması için mükemmel bir girişim sunan Bursa Tuana Evler, İstanbul Caddesi üzerinde yer alan lokasyonu ile de cazip bir hale geliyor.

 

365 daşre ile yola çıkan ve ardından da bölgedeki ticari faaliyetleri arttırmak için farklı bir girişimde bulunan Bursa Tuana Evleri, 11 ayda tamamlanma rekoru kırıyor. Bölgedeki ticari hayatın çok canlı olması ile birlikte kısa süre içinde farklılık oluşturmak isteyenler için Bursa Tuana Evleri hem yatırım için hem de yaşam için muhteşem bir proje olarak görülüyor.

 

Bursa Tuana Evleri fiyatları ne kadar?

 

Bursa’nın en merkezi konumlarından biri olan İstanbul Caddesi’nde yer alan Bursa Tuana Evleri rekor bir süre ile tamamlandı. Büyük bir kompleks olan Bursa Tuana Evleri’nin toplamda 11 ayda tamamlanması yatırımcıları da son derece memnun etti. Hızla tamamlanan Bursa Tuana Evleri, işyerlerine de ev sahipliği yaptığı için çok canlı bir bölge olacak.

 

Maslak gibi İstanbul’un iş merkezi modelini Bursa’ya taşımaya hazırlanan pek çok inşaat firması fiyatları da uygun tutarak, yatırımcıları memnun ediyor. Kısa süre içinde gerçekleştirilen lansman ile birlikte Bursa Tuana Evleri’nde fiyatları 362 bin liradan başlıyor.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com