Bulvar Loft Projesinde Satışlar Başladı

Bulvar Loft Projesinde Satışlar Başladı
Editör: Ahmet Yaman Gündem 22 Eylül 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

İncek Bulvar üzerinde yükselen Bulvar Loft projesi 290 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı. Projede minimum yüzde 32 prim vadediliyor…Akfen İnşaat tarafından hayata geçirilen Bulvar Loft projesinde satışlar başladı. İller Bankası ile hasılat paylaşımı şeklinde yaşama geçirilen Bulvar Loft projesi Ankara İncek’te yer alıyor.37 bin metrekare arsa alanı üzerinde yaşama geçirilen Bulvar Loft projesi 6 blok halinde yükseliyor. Proje toplam 822 adet konut ve 31 adet ticari alandan meydana geliyor.

16 Farklı Tipte Daire

Bulvar Loft projesinde 1+1’den 5+1’e kadar 16 farklı tipte daire seçeneği yer alıyor. Projedeki dairelerin büyüklükleri 66 metrekareden başlıyor ve 350 metrekareye kadar yükseliyor.290 Bin TL’den BaşlıyorBulvar Loft fiyatları 290 bin TL işle 1 milyon 378 bin TL arasında farklılık gösteriyor. Kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu Bulvar Loft projesinde yüzde 15 peşinatla ev sahibi olunabilir. Kalan tutar için 24 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor.Teslimlerin Kasım 2018’de yapılması planlanan Bulvar Loft projesinde fitness center, kapalı yüzme havuzu, güneşlenme terası, açık satranç, basketbol sahası, boccia sahaları, hobi odası, cep sineması, paten pisti, güneş bahçesi, fire pit, cafe, yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanları, otopark ve güvenlik yer alıyor.Eymir ve Mogan Gölü manzarasına hakim olan Bulvar Loft projesi eğitim kurumlarına yakınlığıyla dikkat çekiyor. Bulvar Loft projesinin yakın çevresinde Hacettepe, Bilkent ODTÜ, Atılım ve Ufuk Üniversiteleri ve TED Ankara Koleji yer alıyor.

Minimum Yüzde 32 Prim

2 yıl önce satışlarına başladıkları İncek Loft projesinde yaşamın başladığını belirten Akfen İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, “2 sene önce projemiz için yüzde 32 prim vaat etmiştik. Bugün projeden ev alanlara yüzde 37 kazandırdık. Bulvar Loft projemizde de minimum yüzde 32 prim öngörüyoruz” dedi.İlk olarak İstanbul’da Levent Loft projesini yaptıklarını ve sonra Ankara’ya yöneldiklerini söyleyen Akın, Ankara’daki arsa yatırımlarımızdan dolayı burada projeler hayata geçiriyoruz. Tabi İstanbul’daki fırsatlara da bakacağız” dedi.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com