Bizim Evler 6’da bugün al yarın öde kampanyası!

Bizim Evler 6’da bugün al yarın öde kampanyası!
Editör: Ahmet Yaman Konut Projeleri 11 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

İyi bir evde oturmak ve güzel bir semtte çocuklarını büyütmek herkesin hayalidir. Bu anlamda farklı adımların da sağlanabilmesi için en temel girişimlerle farklı adımların sağlanmasını amaçlayan inşaat firmaları, herkesin de hayallerini gerçekleştirecek projeler inşa etmeye devam etmektedir.

 

Uzun zamandır merakla beklenen projelere hayat veren pek çok inşaat firması, birbirinden yeni özellikleri de en temel girişimleri ile şaşırtmaya devam etmekte. Son yıllarda değişen konut anlayışı ile farklılık yaratmaya devam eden İhlas Yapı, Küçükçekmece Gölü karşısında yer alan konutları ile cennet vahasından bir demet sunuyor. Doğa ile başbaşa ve güzel bir semtte çocuklarınızı büyütmenizi sağlayan İhlas Yapı, Bizim Evler 6’da herkes yerini alabilsin diye muhteşem kampanyalar da sunmaya devam ediyor.

 

Bizim Evler 6’da bugün al yarın öde kampanyası!

 

Bizim Evler 6’da herkesin kolay bir şekilde ev sahibi olabilmesini amaçlayan İhlas Yapı, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve teraslı daire tiplerini bulunduruyor. 1.661 konut ve 160 cadde mağazasından oluşan dev projede Gökkuşağı ve Metro etapları yer alıyor.

 

Gökkuşağı renklerinin kullanıldığı Bizim Evler 6’da daireler 116 metrekare ile 302 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Aynı zamanda ev alan kolaylık da sağlayan Bizim Evler 6, bugün daire alana, 1 yıl içerisinde belirlenen bir tarihte ödeme seçeneği sunuyor.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

İlginizi çekebilir

Nivo İstanbul Fiyatları

Nivo İstanbul Fiyatları

Tema Tasarım | Osgaka.com