Birleşik İnşaat Bodrum'a 500.000.000 TL Değerinde Yatırım Yapıyor!

Birleşik İnşaat Bodrum'a 500.000.000 TL Değerinde Yatırım Yapıyor!

Birleşik İnşaat yeni projelerini hayata geçirmek için kollarını sıvadı. Firma, Bodrum Tilkicik Koyu'na 500.000.000 $ değerinde yatırım yapacak.

400 dönümlük alanı bulunan bir arsa satın alan Birleşik İnşaat yeni projesinin inşa çalışmalarına 2017 yılı ekim ayında start verecek. Proje otel, konut ve marinadan oluşuyor. 

Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Güngör Çepni projeyle ilgili olarak 200.000 metrekare inşaatın var olacağını vurgularken, Lüks konut, lüks otel ve marinayı konumlandıracaklarını belirtti. Uluslararası anlamda ün kazanmış lüks bir otel zincirinin de proje dahilinde yer alması için görüşmelerin devam ettiğine değinen Çepni, toplam 500.000.000 $'lık bir yatırım öngördüklerini duyurdu.400 dönüm arza satın aldıklarına değinen Çepni, Tek seferden inşa edilebilecek en büyük projenin altına imzalarını attıklarını vurgularkeni, Projeden herhangi bir şekilde taşınmaz satın alanlara, tekneni bağla evine geç demek için küçük bir marina inşa edeceklerini dile getirdi.

İstanbul'un Bağdat Caddesi bölgesinde yükseltilen Park Residences Cadde projesinde 100'den fazla rezidans satışı gerçekleştirdiklerini vurgulayan Çepni, satışların devam ettiğini belirtti. Çepni, projeye yönelik Rezidans bedelinin %20'sinin peşin verildiği durumda, kalan borcun 5 yılda %0 faiz oranıyla ödemenin mümkün olduğunu belirtti. Kampanya lüks konut segmentinde bir ilk ve devrim niteliğinde bulunuyor. Park Residences Cadde projesinde kira öder gibi konut sahibi olma imkanı da sunuluyor. Aynı zamanda peşinatın hemen sonrasında rezidansın kat mülkiyet tapusu da direkt olarak alıcının üzerine geçirilebiliyor. 

4 tane 44 katlı bloğun yer aldığı proje özellikleri arasında ısıtma sistemli açık yüzme havuzu, fitness merkezi, spa, sauna, hamam, dinlenme odası, aletli pilates, yoga ve spinning stüdyosu, çocuk oyun alanları, toplantı odaları yer alıyor. 

Adalar ve marmara denizinin tamamını gören proje, boğaz girişini, tarihi yardımadayı, göztepe parkı ve çamlıcayı da tamamen görüyor. 1+1 tiplemesinden başlayan Penthouse rezidanslar 4+1'e kadar uzanış gösterirken, projede bulunan yeşil alan ise 20.000 metrekare olarak belirlendi.

Etiketler : Şirket Haberleri