BİM Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik İncelemesi

BİM Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik İncelemesi
Editör: Nezaket DURU Aktüel 11 Temmuz 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

BİM 27 Temmuz 2018 aktüel kataloğunda yer verilen Xiaomi markalı Mi Band 2 modelindeki akıllı bileklik, teknoloji severlerin ilgisini çekiyor. Uygun fiyatı ve yine 2 yıllık garanti seçeneğiyle ilgi toplayan Mi Band 2 hangi özelliklere sahip? Gelin hep beraber bakalım.

Ekran

OLED ekran teknolojisiyle üretilen Xiaomi Mi Band 2 0.42 inç ekrana sahip. Ekran kalitesi olarak OLED en iyi teknolojilerden biri olarak ön plana çıkıyor ki, çoğu telefon markası hala telefonlarında OLED ekran tercihinde bulunuyor. 

Tasarım

Görünüş olarak mükemmel olan akıllı bileklik 40.3mm kordonsuz cihaz boyuna, 14.7 mm kordonsuz cihaz enine ve 10.5mm kordonsuz cihaz kalınlığına sahip. Cihazın gövde ağırlığı yalnızca 7 gram. Dikdörtgen şeklinde tasarlanan bu cihaz siyah renkte üretilmiş alüminyum ve polikarbonat hammedesiyle gün yüzüne çıkarılmıştır. Mavi, pembe, siyah, turkuaz, turuncu ve yeşil kordon renklerinden birini tercih edebilirsiniz. Yine kordonu değiştirebiliyorsunuz.

Özellikler

Titreşim özelliği bulunan cihazda mikrofon ve hoparlör adına herhangi bir şey yok. Bunun yanında cihaz toza dayanıklı. IP6X toz dayanıklılığı özelliği bulunuyor. Yine toz gibi IPX7 suya dayanıklılığı bulunuyor. 

Aynı zamanda cihaz kolunuzdayken alarmları, gelen arama bildirimleri, gelen sms bildirimlerini, hareketsizlik uyarısını, kalori takibini, saat gösterimini, telefon kilidini açmayı, uygulama bildirimlerine bakmayı ve uyku monitörüne geçirmeyi gerçekleştirebiliyorsunuz. Adımsayar da yine cihazda yer alan diğer özelliklerden birisi. 

BİM Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik İncelemesi

Fiyat

27 Temmuz tarihinden itibaren tüm BİM mağazalarına sınırlı sayıda gelecek olan Xiaomi markalı Mi Band 2 akıllı bileklik sadece 95.00 TL Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

  • Osman yilmaz :

    15 Mayıs 2018-18:00

    Ben yeni aldım ama telin sesi az çıkıyor suAn pismanim

Tema Tasarım | Osgaka.com