BİM Valiz Seti İncelemesi

BİM Valiz Seti İncelemesi
Editör: Nezaket DURU Aktüel 9 Ağustos 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

17 Ağustos 2018 tarihli BİM Aktüel kataloğunda boy boy bavullar görüyoruz. Kurban Bayramı’nın yaklaşması ve tatilin uzun soluklu olması sebebiyle şehir dışına gidecek olan bireylere özel getirilen BİM Valiz Seti, uygun fiyatı ve yüksek kalitesiyle birlikte henüz satışa çıkmadan çok yüksek bir şekilde talep topladı diyebiliriz.

Valizlerin tamamı aynı özelliklere sahip. Tek farkları boyutları. Küçük boy, orta boy ve büyük boy olmak üzere 3 farklı valiz gelecek. Valizlerin hepsi 360 derece dönebilen 4 farklı ayağa sahip ve bunun yanı sıra güvenlik açısından da şifreli kilitleri bulunuyor. Herhangi bir şekilde şifreyi bilmeden açmak mümkün değil. (Kırma, sökme gibi durumlar dışında)

Valizlerin tamamında fonksiyonel bölmeler yer alıyor. Bu fonksiyonel bölmeler sayesinde eşyalarınız daha iyi bir şekilde içerisine sığıyor ve tıka basa doldurmanıza, ya da üzerine çıkıp tepinmenize gerek kalmıyor. 

3 valizin 3’üde su geçirmez malzemeden imal edildi. Yani yağmurlu havada kaldığınızda veya herhangi bir şekilde üzerine su döküldüğünde valiz içerisindeki eşyalarınıza zarar gelmiyor. 

Piyasa fiyatlarına baktığımızda en küçük valizler 100 TL’den başlıyor. Tabi aynı kaliteden bahsediyoruz. Bu valizler ise buna kıyasla çok daha uygun satılıyor.

Tatile gidecekseniz ve eğer valiz ihtiyacınız varsa bu ürünleri kesinlikle kaçırmayın derim. Aynı zamanda ürünler stoklarla sınırlı olarak geldiği için bu sebepten kaynaklı olarak hemen tükenebiliyor. Eğer gerçekten almak istiyorsanız, 17 Ağustos 2018 tarihinde erken saatlerde BİM mağazalarında olmanız sizin yararınıza olacaktır. Çünkü ürün gerçekten henüz 1 hafta olmasına karşın çok yoğun talep topladı. 

(GÖRSEL ÖRNEKTİR)

BİM Valiz Seti İncelemesi

Küçük boy valiz 79.00 TL’den, orta boy valiz 89.00 TL’den, büyük boy valiz ise 99.00 TL’den satılacak. Peşin fiyatına 6 taksit imkanı mevcut. Eğer isterseniz hiçbir vade farkı ödemeden aynı fiyata taksit yaptırabilirsiniz. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com