BİM Trust Kulakiçi Bluetooth Kablosuz Kulaklık İncelemesi

BİM Trust Kulakiçi Bluetooth Kablosuz Kulaklık İncelemesi
Editör: Hasan Aker Aktüel 6 Eylül 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

14 Eylül 2018 tarihi itibarıyla BİM’e gelecek aktüel ürünler arasında boy gösteren Kulakiçi Bluetooth Kablosuz Kulaklık, uygun fiyatı ve güzel görünümüyle birlikte Trust markası altında geliyor.

Esnek kauçuk kulak kancalarının bulunduğu ürünün sürekli kulağınızdan düşme gibi bir durumu olmuyor. Bilirsiniz. Kulaklıkların en rahatsız edici özelliği odur. Uyurken, veya dönerken, koşarken kulağınızdan çıkıverirler ve siz de kulaklığı tak – çıkar yapmaktan bıkıp tamamen kaldırmak zorunda kalırsınız. Bu üründe yer alan kulak kancalarıyla birlikte kulaklığınız düşmüyor ve keyifli bir şekilde her anınızda müzik dinleyebiliyorsunuz.

Tam şarj ettiğinizde yaklaşık olarak 3 saatlik müzik dinleme özelliği tanıyor. 4 saate kadar da arama süresi yapabiliyor. Kablo derdinden bıkanlar, kablo karmaşıklığını çözmek istemeyenler bu üründen alarak çok güzel bir şekilde memnun kalabilirler.

Net ses ve derin bas için kulak içi bir tasarımı bulunan ürün, tamı tamına müzik kalitenizi ve zevkinizi yüksek oranda geliştirecek diyebilirim. Neden? Çünkü tam kulağınızın duyma noktasında müzik sesi hissediyorsunuz ve çok düşük bir bass olsa dahi kendini hissettiriyor. Buda demek oluyor ki, “Bekle beni müzik zevkim geliyorum!”.

BİM Trust Kulakiçi Bluetooth Kablosuz Kulaklık İncelemesi

Şarj adaptörü ürünle birlikte geliyor. USB kablosuyla şarj edilebiliyor. USB kablosu bulunmuyor. Klasik şarj aletlerinin standart kabloları kulaklığı şarj etmek için uygun olacaktır. 2 yıl boyunca garantisi bulunan Trust markalı bu kulaklık 59.50 TL’ye satılıyor. Herhangi bir şekilde kredi kartına taksit imkanı v.s. bulunmuyor.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com