BİM Su Sebili İncelemesi & Yorumlar

BİM Su Sebili İncelemesi & Yorumlar
Editör: Ahmet Yaman Aktüel 22 Haziran 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

BİM, her hafta olduğu gibi bu haftada aktüel kataloğunda çeşit çeşit ürünler yayınladı. Her ihtiyaca ve her kesme olan ürünlerin fiyatları ise normal değerinden düşük. Sınırlı sayıda BİM mağazalarına gelen ürünlerden 22 Haziran 2018 kataloğundaki Su Sebilinin incelemesini yapacağız. 

Su soğutma ve ılıtma işlemleri yapan sebilin saklama alanı mevcut. Sıcak yaz günlerinde dolaba su koyup, soğumasını beklemek yapılacak en büyük işkencelerden biridir. Özellikle de çocuğunuz varsa. Hem bu durum sağlık açısından da olumsuz, çünkü bilindiği üzere su dolapta kontrolsüz bir şekilde soğuyor ve iç organlara bu hususta zarar verebiliyor.

Fakat su sebilleri, belirli derecelerde soğutma yaptığı için insan sağlığına herhangi bir zararı bulunmuyor. Dijitsu markalı Su Sebili tam 112 W soğutma gücüne sahip. Aynı zamanda 220W elektrik alıp 50 Hz gerilimle çalışmaktadır. 

Peşin fiyatına 6 taksit imkanı bulunan su sebili, 2 yıl boyunca garantili geliyor. BİM, her kesme hitap eden aktüel kataloğunda yaz aylarını unutmayıp Su Sebilini eklemiş. Fakat bu sebil, BİM mağazalarına sınırlı sayıda geliyor. Eğer ihtiyacınız varsa ve almayı düşünüyorsanız, hemen size en yakın BİM mağazasına gidip almanızı öneriyoruz. Çünkü 1 veya 2 adet gelmekte. Buda hemen tükenmektedir.

BİM Su Sebili İncelemesi & Yorumlar

275.00 TL fiyatla satılan Su Sebili, yazının ortalarında da dediğimiz gibi peşin fiyatına 6 taksitle satın alabilecek olduğunuz bir ürün. Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

  • Mustafa Hamurcu :

    7 Mayıs 2018-17:07

    Ürün için aklımızda takılan sorular var ama muhatap yok iletişim bilgileri verilmemiş bu yüzden güven vermedi

  • Erhan KARACA :

    8 Mayıs 2018-11:05

    Kendim arıtmacıyım kafanıza takılan bir şey varsa yanıtlayabilirim

Tema Tasarım | Osgaka.com