BİM Streç Spor Ayakkabısı İnceleme ve Yorumlar

BİM Streç Spor Ayakkabısı İnceleme ve Yorumlar
Editör: Nezaket DURU Aktüel 13 Haziran 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

29 Haziran 2018 itibarıyla BİM’e gelecek aktüel ürünlerin kataloğu yayınlandı. Katalog içerisinde 2 farklı streç ayakkabı yer alıyor. Her hafta düzenli bir şekilde aktüel ürünler getiren BİM, her kesimden her ihtiyaca yönelik ürünleri belirleyip aktüel ürünler başlığı altında normal fiyatından daha düşük fiyatlarla kullanıcıya ulaştırıyor.

Bayanlar ve baylar için farklı tasarımlarla gelen Streç Spor Ayakkabılar, kadınlar için 36-39 numara aralaığında, erkekler için ise 40-44 numara aralığında gelecek. Fiyatı 29.90 TL olarak belirlenen bu ayakkabıların kalitesi konusunda henüz herhangi bir yorum bulunmuyor. 

Fakat daha önce BİM’den ayakkabı almış biri olarak söyleyebilirim ki, 6-7 ay boyunca en ufak bir yıpranma yaşamadım ve rahat bir şekilde giydim. Streç spor ayakkabıların özelliği rahat olması. Eğer yürürken konfor istiyor ve ayağım ağrımasın diyorsanız, streç ayakkabılar bu konuda size yardımcı olacaktır. 

Termo tabanlı bu ayakkabılar, sizi sıcaktan ve terden etkilemeyecek, hatta hissettirmeyecektir. 

Aynı zamanda ayakkabılarla birlikte BİM’e 29 Haziran’dan sonra Terlikde geliyor. 14.95 TL fiyatıyla alıcılarının karşısına çıkacak erkek terlikleri 40-44 numara aralığında, açık bir şekilde geliyor.

BİM Streç Spor Ayakkabısı İnceleme ve Yorumlar

Sıcak yaz aylarında terlemek istemiyor ve terlik tercih ediyorsanız, hem rahatlık açısından hem de kalite açısından bu terlikler tam size göre. Emsalleri 25 TL civarı olan bu terlik 29 Haziran’dan itibaren Bim aktüel raflarında 14.95 TL‘ye alıcılarını arayacak. Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

  • Asya :

    16 Mayıs 2018-09:17

    Farkli spor aletleride bekliyoruz.Özellikle göbek için olanlardan

Tema Tasarım | Osgaka.com