BİM Stanley Inverter Kaynak Makinesi İncelemesi

BİM Stanley Inverter Kaynak Makinesi İncelemesi

20 Temmuz 2018

20 Temmuz 2018 tarihinden itibaren BİM mağazalarında yer alacak olan Stanley markalı Inverter kaynak makinesi fiyatıyla dikkat çekiyor.  Aynı ürün farklı satıcılarda 600 TL'nin üstünde satılırken BİM fiyatı görenleri şaşırttı. Buyrun inceleyelim;

230V Giriş Voltajı

230V'lık giriş voltajı bulunan kaynak makinesini istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. 230V elektrik akımı makineyi çalıştırmak için yeterli olacaktır. Aldığı 230V'lık gücün tamamını performans olarak yansıttığı, ürün yorumlarına baktığımızda sık sık dile getirilenler arasında yer alıyor.

50/60 Hz Frekans

50/60 Hz'lik frekansıyla birlikte çok daha sağlam ve kalıcı kaynaklar yapmak artık mümkün.Emsallerine baktığımızda Hz değerleri hemen hemen aynı olan ürün, fiyat olarak emsallerinden çok düşük seviyelere satılıyor. Hem de Stanley markasıyla

2 Yıl Garanti

2 yıl boyunca garanti kapsamında olan bu ürün, herhangi firma kaynaklı bir sorunda koşulsuz şartsız bir şekilde garanti kapsamına alınıyor ve onarılıyor. Onarılamayacak gibi bir hata mevcutsa, ürün 0 ürünle değişiyor. Stanley markası altında garanti konusunda herhangi bir sorun yaşamayacağınızın teminatını veririm.

Alınır mı Alınmaz mı?

Bu tamamen sizin ihtiyacınıza bağlı. Eğer ihtiyacınız varsa ve performans değerli işinizi karşılayacak derecedeyse hiç durmadan alın. Çünkü internet üzerinde de bir araştırma yapacak olursanız bu ürünü 600 TL'den düşük fiyata herhangi bir yerde bulamazsınız. 

Yorumlar

Satın alan bireylerin yorumlarına baktığımda ürünün yazan özelliklerinin tamamının gerçek olduğunu ve performans konusunda herhangi bir şekilde yarı yolda bırakmadığını görüyorum. Bundan dolayı bende yorumlara dayanarak garanti veriyorum.

BİM Stanley Inverter Kaynak Makinesi İncelemesi

Fiyat

BİM'e 20 Temmuz 2018 tarihi itibarıyla gelecek olan bu ürünün fiyatı (sıkı durun) sadece ve sadece 499.00 TL. Aynı zamanda hiçbir şekilde ek ücret almadan peşin fiyatına 6 taksitte yapılabiliyor. Eğer ihtiyacınız varas hiç durmayın ve 20 Temmuz'dan itibaren hemen en yakın BİM mağazasından makinenizi alın. 

Etiketler : Aktüel