BİM Smart Saat İncelemesi

BİM Smart Saat İncelemesi
Editör: Nezaket DURU Aktüel 13 Haziran 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Bim’e 22 Haziran 2018 tarihinde gelecek olan Smart Saat, teknolojiyi her alanda kullananlar için birebir diyebiliriz. Her kesimden, her bütçeye hitap eden BİM Aktüel ürünler arasında yer alan smart saat 79.00 TL‘lik fiyatıyla kullanıcıları heyecalandırıyor. Birbirinden fazla özelliği barındıran smart saat iOS yazılıma sahip olan telefonlarda sadece arama cevaplama ve reddetme özelliğini desteklerken, Android’de birbirinden farklı 10’dan fazla özellik sunuyor.

Emsalleri 100 TL’nin üzerinde olan akıllı saat, 1 hafta boyunca BİM mağazalarında satışta olacak. Bu fiyata böyle bir akıllı saat sahibi olmak çok zor. Bu yüzden BİM’e ürün gelir gelmez gitmekte fayda var. Çünkü bu ürünler sınırlı sayıda geliyor ve hemen tükeniyor. Acele ederek bitmeden sahip olabilirsiniz.

Gelelim şimdi saatin incelemesine;

Arama Cevaplama ve Reddetme

Arama cevaplama ve reddetme özelliği akıllı saatlerinin olmazsa olmaz özelliklerinden biri olarak ön plana çıkmakta. Yolda yürürken telefonunuz çaldığında açmakla uğraşmadan saatinizden aramayı yanıtlayabiliyorsunuz.

Telefon Defterine Senkronize Edebilme Özelliği

Telefon defterine senkronize edebilme özelliği sayesinde rehberdeki kişileri görüntüleyebilir ve ekleme yapabilirsiniz.

Müzik, Zaman ve Mesaj

Saatinizden müzik açabilir, mesajlaşabilir, zamana bakabilirsiniz. Müzik özelliği pek çok akıllı saatde bulunmuyor fakat BİM’e gelecek bu üründe var. 

ŞARJ

USB Kablo ile şarj edilebilen saat için farklı bir şarj adaptörüne gerek kalmıyor. Telefonunuz şarj eder gibi şarj edebilecek olduğunuz saat size hayatın her alanında kolaylık sağlayacak. 

Uyum

Android’e tam uyumlu olan akıllı saat, android telefonlarda tüm özelliklerini eksiksiz bir şekilde çalıştırmaktadır. Fakat iOS telefonlarda sadece arama yanıtlama ve reddetme özelliği sunulmaktadır. 

BİM Smart Saat İncelemesi

Editör Yorumu:

Akıllı saat alma kararı vermişseniz ve bütçeniz düşükse diğer akıllı saatlere bulaşmadan bunu almanızı tavsiye ederim. Fakat bütçeniz yüksekse bu saati almanız için bir neden kalmıyor. 79.00 TL’lik fiyatıyla emsallerinin 100 TL civarında olmasından dolayı dikkat çeken bu saat, düşük bütçeliler için kesinlikle alınması gerekir diye düşünüyorum. 

BİM’e geldikten sonra, kısa süre içerisinde mağazaya uğrayarak saate bakmalı ve eğer görüntüsü de özellikleri gibi hoşunuza gittiyse almalısınız. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com