BİM Raflı TV Ünitesi İnceleme ve Yorumları

BİM Raflı TV Ünitesi İnceleme ve Yorumları
Editör: Vahap AYZET Aktüel 17 Mayıs 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Her mağazaya gidişimizde bizi şaşırtmayı başaran BİM mağazaları her hafta olduğu gibi bu hafta da yeni ve farklı ürünlerin yer aldığı Aktüel Katalogları yayınlayarak müşterilerini yine sabırsız bir bekleyiş içerisine soktu. Yeni yayınlanan 25 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğu içerisinde yer alan ürünlerin pek çoğu için zaten geride bıraktığımız haftalar içerisinde inceleme haberi yaptığımız için daha önce gelmeyen farklı ürünlerin teknik incelemelerini siz değerli takipçilerimiz için bu haberimizde yapacağız.

Raflı TV Ünitesi

Evinizin dekoruna oldukça uyum sağlayacak olan Raflı TV Ünitesi ile televizyonunuzun yer edindiği nokta hem daha estetik bir görünüme sahip olacak hem de daha kullanışlı bir alan olacaktır.

1.Sınıf Suntalam Malzeme

Raflı TV Ünitesi içerisinde yer alan raf kısımları da dahil olmak üzere tüm ünite 1. Sınıf malzemeden yani suntalam malzemenin en kaliteli türünden imal edilmiş olup oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir

2 Adet Raf

Raflı TV Ünitesi ürününün içerisinde alt kısmın yanı sıra bir de iki adet raf yer almaktadır. Bu rafları istediğiniz noktalara kolay bir şekilde monte edebilirsiniz.

BİM Raflı TV Ünitesi İnceleme ve Yorumları

Krom Metal Kulplar

Raflı TV Ünitesi ürününün televizyonu taşıyan dolap kısmının kapak kulpları hem dayanıklı olması amacı ile hem de daha şık bir görünüme sahip olması amacı ile krom kaplamalı metal kuplar ile donatılmıştır.

Çekmeceler

İç hacmi oldukça büyük olan iki adet çekmece Raflı TV Ünitesi ürününün dolap kısmında yer alırken bu çekmecelerin yanı sıra ön kısmı açık vaziyette olan iki adet bölme de yer almaktadır.

BİM 25 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğunda yer alan Raflı TV Ünitesi ürününe kredi kartına 6 taksit imkanı ile sadece 129,00 TL ödeyerek salonunuzdaki yerine alabilirsiniz.

 Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com