BİM Piknik ve Kamp Ürünleri İncelemesi

BİM Piknik ve Kamp Ürünleri İncelemesi
Editör: Nezaket DURU Aktüel 17 Mayıs 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Tüketici memnuniyeti ve mutluluğu konusunda oldukça hassas bir şekilde çalışan BİM mağazaları her hafta yayınlamış olduğu aktüel kataloglarına bu hafta bir yenisini daha ekleyerek geleneği bozmadı. Geride bıraktığımız saatler içerisinde yayınlanan BİM 1 Haziran 2018 Aktüel Kataloğu içerisinde haberimizin başında da söylediğimiz gibi piknik severlere ve doğa tutkunlarına yönelik olarak pek çok ürün yer almaktadır. Şimdi sizi daha fazla bekletmeden BİM 1 Haziran 2018 Aktüel Kataloğu içerisinde yer alan Piknik ve Kamp Ürünlerinin incelemesini yapalım.

Piknik ve Kamp Ürünleri

Katlanabilir Kamp – Plaj Sandalyesi

Dayanıklı kumaş malzemeden üretilen Katlanabilir Kamp – Plaj Sandalyesi ürününün gövde tasarımı dayanıklı metal malzemeden meydana gelirken bir de ürünün kol koyma kısmında soğuk içeceğinizi koymanız için bardaklık kısmı yer almaktadır. Katlanabilir Kamp – Plaj Sandalyesi ürünü sadece 39,90 TL etiket fiyatı ile inceleme haberimizin ilk ürünü oluyor.

Mangal

Güzel yaz günlerinde ailecek güzel bir pikniğe gidince ilk işiniz mangal yakmak olacağı için BİM aktüel kataloğunda 45 cm x 30 cm ölçülerindeki ayaklı mangal sadece 24,90 TL fiyata sahiptir.

Örme Hamak

Piknikte güzel bir mangal ziyafetinin ardından BİM aktüel kataloğu içerisinde yer alan Örme Hamak ile güzel bir keyif yapabilirsiniz. Tam olarak 90 cm x 180 cm ölçülerine sahip olan Örme Hamak ürünü 300 kg taşıma kapasitesine sahip örme ip kalitesi artırılmış bir üründür. Örme Hamak ürünü sizi 19,90 TL fiyatı ile BİM mağazalarında bekliyor.

Piknik Seti 32 Parça

Bardak, tabak, çatal, bıçak ve kaşık setinden meydana gelen Piknik Seti 32 Parça ürününün içerisinde her bir üründen 6 adet yer alırken 1 tane çatal bıçak kaşık saklama kutusu ile bir tane taşıma çantası ile birlikte gelen Piknik Seti 32 Parça ürününe sadece 13,90 TL ödeyerek pikniklerinizi şenlendirebilirsiniz.

Semaver Çift Musluklu

Güzel bir mangalın ardından odun ateşinde pişmiş güzel bir çay içmek oldukça güzel olacaktır. Bunun için Semaver Çift Musluklu ürünü 30 çay bardağı kapasitesi ile size iyi bir çözüm olacaktır. 3 litrelik su haznesine ve 0,80 litrelik çay demleme haznesine sahip olan Semaver Çift Musluklu ürünü sadece 44,90 TL fiyatı ile aktüel kataloğunda yer almaktadır.

Piknik Örtüsü

Ailecek gittiğiniz pikniklerde yere bir şey sermeden oturmak pekte iyi olmuyor. Bu duruma çözüm için Piknik Örtüsü güzel bir ürün olacaktır. Baskılı kumaşa sahip olan Piknik Örtüsü 140 cm x 180 cm ölçüleri ile sadece 3,90 TL fiyata sahiptir.

Şark Kilim

Yine pikniklerde yere sererek rahat bir şekilde oturabileceğiniz ve yemek yiyebileceğiniz Şark Kilim ürünü yüzde 55 oranında koton, yüzde 30 oranında polypropylene yüzde 10 oranında polyester ve yüzde 5 oranında visone içeriğe sahipken 80 cm x 150 cm net ölçülere sahiptir. Farklı renk ve desen seçeneğine sahip olan Şark Kilim ürününe 1 Haziran 2018 tarihinden itibaren BİM mağazalarından sahip olabilirsiniz.

BİM Piknik ve Kamp Ürünleri İncelemesi

Kampçı Baltası

Kamplarda bir şeyleri kesmek ve yakacak odun kırmak için gerekli bir ürün olan Kampçı Baltası ürünü 26 cm uzunluğa sahipken paslanmaz çelik malzemeden imal edilmiştir. Bez kılıfa sahip olan Kampçı Baltası ürünü sadece 19,90 TL fiyatı ile aktüel ürünler arasında yer alıyor.

Çakmak Taşlı ve Bileklikli Kamp Bıçağı

Kampta her an ihtiyacınızın olabileceği durumlara karşı iki adet magnezyumlu ateş başlatıcının yer aldığı Çakmak Taşlı ve Bileklikli Kamp Bıçağı ürünü üzerinde pusula ve acil durum düdüğü ile lazer kesim ağızlı bıçak yer almaktadır. Kapanmayı önleyen emniyet sistemine sahip bıçağa sahip olan Çakmak Taşlı ve Bileklikli Kamp Bıçağı 39,90 TL fiyata sahiptir.

Kampçı Küreği

Çelik malzemeden imal edilen Kampçı Küreği ürünü iki parça şeklinde demonte olarak beraberinde gelen özel kılıfın içerisinde muhafaza edilmektedir. Ürünün tutma sapında pusula da yer alırken Kampçı Küreği ürününe 19,90 TL ödeyerek kamp listenize ekleyebilirsiniz.

Solar Lamba

Kamp gecelerinde dağda ya da ormanda sizi karanlıktan kurtaran Solar Lamba ürünü güneş enerjisi ile ve Ac enerji ile şarj olabiliyor. 6 tane smd LED ampule ve 1 w parlak LED ampule sahip olan Solar Lamba ürünü sadece 19,90 TL etiket fiyatına sahiptir.

Bardaklı Termos

1 litrelik iç hacme sahip olan Bardaklı Termos iç ve dış yüzeyi çelik malzemeden imal edilmiştir. Çift bardaklı ve taşıma aparatlı olan Bardaklı Termos ürününün kapak kısmı vakumlu olup 39,90 TL fiyatı ile aktüel ürünler arasında yer almaktadır.

Piknik Çantası

45 cm x 25 cm x 25 cm net ölçülere sahip olan Piknik Çantası ürününün iç kısmı metal kaplamaya sahipken termos çanta görevini üstlenerek içerisine koyulan ürünleri mevcut sıcaklığında tutmaktadır. Paslanmaz hafif alüminyum mekanizmaya sahip olan Piknik Çantası ürününe siz de 24,90 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com