BİM PHILIPS Cep Telefonu İncelemesi ve Yorum

BİM PHILIPS Cep Telefonu İncelemesi ve Yorum
Editör: Ahmet Yaman Aktüel 26 Haziran 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Halk arasında asker telefonu tanımlamasıyla bilinen PHILIPS marka tuşlu cep telefonu, özellikle akıllı telefon kullanamayan yaşlılar için dikkat çeken bir ürün olarak ön plana çıkıyor. Xenium E168 markalı cep telefonunun detaylı incelemesine geçelim;

Dijital Kamera VGA

Tuşlu telefonlara kıyasla kamerası fiyatına göre gayet iyi olan PHILIPS markalı Xenium E168’in  BT/FM/Audio jack girişleri 3.5 mm olarak ön plana çıkıyor. Yani standart kulaklık girişi bulunuyor. Bu şekilde istediğiniz müziği dinleyebiliyorsunuz.

Micro SD Kart

Cihazda 16 GB’a kadar Micro SD kart desteği veriliyor. Bu sayede düşük olan hafızası yükseltiliyor ve çok sayıda müzik, fotoğraf ve video yükleyebiliyorsunuz.

1600 mAh Batarya

1600 mAh’lik bataryası sayesinde, şarj yoğun kullanımda 1 gün boyunca, düşük kullanımda ise 2 gün boyunca rahatlıkla gidebiliyor. Bu konuda şarj sıkıntınız olmasın. 

Garanti

Cihaz 2 yıl boyunca Philips Türkiye garantisi altında satılıyor. Kullanıcı hatası dışındaki tüm hatalarda cihaz firma tarafından onarılıyor, onarılamadığı takdirde yenisiyle değişiyor. Bu konuda da herhangi bir sorununuz olmasın çünkü PHILIPS, Türkiye’deki en iyi garanti servislerinden birisidir.

Fiyat

Tuşlu telefonumuzun fiyatı 359.00 TL olarak belirlenmiş. Piyasanın altındaki cep telefonu sadece 1 haftalığına bu fiyatla satılacak. Bundan dolayı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. 

BİM PHILIPS Cep Telefonu İncelemesi ve Yorum

Editör Yorumu

Cihazın fiyatına bakalım. 359.00 TL. Bu fiyata, alınabilecek en iyi cep telefonlarından biri diyebilirim. Çin, kore üretimi kaçak cep telefonlarını alıp 1 ay sonra bozulması yerine bu şekilde bir tuşlu telefon alıp, uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Özellikle asker adaylarının ve yaşlı bireylerin tercih ettiği bu telefon, hem şarj süresi hem de sağladığı kamera gibi diğer özellikler sayesinde beni etkilemeyi başardı. Eğer aklımda bir tuşlu telefon almak olsa, direkt olarak alacağımı söyleyebilirim. Eğer ihtiyacınız varsa ve arıyorsanız, BİM’den bu ürünü 6 Temmuz’dan itibaren tedarik edebilirsiniz. Yorumlar (3 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

 • Zehra kıcırlı :

  7 Mayıs 2018-11:29

  Ürün şarjli mı yoksa kablolu mu çalışıyor

 • Ahmet Gürler :

  7 Mayıs 2018-12:35

  Merhaba, Ürün kabloludur. Pil yoktur.

 • Ebru :

  9 Mayıs 2018-17:07

  Merhaba ürün kablolu diye biliyorum ama burda resimde gözükmüyor acaba pilli olabilir mi? Teşekkürler kolay gelsin

Tema Tasarım | Osgaka.com