BİM Pars 6V Akülü ATV İncelemesi

BİM Pars 6V Akülü ATV İncelemesi

20 Temmuz 2018

BİM 20 Temmuz 2018 aktüel kataloğunda yer alan Pars 6V Akülü ATV fiyatıyla birlikte çocuklara alınabilecek en güzel hediyelerden biri olarak ön plana çıkıyor. 3 yaş için uygun olan ATV, 35 kg'a kadar taşıma kapasitesine sahip. Buyrun ürüne detaylı bir şekilde bakalım;

3 Yaş - 35 Kg

3 yaş için uygun olan ATV, 35 kg'a kadar taşıma kapasitesine sahip. 35 kg'a kadar rahatlıkla taşıyabilen ürün bu sınırdan sonra taşıma garantisi vermiyor. Bu sebepten dolayı ağırlık sebebiyle kırılma, yıpranma, çatlama gibi durumlarda boşu boşuna paranız gidecektir. Ondan dolayı 35 kg sınırına dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.

Maksimum Hız

Oyuncak akülü ATV maksimum 3.5 km/h'a kadar çıkıyor. Yani bir insanın yürüme hızıyla hemen hemen aynı hızda ilerliyor. Bu sayede çocuğunuzu kontrol etmeniz için kumandaya ihtiyaç duymuyorsunuz. Rahatlıkla çocuğunuzu cihazı tutarak kontrol edebilirsiniz.

Otomatik Frenleme Sistemi 

Otomatik frenleme sistemi sayesinde ayak gazdan çekildiği anda cihaz duracaktır. Buda yine çocuğunuzun gaza mı basacağım frene mi basacağım telaşını ortadan kaldırıyor. Bu sayede çok düşük ihtimali olan kaza %0 oranına iniyor. 

6V Şarj Cihazı - 6V Akü

6V'lık aküsü ve yine aynı güçteki şarj cihazıyla birlikte ürün güç konusunda herhangi bir sorun yaşamıyor. Tam şarjda yaklaşık olarak 1 - 2 saatlik kullanım imkanı sunuyor. 3.5 km/h'a kadar çıkabilen ürün için 6V'lık akü yeterli.

İleri / Geri Vites

Çoğu akülü motor / araba ve ATV'de olmayan ileri geri vites seçeneği bu üründe mevcut. Herhangi bir yere sıkıştığında geri vitese takarak rahatlıkla çıkılabilir. Elinizle geri geri çekmek zorunda kalmazsınız. 

BİM Pars 6V Akülü ATV İncelemesi

Fiyat

20 Temmuz 2018 tarihinden itibaren tüm BİM mağazalarında yer alacak olan Pars 6V Akülü ATV'nin fiyatı 249.00 TL

Etiketler : Aktüel