BİM Modern TV Ünitesi İncelemesi

BİM Modern TV Ünitesi İncelemesi
Editör: Melih SANCAK Aktüel 28 Ağustos 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

31 Ağustos 2018 tarihi itibarıyla tüm BİM mağazalarına BİM Aktüel kapsamında gelecek olan Modern TV ünitesi çok güzel bir görünüme sahip. Bu görünümü karşısında ise fiyatı da çok uygun. Dikkat çeken ve tarafımıza incelenmesi yönünde sıkça mesaj gönderilen bu ürüne gelin bir bakalım.

Bahsi geçen Modern TV ünitesi çok fonksiyonel bir ürün değil. Neden? Çünkü çekmece veya kapaklı dolabı yok. Sadece alt bölümde bir rafı var onada çok fazla eşya koyamazsınız. Ayrıyeten koyduğunuz eşyaların dekoru bozma riski olacağı için sadece dekoratif eşyalar koyabilirsiniz.

Ürüne dışarıdan genel olarak baktığımızda kahverengi ayakları ve beyaz rafları olduğunu görüyorum. Ayaklar V şeklinde imal edilmiş. Ön tarafta ters V, arka tarafta da düz V tasarımı yapılarak çok hoş bir görüntü oluşturulmuş.

Direkt olarak MDF’den üretilen ve çok yüksek bir darbe almadığı sürece yıllarca kullanabileceğiniz bu modern tv ünitesi salonlarınız, oturma odalarınız için güzel duracaktır. Aynı zamanda Home ofislerde de kullanılabilir.

Alt rafa, eski telefon vazo gibi eşyaları koyabilirsiniz. Ya da mini çiçeklerden veya kitaplardan ekleyebilirsiniz. Bu şekilde çok güzel bir görüntü elde edeceksinizdir.

Modern TV ünitesinin hemen yanında birde Keysmart markalı bir televizyon, bir de kalpli puf koltuk yer alıyor. Yine harici olarak bunlarıda alarak televizyon setini tamamen oluşturmuş olabilirsiniz. 

BİM Modern TV Ünitesi İncelemesi

Peşin fiyatına 6 taksitle alabileceğiniz bu ürün aylık olarak 12.5 TL gibi bir fiyata denk gelecektir. Net fiyatı ise 75.00 TL olarak öne çıkıyor. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com