BİM Mikado Radyolu Müzik Kutusu Hoparlör İncelemesi

BİM Mikado Radyolu Müzik Kutusu Hoparlör İncelemesi
Editör: Vahap AYZET Aktüel 13 Temmuz 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

BİM 27 Temmuz 2018 aktüel kataloğunda bulunan ürünlerden biride Mikado markalı Radyolu Müzik Kutulu Hoparlör olarak ön plana çıkıyor. Retro görünüme sahip olan cihazın Bluetooth özelliği olması dikkat çekiyor. Hem radyo dinleyebileceğiniz, hem de telefonunuzu bluetooth aracılığıyla bağlayarak normal müzikler dinleyebileceğiniz radyo 2 yıl boyunca garanti kapsamında.

Bluetooth

Bluetooth özelliği bulunan müzik kutusunun bu özelliği sayesinde telefonunuzu cihaza bağlayarak istediğiniz müziği yüksek ses kalitesiyle dinleyebileceksiniz. Retro görünümündeki bu cihazda bu özelliğin olması cihazın dışını retro içerisini ve teknolojisini modern kılıyor.

3D Stereo Ses

3D Stereo ses sayesinde çok güzel bir ses kalitesi bulunan hoparlörün size sunduğu ses seviyesi müzik zevkinizi katlayacaktır. Bundan dolayı kesinlikle ses kalitesini önemsiyorsanız cihazı hemen almalısınız.

SD Kart / Usb Bellek

Cihazda SD kart ve USB bellek girişi yer alıyor. Bu sayede sadece Bluetooth değil aynı zamanda bu 2 taşınabilir belleklerle de cihaza bağlantı sağlayabiliyor ve belleklerin içerisinde yer alan müzikleri dinleyebiliyorsanız.

FM Radio

Cihazın en önemli özelliklerinden biri ise radyosunun bulunması. Neden? Çünkü günümüzde çoğu Bluetooth hoparlörde bu özellik yok. Radyo dinlemek isteyen bireyler için sunulan FM Radio özelliği, ürünü alacak olanlar için güzel bir avantaj.

Dayanıklı Kasa

Çok basit ve dayanıksız kasası bulunmayan cihaz yıpranma, solma ve soyulma gibi olaylarla elbet belli bir süreden sonra karşılaşacaktır. Fakat kısa vadede böyle bir durum mümkün değil. Firma bastıra bastıra dayanıklı kasa olduğunu söylüyor. 

Estetik Tasarım & Şık Dizayn

Taşınabilir müzik kutusu hafifliğiyle dikkat çekiyor. Estetik tasarıma sahip olan cihaz elinizde sokakta yürüdüğünüzde herhangi bir şekilde abes bir görüntü oluşturmayacaksanız. 

BİM Mikado Radyolu Müzik Kutusu Hoparlör İncelemesi

Fiyat

27 Temmuz 2018 tarihinden itibaren tüm BİM mağazalarında bulabileceğiniz Mikado markasındaki radyolu müzik kutusu sadece 59.90 TL karşılığında satılıyor. Tarih geldikten sonra hemen BİM mağazalarına giderek ürüne ulaşabilirsiniz. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com