BİM KUMTEL Set Üstü Ocak İncelemesi

BİM KUMTEL Set Üstü Ocak İncelemesi

10 Ağustos 2018

BİM 10 Ağustos 2018 aktüel kataloğunda yer alan KUMTEL markalı set üstü ocak tarafımıza inceleme yapılması için en sık gönderilen ürünlerden biri olarak ön plana çıkıyor. Sade beyaz renkte tasarlanan ocak çok uygun fiyatla satılıyor.

Beyaz Renk Çizilmez Emaye

Beyaz renk çizilmez emaye malzemeden üretilen gövdesi çizilmeye, yıpranmaya, solmaya ve paslanmaya karşı dayanıklı. Bu sayede ocak görüntüsünde herhangi bir deforme olmadığı için kullanıştan ziyade dış görünüş olarakda içiniz rahat olacak. 

Doğalgaz Ayarlı 

Ürün doğalgaz ayarlı olduğu için eğer evde doğalgaz bağlantısı yoksa LPG'ye dönüşüm için ek ücret ödemeniz gerekiyor. Bunu dikkate alarak ürünü satın alırsanız sizin açınızdan daha yararlı olacaktır. 

Otomatik Çakmak

Otomatik çakmaklı ocak, gazı açtığınızda düğmesinin üstüne bastırırsanız otomatik olarak yanmaktadır. Ek olarak çakmağa ihtiyaç duymayacağınız için kullanım kolaylığı sağlayan bu özellik çoğu ocakta var. Fakat bu fiyata satılan ocakların birçoğunda bulunmuyor diyebilirim.

Gaz Kesme Emniyeti

Gaz kesme emniyeti de yine ocak üzerinde yer alıyor. Çocuğunuz varsa ya da gazı açık unutma gibi bir durumunuz varsa ocak belli bir süreden sonra gazı otomatik kapatıyor. Bu sayede büyük bir facia engellenmiş oluyor.

Emaye Izgara

Yine ocağın gövdesi gibi ızgarasıda emaye. Aynı şekilde ızgarada da çizilme, yıpranma ve paslanma gibi sorunlar meydana gelmeyecektir. 

2 Yıl Garanti 

2 yıl garantili olan ürün herhangi bir firma kaynaklı sorunda otomatik olarak onarılıyor yada 0 ürünle değiştiriliyor. 

BİM KUMTEL Set Üstü Ocak İncelemesi

Fiyat

Fiyatı 219.00 TL ayrıca peşin fiyatına 6 taksit yapılıyor. Bu taksit elden taksit değil kredi kartına. 

Etiketler : Aktüel