BİM Kırtasiye Malzemeleri İncelemesi

BİM Kırtasiye Malzemeleri İncelemesi
Editör: Zeynep Kaya Aktüel 30 Ağustos 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

7 Eylül 2018 tarihli BİM Aktüel kataloğu yayınlandı. Katalogda kırtasiye malzemeleri öne çıkıyor. 4 sayfalı aktüel kataloğunun 3 sayfasında kırtasiye ürünleri bulunuyor. İlkokuldan ortaokula, ortaokuldan liseye kadar pek çok ürün yer alıyor. Uygun fiyatlarla birlikte satılan kırtasiye malzemeleri tasarım olarak da çocukların hoşuna gidecek bir şekilde imal edilmiş.

Katalogda 3 farklı sırt çantası yer alıyor. Studi markalı ortaokul çantası beyaz, mor, kırmızı ve lacivert renklerde 4 farklı çeşidiyle birlikte BİM raflarında yer alacak. 23.50 TL fiyatı olan Studi orta okul çantasında sırt askısı bulunuyor. Aynı zamanda ürünün 2 farklı fermuarlı bölmesi var. İki yanda da su şişesi veya direkt matara koyabileceğiniz bölmesi bulunmakta. Farklı renklerde gelen bu ürün ortaokul ve lise için tercih edilebilir.

Lisanslı çekçekli çantada yine katalogda dikkat çeken ürünler arasında kendini gösteriyor. Plastik saplı, tekerlekli, matara gözünün bulunduğu çantayı ister tekerleklerinin üzerinde ister sırtta taşıyın. Tsum tsum, Hot Wheels, Prensesler, Batman ve Superman lisanslarıyla birlikte gelen bu çekçekli çanta 28.90 TL’ye satılıyor

Lisanslı beslenmeli ilkokul çantası ise çekçeğe sahip değil direkt sırt askılı bir şekilde imal edilmiş. Çantanın çift gözü bulunuyor. Sırt kısmında yer alan destek kabartmaları sayesinde sırtta ağrı veya ağırlık hissi yaratmıyor. Prensesler, süper kahramanlar, minişior, avangers, Hot Wheels ve Ironman lisanslarından herhangi birini alabilirsiniz. Fiyatı 24.90 TL

Genel kırtasiye ihtiyaçlarına bakacak olursak A4 çıtçıtlı zarf dosyası, sunum dosyası, spiralli sunum dosyası, mantar pano, 13 bölmesi bulunan körüklü dosya, 14 poşet dosya, zımba ve tel seti, flüt, çocuk termos, stick yapıştırıcı, 3 parça yapıştırıcı seti, beslenme kutusu, doğal kokulu bitkisel toka, silici seti, lisanslı ahşap kalemlik ve pergel seti öne çıkıyor.

Boya malzemelerine bakacak olursak Studi markalı 12 renkli pastel boya, yine Studi markalı 12 renkli Jumbo kuru boya, Studi markalı 24’lü Kuru boya kalemi, Studi markalı Jumbo keçeli kalem, Studi markalı 12’li Silinebilir Pastel boya, 12 renkli çevrilebilir mum boya ve 12’li suluboya kendini gösteriyor. Birbirinden uygun fiyatı bulunan bu ürünlerin fiyatlarını yazının altında yer alan katalogdan öğrenebilirsiniz.

Defter sayısıda yine 7 Eylül Bim Aktüel kataloğunda çok fazla. 160 yapraklı Spiralli A4 defter, 120 yapraklı spiralli sert kapak 17×24 cm’lik defter, 120 yapraklı a4 spiral ve sert kapaklı defter, studi markalı 160 yapraklı A4 bloknot, 72 yapraklı A4 Spiralli defter, 96 yapraklı A5 defter, yine 96 yapraklı a4 dikişli defter, A4 baskılı PP kapak defter, A5 baskılı PP kapak defter, Müzik defteri, spiralli not defteri, lastikli not defteri, A4 5 kapaklı spiralli defter, Defter kapları uygun fiyatlarla katalogda yer alıyor. 

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINYorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com