BİM Keysmart Çamaşır Makinesi İncelemesi

BİM Keysmart Çamaşır Makinesi İncelemesi
Editör: Zeynep Kaya Aktüel 26 Haziran 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

BİM 6 Temmuz 2018 aktüel kataloğunda yer alan Keysmart A+++ enerji sınıfına mensup, 8 kg’lık 1000 devir çamaşır makinesi kataloğun yayınlanmasıyla birlikte incelenmesi istenen ürünler arasında yerini aldı. Dilerseniz incelemeye geçelim ve çamaşır makinesinin olumlu olumsuz yönlerinden bahsedelim.

Fiyat Uygunluğu

İlk olarak fiyatına değinmek istiyorum. Diğer çamaşır makinelerine baktığımızda enerji sınıfı ve kapasitesi aynı olan ürünler 1000 TL’den başlıyor. Fakat bu ürünün fiyatı 1000 TL’den düşük. Yazımızın altında fiyat bilgisi net bir şekilde verilecektir. Dolar kuru arttıkça doğal olarak teknolojik ürünlerin fiyatı da artış gösteriyor. Keysmart markasında bir çamaşır makinesini BİM haricinde piyasada kolaylıkla bulmanız pek mümkün değil. 

Arçelik Kalitesi

Keysmart markası, Arçelik tarafından BİM’e özel tedarik edilmektedir. Yine tüm garanti hizmeti de Arçelik tarafından verilmekte. Arçeliğin beyaz eşya standartlarını bilmeyeniniz yoktur. Beyaz eşya piyasasında belki de en kaliteli ürünleri üreten firma diyebiliriz. Keysmart’ta yine Arçeliğin ürünü olduğundan dolayı kalite noktasında herhangi bir sorun yaşayacağınızı sanmıyor.

8KG Kapasite / 1000 Devir Sıkma 

8 kg’lık kapasitesiyle birlikte ihtiyaçlarınızı karşılamakta noksan kalmayacak olan çamaşır makinesi, dakikada 1000 devirle sıkma yapıyor. Buda çamaşırlarınızda tek bir lekenin ve suyun kalmaması demek. 

15 Farklı Program

15 farklı programla birlikte boy gösterecek ürün, çamaşırlarınızı deterjanda bekletme özelliğiyle birlikte daha derin temizlik imkanı tanıyor. Bu 15 farklı program ve özellikleri tek bir düğme üzerinden halledebilirsiniz. 

Ücretsiz Kurulum / Taşıma

Çamaşır makinesi, evinize kadar ücretsiz getiriliyor ve kuruluyor. Herhangi bir problemde ise her şehir, her ilçeye Arçelik tarafından hizmet alabiliyorsunuz. Arçelik servisleri bu konuda size yardımcı olacaktır. 

Eğer çamaşır makinesi arayışı içerisindeyseniz ve uygun yollu bir ürün arıyorsanız, bu ürün tam size göre diyebilirim. 

BİM Keysmart Çamaşır Makinesi İncelemesi

899.00 TL‘lik fiyatıyla birlikte 6 Temmuz’dan itibaren BİM mağazalarında yer alacak olan bu ürün sınırlı sayıda geleceği için, kaçırmamanızı tavsiye ederim. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com