BİM Karcher Basınçlı Yıkama Makinesi İncelemesi

BİM Karcher Basınçlı Yıkama Makinesi İncelemesi
Editör: Nezaket DURU Aktüel 17 Mayıs 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Belirli aralıklar ile farklı alanlardan onlarca ürün tedarik ederek bu ürünleri aktüel katalogları ile duyurmasının ardından ülke çapında yer alan tüm mağazalarında raflara yerleştiren BİM mağazaları her hafta olduğu gibi bu hafta da geleneği bozmayarak 25 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğu ile yine bir birinden güzel ve özel ürünü bizler için bir araya getirdi. Şimdi siz değerli takipçilerimiz için BİM 25 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğu içerisinde yer alan Karcher Basınçlı Yıkama Makinesi ürününün teknik incelemesini yapacağız.

Karcher Basınçlı Yıkama Makinesi

Araba yıkama istasyonlarındaki özensiz iş yapan görevlilerin aracınıza zarar vermesinden ve kaporta boyasının çizilmesinden bıktıysanız artık Karcher Basınçlı Yıkama Makinesi ürünü ile kendini kısa sürede kolay bir şekilde aracınızı ve istediğiniz diğer şeyleri yıkayabileceksiniz. Şimdi gelin Karcher Basınçlı Yıkama Makinesi ürününün teknik özelliklerine değinelim.

1400 Watt Motor Gücü

Kolay bir şekilde yıkama işlemlerini gerçekleştirebilmeniz için gerekli basıncı ve pompa işlemini gerçekleştirebilmek için Karcher Basınçlı Yıkama Makinesi ürünü 1400 watt güce sahip bir motor ile donatılmıştır.

BİM Karcher Basınçlı Yıkama Makinesi İncelemesi

110 Bar Basınç

Karcher Basınçlı Yıkama Makinesi ürünü ile istediğiniz yıkama işlemini kolay bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için 110 bar seviyesine kadar basınlı su verme kabiliyetine sahiptir.

Ağırlık

Küçük bir tasarıma sahip olan Karcher Basınçlı Yıkama Makinesi kolay taşınabilmesi amacı ile sadece 4 kg ağırlığa sahiptir.

BİM Karcher Basınçlı Yıkama Makinesi İncelemesi

Su Debisi

Karcher Basınçlı Yıkama Makinesi ürünü kullanım esnasında en fazla 330 I / h su debi seviyesine kadar ulaşabilmektedir.

Basınç Hortumu

Karcher Basınçlı Yıkama Makinesi ürünü 3 metre uzunluğa sahip yüksek basınç hortumuna sahiptir.

Başlıklar

Karcher Basınçlı Yıkama Makinesi ürünü farklı püskürtme başlıkları ile birlikte gelmektedir.

25 Mayıs 2018 tarihinden itibaren mağazalarda yer alacak olan Karcher Basınçlı Yıkama Makinesi ürününü satın aldığınız günden itibaren geçerli olacak 2 yıllık garanti süresine sahiptir. BİM 25 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğundaki bir diğer ürün olan Karcher Basınçlı Yıkama Makinesine kredi kartlarına 6 taksit imkanı ile sadece 229,00 TL ödemeniz yeterlidir.Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com