BİM iPhone X 64 GB Akıllı Cep Telefonu İnceleme ve Yorumları

BİM iPhone X 64 GB Akıllı Cep Telefonu İnceleme ve Yorumları
Editör: Vahap AYZET Aktüel 17 Mayıs 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Geride bıraktığımız günler içerisinde yayınlanan 18 Mayıs 2018 BİM Aktüel Kataloğu ile bizlere yeni ürünler sunan BİM mağazalarının bu kataloğu içerisinde yer alan akıllı cep telefonları arsında hatırı sayılır bir yere sahip iPhone X Akıllı Cep Telefonu ile ilgili teknik bilgileri sizler için haberimizde inceliyoruz.

iPhone X Akıllı Cep Telefonu

Akıllı cep telefonu alanında en beğenilen ürünler arasında yer alan iPhone X Akıllı Cep Telefonu ürününün teknik detayları aşağındaki gibidir.

Paslanmaz Çelik Kasa

iPhone X Akıllı Cep Telefonu ürünü çerçeve ve kasa itibari ile darbelere dayanıklılık amacı ile paslanmaz çelik malzemeden imal edilirken arka yüzeyin tamamı cam kaplamadır. Ayrıca iPhone X Akıllı Cep Telefonu ürününün kasa yüzeyi parmak izi tutmayan bir yapıya sahipken yağ gibi maddelerin lekesini üzerinde tutmaz.

Renk

iPhone X Akıllı Cep Telefonu ürünü Space Gray ve Silver renk seçenekleri ile satışa sunuluyor.

Ekran

iPhone X Akıllı Cep Telefonu ürününün ekran boyutu 5,8 inç büyüklüğe sahipken Super Retina HD Ekran teknolojisi ile size tam anlamı ile bir görsel şölen sunarken 2436 x 1125 PX ekran çözünürlüğüne sahiptir.

Kamera

BİM mağazalarında 18 Mayıs 2018tarihinden itibaren satışa sunulacak olan iPhone X Akıllı Cep Telefonu ürününün 12 MP çözünürlüğe sahip olan çift arka kamerası bulunurken ön tarafında da 7 MP çözünürlüğe sahip bir kamera yer almaktadır.

İşlemci

iPhone X Akıllı Cep Telefonu ürününün üzerinde hızlı işlem gerçekleştirme kabiliyetine sahip olan 64 bit A11 Bionic işlemci yer almaktadır.

BİM iPhone X Akıllı Cep Telefonu İnceleme ve Yorumları

IP67 Sertifikası

iPhone X Akıllı Cep Telefonu ürünü su ve toza dayanıklı bir yapıya sahipken bu dayanıklılığını IP67 sertifikası ile belgelemektedir.

Face ID Yüz Tanıma Teknolojisi

iPhone X Akıllı Cep Telefonu ürünü ile birlikte geçmiş dönemde piyasaya sürülen iPhone modellerinde yer alan parmak izi okuma sensoru tarihe karışarak yerine yüz tanıma teknolojisi yani Face ID teknolojisi geldi.

İOS 11 İşletim Sistemi

iPhone X Akıllı Cep Telefonu ürününde İOS işletim sistemlerinin son sürümü olan İOS 11 İşletim Sistemi yer almaktadır.

BİM 18 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğu içerisinde yer alan iPhone X Akıllı Cep Telefonu ürünü 2 yıllık Apple Türkiye Garantisine sahipken bu ürüne 5,399,00 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com