BİM Ice Max Termos 25 Litre İnceleme ve Yorumları

BİM Ice Max Termos 25 Litre İnceleme ve Yorumları
Editör: Melih SANCAK Aktüel 17 Mayıs 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Başta ev hanımları olmak üzere tüm kesimlerden tüketicilerinin talepleri ile yakından alakadar olan ve bu talepler doğrultusunda ürün temin işlemi gerçekleştiren BİM mağazaları her zaman yaptığı gibi bu hafta da birbirinden güzel ürünlerin yer aldığı işinize çok yarayacak ürünleri 1 Haziran 2018 Aktüel Kataloğunda bir araya getirdi. Şimdi gelin BİM 1 Haziran 2018 Aktüel Kataloğu içerisinde yer alan Ice Max Termos 25 Litre ürününün incelemesini hep beraber yapalım.

Ice Max Termos 25 Litre

Sıcak yaz aylarının giderek yaklaştığı şu son günler içerisinde piknik yapmak isteyen kişilerin en temel ihtiyacı olan soğuk içecekleri, evde yaptığınız lezzetli buz gibi limonataları olduğu gibi soğuk bir şekilde muhafaza etmenize yardımcı olan Ice Max Termos 25 Litre ürününün teknik bilgileri aşağıdaki gibidir.

Uzun Saatler Muhafaza

Ice Max Termos 25 Litre ürünü içerisine koyduğunuz soğuk içecekleri kapak kısmını doğru bir şekilde kapatmanız halinde 8 saat ila 12 saat arasında sabit soğuklukta muhafaza edebilir.

BİM Ice Max Termos 25 Litre İnceleme ve Yorumları

Poliüretan Yalıtım

Ice Max Termos 25 Litre ürünü uzun ömürlü bir kullanım sunmak ve yalıtım noktasında size problem yaşatmamak amacı ile poliüretan yalıtım sistemine sahiptir.

Yaz aylarında sizin için kurtarıcı görevini üstlenecek olan Ice Max Termos 25 Litre ürününe 1 Haziran 2018 tarihinden itibaren BİM mağazalarında 49,90 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

  • Recai Karadag :

    3 Ağustos 2018-15:31

    Kaynama derecesindeki çay sıcaklıģını ne kadar süre koruyabiliyor.

Tema Tasarım | Osgaka.com