BİM Fakir Buharlı Ütü 2600 W İncelemesi

BİM Fakir Buharlı Ütü 2600 W İncelemesi
Editör: Melih SANCAK Aktüel 28 Ağustos 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

31 Ağustos 2018 tarihli BİM aktüel kataloğunda yer alan Fakir markalı Buharlı ütü, özellikle hanımlar tarafından ilgi dahilinde olan bir ürün olarak ön plana çıkıyor. Bizde bu ilgi karşısında ürünün özelliklerinden bahsedip, seçim hususunda sizlere yardımcı olmak istedik.

Fakir markalı bu söz konusu ütünün 2600 W’lık gücü bulunuyor. Bu güç ne demek biliyor musunuz? Bu güç, ben hiçbir şekilde kırışıklık bırakmam, üstünden bir kez daha geçmek zorunda kalmam, direkt bastığınız yeri dümdüz ederim demek oluyor. O derece güçlü olan bu ütünün elektrik tüketimide fazla değil. 

Standart ütülere baktığımızda 10 TL elektrik tüketimi yapıyorsa, bu ütü en fazla 4 TL tüketim yapacaktır. Bu sayede tasarruf yapma imkanınız da ortaya çıkacaktır. 

Ürün diğer platformlarda da satılıyor. Fakat en uygun BİM’de satışa çıkıyor. 2 yıl boyunca garantisi olan Fakir buharlı ütünün satıldığı sitelerde yer alan yorumlara baktığımızda kullananların yoğun bir şekilde beğendiğini gördüm. Herhangi bir şikayet veya olumsuz yorum çok nadirdi. 100 yorumda 1 tane falan ancadır. Buda zaten hayatın her alanında var. Yani kısaca ütüye kaliteli ve sizi memnun edecek bir ürün diyebilirim.

BİM Fakir Buharlı Ütü 2600 W İncelemesi

99.90 TL’lik fiyatıyla birlikte öne çıkan bu ürünün 2 yıl boyunca garantili olması, tasarruf noktasında sizlere yardımcı olacak olması ürünü almak için yeterli sebepler olarak öne çıkıyor. Eğer bir ütü ihtiyacınız varsa hiç kaçırmadan almanızı tavsiye ediyorum .Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

  • Orhan Maral :

    3 Haziran 2018-16:07

    Merhaba. Gelen ürünler hemen bitiyor. Biz köylerde oturuyoruz. Ertesi günü geldiğimizde ürünü bulamıyoruz. Biraz fazla gönderirseniz böyle ürünleri sevinirim.

  • Dadaş :

    8 Haziran 2018-15:10

    Bizde alacaktık arkadaşlarla saat 9 da bitmiş getiriyorsunuz biraz fazla getirin herkes alsın araç kılıfı süpürge ortapedik araç kılıfı getittirin

Tema Tasarım | Osgaka.com