BİM Fakir Blender Seti İnceleme ve Yorumları

BİM Fakir Blender Seti İnceleme ve Yorumları
Editör: Ahmet Yaman Aktüel 17 Mayıs 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Tüketicilerini nasıl memnun edeceğini çok iyi bilen BİM mağazaları her hafta yayınlamış olduğu aktüel kataloglarına bir yenisini daha ekleyerek geleneği bozmadı. Biz Emlakta Haber ekibi de siz değerli takipçilerimiz için yayınlanmış olan 1 Haziran 2018 BİM Aktüel Kataloğu içerisinde yer alan ürünlerden bazılarını mercek altına alarak sizlerin ürün hakkında daha fazla bilgi sahibi olmasını sağlıyoruz. İsterseniz artık daha fazla vakit kaybetmeden bu inceleme haberimize konuk olan Fakir Blender Seti ürününü incelemeye başlayalım.

Fakir Blender Seti

Ev hanımlarının mutfak işlerinde yemek yaparken adeta eli ve ayağı yerine geçen Blender setlerine kalite ve fiyat bakımından diğer ürünlerin arasından sıyrılan Fakir Blender Seti ürünü de dâhil oluyor. Ergonomik ve güçlü bir yapıya sahip olan Fakir Blender Seti ürününün teknik detayları aşağıdaki gibidir.

700 Watt Motor Gücü

Küçük boyuna rağmen büyük işler çıkarmak için tasarlanan Fakir Blender Seti ürünü en yoğun çırpma ya da doğrama işlemlerini en iyi şekilde gerçekleştirebilmek için 700 watt güce sahip bir motor ile donatılmıştır.

Paslanmaz Çelik Bıçaklar

Fakir Blender Seti ürününün gıda ile temas etmekte olan bıçakları ve karıştırma teli gibi başlıkları sağlığınıza zarar vermemek amacı ile paslanmaz çelik malzemeden imal edilmiştir.

Blender Başlığı

Fakir Blender Seti ürününün blender başlığı sayesinde ölçü kabı içerisinde yer alan orta sertlikteki gıdaları ufalayabilir ve çorbaları blendera vererek daha güzel bir kıvam elde edebilirsiniz.

Doğrayıcı Başlığı

Fakir Blender Seti ürününün doğrayıcı aparatı sayesinde soğan, havu., çiğ et hatta fıstık gibi gıdaların daha küçük boyuta getirebilmek oldukça kolay bir iş haline geliyor.

BİM Fakir Blender Seti İnceleme ve Yorumları

Çırpma Teli

Fakir Blender Seti ürünü ile birlikte gelen çırpma teli ile birbirinden güzel karışımlar yaparak soğuk meşrubatlar hazırlayabilir ya da istediğiniz bir şeyi kolayca çırpabilirsiniz.

Güç Kademesi

Fakir Blender Seti ürünü kullanım durumunuza ve tercihinize göre seçebileceğiniz farklı güç kademelerine sahiptir.

1 Haziran 2018 tarihinden itibaren ülkenin dört bir yanında yer alan mağazalardaki raflarda yerini alacak olan Fakir Blender Seti ürününü satın aldığınız andan itibaren geçerli olacak 2 yıllık garanti süresi ile kredi kartlarına 6 ay taksit seçeneği ve 99,90 TL etiket fiyatı ile sizde bu ürünü mutfağınızda başköşeye koşabilirsiniz.

 Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com