BİM Elektrikli Süpürge İncelemesi ve Yorumları

BİM Elektrikli Süpürge İncelemesi ve Yorumları

Yayınlamış olduğu Aktüel Kataloglarında en hanımlarını unutmayan BİM mağazaları her katalog içerisinde mutlaka hanımların işine yarayacağını düşündüğü ürünlere yer veriyor. Geride bıraktığımız saatler içerisinde yayınlanan BİM 25 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğu içerisindeki ürünlerin incelemesi haberimizde yer almaktadır…

Gelişim noktasında sınır tanımayan BİM mağazaları her geçen gün daha da büyüyerek şubelerine bir yenisini daha eklerken tüm ülke genelinde yer alan şubelerinde her hafta farklı alanlardan pek çok ürünün yer aldığı aktüel ürünleri satışa sunuyor. Bu hafta yayınlanan 25 Mayıs 2018 BİM Aktüel Kataloğu içerisinde büyük temizlik günlerinde hanımların işine yarayacak bir ürün olan Elektrikli Süpürge ürünü yer alırken biz de bu ürünü sizler için mercek altına alıyoruz.

Elektrikli Süpürge

Sıradan toz torbalı eski elektrikli süpürgelerin çıkardığı gürültüden, dışarı çıkardığı tozdan ve ağır yapısından bıkan hanımlar için daha yeni, daha özellikli ve daha sessiz bir Elektrikli Süpürge BİM mağazalarına geliyor. Şimdi gelin şu ürünün teknik detaylarından söz edelim.

Toz Torbalı Vakum

Elektrikli Süpürge ürününün güçlü vakum sistemi ile topladığı kirler ve tozlar ürünün içerisinde yer alan toz torbasında toplanmaktadır.

750 W Güç

Elektrikli Süpürge ürünü yoğun temizlik günlerinde elinizde hiçbir toz zerresinin dahi kaçamaması için 750 watt emiş gücüne sahip olan bir motor ile donatılmıştır.

EPA Filtre

Elektrikli Süpürge ürünü içerisine hapsetmiş olduğu tozların motor hava sirkülâsyonu ile birlikte yeniden dışarı çıkmaması için EPA filtre sistemine sahiptir.

BİM Elektrikli Süpürge İncelemesi ve Yorumları

Otomatik Kablo Sarma

Elektrikli Süpürge ürünü ile yaptığınız yorucu temizliklerin ardından ürünü toplamak için kablosunu sarmak ile uğraşmanıza gerek bırakmayan otomatik kablo sistemi sayesinde ürün kendi güç kablosunu sadece saniyeler içerisinde sizi yormadan içerisindeki makaraya sarmaktadır.

Başlıklar

Elektrikli Süpürge ürünü normal temizlik günlerinde kullanabileceğiniz normal pedallı bir başlığa sahipken bir de dip köşe temizlik kelimesini gerçeğe dönüştürmeniz için odaların köşe noktalarını kolay bir şekilde temizleyebilmenize imkân veren üçgen tasarımlı köşe aparatına sahiptir.

25 Mayıs 2018 tarihinden itibaren BİM mağazalarında satışa sunulacak olan Elektrikli Süpürge ürününü aldığınız günden itibaren geçerli olacak 2 yıllık bir garanti süresi bulunurken bu ürüne kredi kartına 6 taksit imkânı ile sadece 229,00 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Etiketler : Aktüel